Standen van alle teams
Veld   |   Zaal

Senioren 
Dames 1z  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 USHC D1 6 13 4 1 1 18 8 0
2 Phoenix D1 4 10 3 1 0 14 2 0
3 Spandersbosch D1 6 9 3 0 3 14 15 0
4 Leusden D1 6 9 3 0 3 18 20 0
5 Zwaluwen D1 4 6 2 0 2 8 9 0
6 Amersfoort D1 4 6 2 0 2 7 9 0
7 Shinty D1 6 0 0 0 6 6 22 0
Dames 5z  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen D2 6 16 5 1 0 20 4 0
2 Nieuwegein D4 10 13 4 1 5 27 22 0
3 Zwaluwen D5 8 13 4 1 3 20 21 0
4 IJsseloever D3 8 12 4 0 4 27 25 0
5 Maarssen D5 8 8 2 2 4 15 22 0
6 Kampong D20 5 7 2 1 2 6 13 0
7 USHC D6 7 6 2 0 5 12 20 0
Dames 6z  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden D2 6 18 6 0 0 15 2 0
2 Voordaan d12 8 15 4 3 1 25 10 0
3 UNO d4 5 11 3 2 0 10 2 0
4 Zeewolde d4 7 9 3 0 4 8 14 0
5 Amersfoort D3 8 7 1 4 3 12 17 0
6 Maarssen D3 6 1 0 1 5 5 18 0
7 Zwaluwen D6 4 0 0 0 4 6 18 0
Dames 8z  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D22 8 19 6 1 1 31 8 0
2 Leerdam D1 6 16 5 1 0 30 3 0
3 Houten D4 8 10 2 4 2 10 11 0
4 Zwaluwen D8 6 9 2 3 1 6 7 0
5 IJsseloever D5 10 9 2 3 5 9 21 0
6 Woerden D3 8 6 2 0 6 8 33 0
7 USHC D10 8 5 1 2 5 2 13 0
Heren 1z  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty H1 4 12 4 0 0 19 10 0
2 Woerden H1 4 10 3 1 0 17 9 0
3 Barneveld H1 8 6 1 3 4 22 24 0
4 Zwaluwen H1 4 3 1 0 3 5 17 0
5 Spandersbosch H1 2 1 0 1 1 5 6 0
6 Nijkerk H1 2 1 0 1 1 7 9 0
Jeugd 
Jongens A1z  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn JA1 3 6 2 0 1 11 4 0
2 Zwaluwen JA1 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Eemvallei JA1 3 6 2 0 1 11 8 0
4 Voordaan JA2 5 3 1 0 4 9 16 0
5 Spandersbosch JA2 3 3 1 0 2 2 9 0
Jongens A2z  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp JA1 6 16 5 1 0 20 7 0
2 Rijnvliet JA1 5 9 3 0 2 15 7 0
3 Naarden JA4 6 9 3 0 3 16 14 0
4 Zwaluwen JA2 8 9 3 0 5 16 25 0
5 SCHC JA2 4 7 2 1 1 13 10 0
6 Loenen JA2 2 0 0 0 2 2 10 0
7 Muiderberg JA1 3 0 0 0 3 5 14 0
Jongens B1z  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen JB1 8 21 7 0 1 17 10 0
2 Weesp JB1 8 18 5 3 0 25 11 0
3 Voordaan JB2 8 11 3 2 3 17 14 0
4 Kampong JB3 8 10 2 4 2 14 14 0
5 Schaerweijde JB3 6 3 1 0 5 16 20 0
6 Fletiomare JB2 4 2 0 2 2 8 13 0
7 Maarssen JB2 6 1 0 1 5 7 22 0
Jongens B2z  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vianen JB2 8 18 6 0 2 27 11 0
2 Zwaluwen JB2 4 9 3 0 1 8 8 0
3 Fletiomare JB5 8 7 2 1 5 14 25 0
4 Loenen JB3 6 5 1 2 3 11 13 0
5 Hilversum JB3 4 4 1 1 2 6 9 0
Jongens C1z  Subtopklasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC JC12-C 8 22 7 1 0 30 11 0
2 Gooische JC12-C 10 20 6 2 2 30 17 0
3 Fletiomare JC12-C 8 17 5 2 1 21 10 0
4 Leusden JC1 10 10 3 1 6 22 28 0
5 Zwaluwen JC1 8 10 3 1 4 18 30 0
6 Shinty JC1 10 5 1 2 7 14 27 0
7 Schaerweijde JC12-C 6 1 0 1 5 6 18 0
Jongens C2z  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen JC1 6 15 5 0 1 20 9 0
2 Schaerweijde JC3 8 14 4 2 2 19 12 0
3 Phoenix JC3 10 10 3 1 6 15 27 0
4 Leerdam JC1 4 9 3 0 1 11 8 0
5 Doorn JC1 5 7 2 1 2 11 11 0
6 Kampong JC6 6 5 1 2 3 8 12 0
7 Zwaluwen JC2 5 2 0 2 3 9 14 0
Jongens C3z  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JC5 8 16 5 1 2 38 14 0
2 IJsseloever JC2 6 14 4 2 0 19 11 0
3 Fletiomare JC7 6 11 3 2 1 13 14 0
4 Zwaluwen JC3 6 9 2 3 1 14 11 0
5 Montfoort JC1 8 8 2 2 4 16 29 0
6 Geldermalsen JC2 8 6 2 0 6 16 33 0
7 Amersfoort JC3 6 3 1 0 5 7 11 0
Jongens D1z  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty JD1 8 19 6 1 1 29 12 0
2 Gooische JD2 6 13 4 1 1 26 9 0
3 Baarn JD1 6 9 3 0 3 11 14 0
4 Soest JD1 6 6 2 0 4 10 16 0
5 SCHC JD2 5 5 1 2 2 12 17 0
6 Zwaluwen JD1 5 4 1 1 3 6 18 0
7 Schaerweijde JD2 4 1 0 1 3 4 12 0
Jongens D2Az  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty JD2 10 24 7 3 0 26 5 0
2 Rijnvliet JD1 8 21 7 0 1 48 10 0
3 Kampong JD3 9 17 5 2 2 25 14 0
4 Schaerweijde JD3 8 13 4 1 3 19 12 0
5 Maarn JD1 8 4 1 1 6 13 46 0
6 Zwaluwen JD2A 8 3 1 0 7 12 34 0
7 Eemvallei JD2 7 1 0 1 6 4 26 0
Jongens D2Bz  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein JD1 6 15 5 0 1 25 8 0
2 SCHC JD4 6 15 5 0 1 21 11 0
3 Zwaluwen JD2B 6 10 3 1 2 21 11 0
4 Spandersbosch JD2 4 6 2 0 2 11 8 0
5 Voordaan JD2 6 6 2 0 4 10 27 0
6 Doorn JD1 4 1 0 1 3 5 13 0
7 Maarssen JD4 4 0 0 0 4 5 20 0
Meisje D1z  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MD2 5 15 5 0 0 31 6 0
2 Leusden MD2 7 15 5 0 2 21 22 0
3 Gooische MD3 6 5 1 2 3 9 19 0
4 Naarden MD3 4 3 1 0 3 9 10 0
5 Loenen MD1A 3 3 1 0 2 7 10 0
6 Zwaluwen MD1 5 2 0 2 3 8 18 0
Meisjes A1z  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MA2 6 16 5 1 0 16 8 0
2 Zwaluwen MA1 4 9 3 0 1 14 7 0
3 Phoenix MA2 8 9 2 3 3 9 15 0
4 IJsseloever MA2 7 6 2 0 5 14 18 0
5 Baarn MA1 5 4 1 1 3 12 13 0
6 Amersfoort MA2 4 4 1 1 2 4 8 0
Meisjes A2z  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Holestick MA1 7 21 7 0 0 33 3 0
2 Spandersbosch MA3 6 10 3 1 2 11 10 0
3 Spitsbergen MA2 8 9 3 0 5 17 25 0
4 Zwaluwen MA2 5 7 2 1 2 11 8 0
5 Baarn MA4 4 3 1 0 3 5 16 0
6 Rijnvliet MA2 4 0 0 0 4 4 19 0
Meisjes A3z  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC MA7 8 19 6 1 1 31 12 0
2 Naarden MA5 8 18 6 0 2 30 11 0
3 Hilversum MA4 6 15 5 0 1 16 8 0
4 Leusden MA3 6 9 3 0 3 8 14 0
5 Zwaluwen MA3 10 7 2 1 7 23 29 0
6 Gooische MA7 8 7 2 1 5 11 22 0
7 Eemvallei MA4 8 4 1 1 6 12 35 0
Meisjes B1z  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB1 8 20 6 2 0 29 5 0
2 Baarn MB1 8 13 4 1 3 17 14 0
3 Zwaluwen MB1 8 12 3 3 2 18 14 0
4 Dorsteti MB1 6 10 3 1 2 13 12 0
5 Fletiomare MB2 4 6 2 0 2 11 10 0
6 Eemvallei MB2 6 5 1 2 3 11 14 0
7 IJsseloever MB3 8 1 0 1 7 6 36 0
Meisjes B2z  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MB6 8 16 5 1 2 29 17 0
2 Maarssen MB3 8 11 3 2 3 21 23 0
3 Fletiomare MB5 4 10 3 1 0 12 8 0
4 Schaerweijde MB4 6 10 3 1 2 18 15 0
5 Zwaluwen MB2 8 9 3 0 5 25 25 0
6 Soest MB4 8 7 2 1 5 13 17 0
7 Laren MB3 6 6 2 0 4 11 24 0
Meisjes B3z  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen MB3 10 27 9 0 1 54 28 0
2 Amersfoort MB6 8 15 4 3 1 23 16 0
3 Schaerweijde MB6 8 11 3 2 3 25 21 0
4 Leusden MB7 8 10 3 1 4 26 29 0
5 Shinty MB4 8 9 2 3 3 15 17 0
6 Zwaluwen MB3 10 7 2 1 7 24 44 0
7 SCHC MB7 8 6 2 0 6 15 27 0
Meisjes C12z  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Holestick MC1 5 15 5 0 0 31 5 0
2 Doorn MC1 6 15 5 0 1 21 9 0
3 Fletiomare MC13-C 6 9 3 0 3 21 11 0
4 Baarn MC12-C 6 9 3 0 3 18 17 0
5 Kromme Rijn MC12-C 7 6 2 0 5 11 37 0
6 Zwaluwen MC12-C 6 0 0 0 6 4 27 0
Meisjes C1z  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen MC1 6 16 5 1 0 31 6 0
2 Maarssen MC3 8 14 4 2 2 27 22 0
3 Fletiomare MC4 8 14 4 2 2 26 25 0
4 Nieuwegein MC2 6 10 3 1 2 13 13 0
5 Zwaluwen MC1 6 9 3 0 3 21 12 0
6 Amersfoort MC3 8 3 0 3 5 13 31 0
7 Leerdam MC1 6 1 0 1 5 11 33 0
Meisjes C2z  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever MC4 8 18 6 0 2 25 13 0
2 Montfoort MC1 8 18 5 3 0 30 12 0
3 Fletiomare MC5 6 13 4 1 1 29 7 0
4 Shinty MC3 8 10 3 1 4 14 16 0
5 Houten MC6 8 10 3 1 4 19 29 0
6 Rijnvliet MC4 10 4 1 1 8 12 47 0
7 Zwaluwen MC2 6 3 0 3 3 10 15 0
Meisjes C3z  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet MC3 6 14 4 2 0 18 9 0
2 Fletiomare MC11 6 13 4 1 1 18 10 0
3 Kampong MC10 6 8 2 2 2 12 13 0
4 Woerden MC4 6 6 1 3 2 12 18 0
5 Schaerweijde MC7 6 5 1 2 3 11 13 0
6 Zwaluwen MC3 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Houten MC8 4 0 0 0 4 5 13 0
Meisjes D1Bz  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch MD13-C 5 15 5 0 0 16 4 0
2 Phoenix MD12-C 6 13 4 1 1 21 11 0
3 Shinty MD12-C 6 10 3 1 2 10 9 0
4 Amersfoort MD2 5 3 1 0 4 9 12 0
5 Gooische MD2 3 3 1 0 2 7 13 0
6 Zwaluwen MD1B 5 0 0 0 5 2 16 0
Meisjes D2Bz  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen MD3 8 21 7 0 1 22 8 0
2 Phoenix MD3 6 16 5 1 0 20 3 0
3 Houten MD5 8 13 4 1 3 27 13 0
4 Amersfoort MD5 6 9 3 0 3 20 10 0
5 Shinty MD3 6 9 3 0 3 11 15 0
6 SCHC MD4 6 3 1 0 5 10 21 0
7 Zwaluwen MD2B 8 0 0 0 8 7 47 0
Meisjes D2z  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MD4 6 16 5 1 0 23 11 0
2 Rijnvliet MD3 7 11 3 2 2 13 10 0
3 Zwaluwen MD2 6 10 3 1 2 11 10 0
4 Fletiomare MD6 6 9 2 3 1 16 11 0
5 Naarden MD5 6 7 2 1 3 11 15 0
6 IJsseloever MD5 8 5 1 2 5 13 19 0
7 Voordaan MD4 7 5 1 2 4 7 18 0