Word sponsor
Word ook sponsor!
Geen hockeyclub zonder sponsors. Sponsors dragen bij aan de ontwikkeling van hockeyclub Zwaluwen Utrecht. Doe je mee?
Een samenwerking tussen een sponsor en de club levert voordeel op voor beide partijen. Daarom gaan we graag meerjarige strategische partnerships aan met onze sponsoren. Dat houdt veel meer in dan alleen over geld praten. We bespreken graag wat bij jouw bedrijf past en welke communicatiedoelen je wil bereiken met sponsoring. Zo kiezen we samen voor de best passende sponsoroptie.
Waarom sponsor worden?
Er zijn heel goede redenen om Zwaluwen Utrecht 1911 te sponsoren:
Je bereikt bij Zwaluwen een zeer gerichte doelgroep met koopkracht.
- De doelgroep is van een gelijksoortige opleidings- en sociaal niveau en kent veel interactie.
- Sponsoring is goed voor je naamsbekendheid o.a. door direct contact met hockeyers en bezoekers.
- Het bestede budget komt terecht bij de lokale sportvereniging en hiermee draag je direct bij aan maatschappelijke betrokkenheid (MVO).
- Sportsponsoring heeft een positieve connotatie waardoor het merkbeeld van je organisatie bij de doelgroep positief wordt beoordeeld en dat heeft werkt natuurlijk positief op je branding en imago.
- Sponsoring betekent netwerken. Je krijgt bij Zwaluwen toegang tot een lokaal netwerk van mogelijke klanten en leveranciers
- Een ontmoetingspunt om zaken te doen.
Sponsormogelijkheden
Er zijn verschillende manieren waarop je Zwaluwen Hockey 1911 kunt sponsoren:
- Een sponsordoek langs veld 1 of 2. Voor het seizoen 2024-2025 voor €500,00 (exclusief BTW) wordt jouw logo zichtbaar langs de lijn. Na dit jaar nemen we contact op en bespreken we de wederzijdse wensen.
- Zwaluwen sponsoren voor €100,00 per jaar? Hartstikke leuk. Hiervoor komt je logo in de nieuwsbrief én ontvang je eenmalig een Super Zwaluw trui!
- Je eigen team of het team van je kind sponsoren? Dat kan! Hiervoor hebben we in samenspraak met Twinsport de mogelijkheden uiteengezet. Meer weten, download de mogelijkheden hier. Let op, de genoemde kosten zijn exclusief BTW.
Onder kledingsponsors verstaan wij bedrijven en ouders die teamkleding, zoals trainingspakken, hoodies, sweaters en sporttassen willen sponsoren voor één of meerdere teams van Omnisportvereniging Zwaluwen Utrecht 1911. Bij sponsoring wordt het bedrijfslogo op de gesponsorde kleding en/of tassen geplaatst.
Let op: sponsoringafspraken
• Bij teamsponsoring geldt bij Zwaluwen Utrecht 1911 een vaste afdracht van €100 bij bestelling van jacks, hoodies of sporttruien vanaf 1 item. Bij trainingspakken (incl. sportbroek) is deze afdracht €200. Dit is inclusief bedrukking en geldt per seizoen waarin de kleding wordt gedragen. Deze afdracht wordt via de administratie gefactureerd.
• Het Zwaluwen Utrecht 1911 logo mag uitsluitend worden geplaatst op kleding van het officiële clubmerk, Reece. Het is niet toegestaan het clublogo van Zwaluwen op andere kledingmerken te gebruiken.
• De kosten voor de aanschaf van de kleding, de bedrukking en de jaarlijkse afdracht aan de vereniging zijn volledig voor rekening van de sponsor.
• Neem vooral ook een kijkje in
onze clubcollectie voor de mogelijkheden:
Meer informatie?
Neem contact op met [email protected]