Wedstrijdschema
laat schema zien voor

23 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes O10-1 HC Rijnvliet MO10-1 08:50 09:20 Veld 1  info Nee
Meisjes O10-2 MHV Maarssen MO10-5 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
Tenue
Korenblauw shirt met oranje accenten, donkerblauwe broek/rok, oranje kousen
--
Meisjes O10-3 MHV Maarssen MO10-3 15 07:30 08:30 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O8-1 MHC Fletiomare MO8-7 15 08:45 09:30 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O8-2 Hockeyclub Montfoort MO8-1 20 08:40 09:30 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O8-3 SV Kampong Hockey MO8-4 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Meisjes O8-4 MHC Woerden MO8-2 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Meisjes O9-1 MHCN MO9-Oranje-mix 15 08:00 08:45 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O9-2 Dorsteti MO9-blauw 35 07:25 08:30 uit - KG Water  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O9-3 HC Geldermalsen MO9-1 08:35 09:20 Veld 1  info Nee
Let op: Veld 1CD publiekszijde
Meisjes O9-4 MHC Fletiomare MO9-8 08:50 09:20 Veld 1  info Nee
Let op: Veld 1CD achterzijde
Jongens O10-1 MHC Fletiomare JO10-5 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
Jongens O8-1 MHC Vianen JO8-1-mix 15 08:15 09:00 uit - KG Water  info Nee
Jongens O9-1 SV Kampong Hockey JO9-4 10 10:50 11:30 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O9-3 MHC Fletiomare JO9-3 15 07:45 08:30 uit - KG Zand  info Nee

23 september | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes O12-1A MHC Fletiomare MO12-5 12:25 13:10 Veld 2  info Nee
Arbitrage: Meisjes O16-2
Meisjes O12-1B SV Kampong Hockey MO12-3 10 09:25 10:20 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O12-2A SV Kampong Hockey MO12-5A 10 10:50 11:30 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O12-2B Hockey Club Houten MO12-5 09:55 10:40 Veld 1  info Nee
Fluiten: Liselotte Acda (Meisjes O16-1) en Lies Alma (Meisjes O16-1)
Arbitrage: Meisjes O16-1
Meisjes O14-1 MHC Fletiomare MO14-2 15 11:25 12:25 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O14-2 MHC Woerden MO14-2 12:00 12:30 Veld 1  info Nee
Arbitrage: Meisjes O18-1
Meisjes O14-3 HC Rijnvliet MO14-4 10:30 11:00 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O16-1 MHC Woerden MO16-2 13:35 14:20 Veld 1  info Nee
Fluiten: Marjon Tinnemans (Dames 30-1) en Monique Heijtel
Meisjes O16-2 HC Rijnvliet MO16-4 17:30 18:00 Veld 2  info Nee
Arbitrage: Dames 5
Meisjes O16-3 Hockeyclub SCHC MO16-9 15:40 16:10 Veld 1  info Nee
Arbitrage: Dames 10
Meisjes O18-1 MHCN MO18-1 17:15 18:00 Veld 1  info Nee
Fluiten: Omar Jillou en Teun de Vries (Jongens O16-1)
Meisjes O18-2 Hockey Club Houten MO18-3 15 14:15 15:00 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O18-3 Hockeyclub SCHC MO18-6 20 14:10 15:00 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O12-1 HC IJsseloever JO12-1 15 09:10 10:10 uit - KG Water  info Nee
Jongens O12-2A DMHC Shinty JO12-3 09:30 10:00 Veld 2  info Nee
Fluiten: Teun de Vries (Jongens O16-1) en Bram Mortelmans (Jongens O16-1)
Arbitrage: Jongens O16-1
Jongens O12-2B MHC Fletiomare JO12-5 11:05 11:35 Veld 2  info Nee
Fluiten: Olivier Rooijmans (Jongens O16-1) en Stijn Houwen (Jongens O16-1)
Arbitrage: Jongens O16-1
Jongens O14-1 MHC Fletiomare JO14-3 15 09:40 10:40 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O14-2 Gooische Hockey Club JO14-6 35 10:55 12:10 uit - KG Water  info Nee
Jongens O14-3 MHC Woerden JO14-2 14:15 14:45 Veld 2  info Nee
Arbitrage: Meisjes O18-1
Jongens O16-1 SV Phoenix JO16-2 15:20 16:20 Veld 2  info Nee
Fluiten: Jesse van Breda (Heren 1) en Florijn Verlaak (Jongens O18-1)
Jongens O16-2 HC Leerdam JO16-1 30 12:00 13:00 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O18-1 DMHC Shinty JO18-2 15 12:45 13:45 uit - KG Water  info Nee
Jongens O18-2 SV Kampong Hockey JO18-5 10 14:05 14:45 uit - KG Zand  info Nee