Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Eva van Bekkum
Vlinder Deekman
Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Pepijn Boers Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Onno Brasser Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Daphne van der Vaart Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C3 Zaida Thepass Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Lotte Boersen Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Jeroen van Tilburg Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Daphne van der Vaart Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Lotte Boersen Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Zaida Thepass Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey 1 Kasper De Graaf Veld 1 Veldgebruik Trim1 en Trim2 in onderling overleg
20:30 - 22:00 Trimhockey 2 Veld 2 Veldgebruik Trim1 en Trim2 in onderling overleg
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Luuk van de Bilt
Eline Fekkes
Veld 1 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D2 Bente Zuijdam
Pim Hamminga
Sarah Norbart
Veld 2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Patou Hulzebos
Regine Leene
Veld 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Isabella Peeters
Nienke de Jonge
Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Eline Fekkes Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jan de Brauwer
Vincent van den Eertwegh
Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Annemarije de Beer
Josephine Fontaine
Veronique Swiebel
Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Frank Kampers
Hylke Steensma
Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Veld 1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 5 Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Thijs van den Corput Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 4 Veld 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 1 Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins Jongens Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 Benjamins Meisjes Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F1 Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens F2 Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens F3 Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F4 Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Veld 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Veld 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Veld 2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens 8E1 Frank van de Ven Veld 1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Anice Brasser
Elisabeth Pel
Sarah Jillou
Veld 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8E2 Berend Marttin
Heleen Wijtmans
Jan Giesbers
Veld 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes 8E3 Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 10 Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 6 Veld 1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 8 Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 5 Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 11 Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 9 Veld 2 - AB
21:00 - 22:30 Dames Veteranen A Veld 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 4 Veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C1 Onno Brasser Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens C2 Olivier Buck Veld 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Marjolijne Knottenbelt
Wouter Vermeulen
Veld 2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Joost Widdershoven
Pascale Lucassen
Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens B2 Olivier Buck Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Jasper Jacobs Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Machteld Schaap
Marjolijne Maas
Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Lotte Boersen Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Olivier Buck Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Veld 1
19:30 - 21:00 Dames 3 Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 7 Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 1 Veld 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 2 Veld 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 3 Veld 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Hanco Jürgens Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Sara Verbeke
Jet van den Eertwegh
Juliette Beckers
Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Veld 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Elisabeth Pel
Vlinder Deekman
Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C3 Daan Amelink Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Bart van Bekkum
Luca Medema
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Suzanne Meijer Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D2 Esmée Sijtsma
Vlinder Deekman
Veld 1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Daan Amelink Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Jan de Brauwer
Vincent van den Eertwegh
Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Luca Medema
Roel Willems
Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Daan Amelink Veld 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C4 Berthe van der Geest
Pepijn Boers
Veld 1 - AB