Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Karin Verweij
Trainer Thijs Kok
Trainer Kor Stuut
Trainer Joan Ribó Cabistany

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 4946 Schaerweijde D2
20
09:40 10:30 uit route
31 mrt 5064 MMHC Voordaan D4
10:30 11:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 9
 
7 apr 5609 SV Phoenix D2
15
uit route
14 apr 5784 R.H.V. Leonidas D6
14:00 14:30 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 1
 
5 mei 6268 THC Hurley D6
30
uit route
12 mei 6504 Hockey Club Houten D2
thuis
19 mei 6928 Hockeyclub Amersfoort D2
25
uit route
26 mei 7224 Leidse Hockey Club Roomburg D3
thuis
2 jun 7589 U.S.H.C. D2
10
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D2 14 38 12 2 0 44 7 0
2 Phoenix D2 14 32 10 2 2 44 16 0
3 USHC D2 14 28 9 1 4 42 21 0
4 Kampong D5 13 27 9 0 4 28 22 0
5 Hurley D6 14 25 8 1 5 25 26 0
6 Roomburg D3 14 21 6 3 5 45 33 0
7 Houten D2 14 19 6 1 7 28 29 0
8 Amersfoort D2 14 14 4 2 8 18 36 0
9 Leonidas D6 14 13 4 1 9 22 26 0
10 Zwaluwen D2 14 11 3 2 9 27 49 0
11 Voordaan D4 14 9 3 0 11 14 42 0
12 VVV D3 13 4 1 1 11 13 43 0

Uitslagenmatrix
  Hurley D6Schaerweijde D2 (O)Amersfoort D2 (O)USHC D2 (O)Phoenix D2 (O)Voordaan D4Houten D2 (O)Kampong D5Leonidas D6Roomburg D3VVV D3Zwaluwen D2 (O)
Hurley D6   2-1 1-0 2-3 2-3 1-0 3-2
Schaerweijde D2 (O) 2-1   4-0 1-1 1-0 2-0 4-2 4-0
Amersfoort D2 (O)   0-4 1-4 2-0 0-3 1-0 4-1
USHC D2 (O) 0-4   3-0 2-1 1-2 2-0 4-2 7-2
Phoenix D2 (O) 1-2 5-0 5-3   4-0 4-0 2-1 2-0
Voordaan D4 0-5 2-3   3-0 0-1 0-4 4-3 1-2
Houten D2 (O) 3-0 0-3 1-6   2-1 2-4 7-2
Kampong D5 3-0 1-0 0-4   3-2 1-6 5-2
Leonidas D6 1-2 0-5 2-4 0-2   3-1 4-1
Roomburg D3 3-3 2-5 6-2 0-0 6-1   3-0
VVV D3 1-2 1-0 2-2 0-3 0-3 1-4   2-5
Zwaluwen D2 (O) 3-4 1-1 2-2 2-7 2-4 1-5 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Amersfoort D2 (O) Voordaan D4 2-0 Definitief
.. USHC D2 (O) VVV D3 7-2 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Kampong D5 1-5 Definitief
.. Roomburg D3 Schaerweijde D2 (O) 2-5 Definitief
.. Houten D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-6 Definitief
.. Hurley D6 Leonidas D6 1-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Leonidas D6 Houten D2 (O) 0-2 Definitief
.. VVV D3 Zwaluwen D2 (O) 2-5 Definitief
.. Voordaan D4 Roomburg D3 4-3 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Amersfoort D2 (O) 5-0 Definitief
.. Kampong D5 Hurley D6 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) USHC D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Amersfoort D2 (O) Leonidas D6 1-0 Definitief
.. VVV D3 Kampong D5 0-3 Definitief
.. Houten D2 (O) Hurley D6 3-0 Definitief
.. Roomburg D3 Phoenix D2 (O) 0-0 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 1-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Voordaan D4 3-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Hurley D6 Amersfoort D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D6 Roomburg D3 3-1 Definitief
.. Voordaan D4 Zwaluwen D2 (O) 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) VVV D3 4-0 Definitief
.. Kampong D5 Houten D2 (O) 0-4 Definitief
.. Phoenix D2 (O) USHC D2 (O) 5-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. VVV D3 Voordaan D4 1-0 Definitief
.. USHC D2 (O) Leonidas D6 2-0 Definitief
.. Roomburg D3 Hurley D6 3-3 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Kampong D5 2-0 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Houten D2 (O) 0-3 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Kampong D5 Amersfoort D2 (O) 1-0 Definitief
.. Voordaan D4 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
.. Phoenix D2 (O) VVV D3 2-0 Definitief
.. Leonidas D6 Zwaluwen D2 (O) 4-1 Definitief
.. Hurley D6 USHC D2 (O) 1-0 Definitief
.. Houten D2 (O) Roomburg D3 2-4 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Voordaan D4 Kampong D5 0-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Houten D2 (O) 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-0 Definitief
.. VVV D3 Leonidas D6 0-3 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Hurley D6 3-4 Definitief
.. Roomburg D3 Amersfoort D2 (O) 6-2 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Amersfoort D2 (O) USHC D2 (O) 0-4 Definitief
.. Kampong D5 Roomburg D3 1-6 Definitief
.. Hurley D6 VVV D3 3-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Voordaan D4 4-0 Definitief
.. Houten D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 7-2 Definitief
.. Leonidas D6 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. VVV D3 Houten D2 (O) 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Hurley D6 2-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Roomburg D3 4-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Kampong D5 2-1 Definitief
.. Voordaan D4 Leonidas D6 0-4 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Amersfoort D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. USHC D2 (O) Kampong D5 1-2 Definitief
.. Roomburg D3 Zwaluwen D2 (O) 3-0 Definitief
.. Hurley D6 Voordaan D4 2-3 Definitief
.. Houten D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 0-3 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) VVV D3 4-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. VVV D3 Roomburg D3 1-4 Definitief
.. Kampong D5 Leonidas D6 3-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Hurley D6 1-2 Definitief
.. Voordaan D4 Houten D2 (O) 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) USHC D2 (O) 2-7 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Amersfoort D2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Leonidas D6 Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Voordaan D4 Amersfoort D2 (O) 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Roomburg D3 4-2 Definitief
.. VVV D3 USHC D2 (O) 1-2 Definitief
.. Kampong D5 Zwaluwen D2 (O) 5-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Houten D2 (O) 4-0 Definitief
.. Leonidas D6 Hurley D6 1-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Zwaluwen D2 (O) VVV D3 4-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 0-4 Definitief
.. Roomburg D3 Voordaan D4 6-1 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-4 Definitief
.. Houten D2 (O) Leonidas D6 2-1 Definitief
.. Hurley D6 Kampong D5 2-3 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Hurley D6 Houten D2 (O) 2-1 Definitief
.. Voordaan D4 USHC D2 (O) 0-6 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 3-0 Definitief
.. Kampong D5 VVV D3 2-1 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Roomburg D3 3-3 Definitief
.. Leonidas D6 Amersfoort D2 (O) 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Kampong D5 VVV D3 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 31 MAART 2019
  Amersfoort D2 (O) Hurley D6 10:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Kampong D5 10:45 Groene Hoon
  Roomburg D3 Leonidas D6 16:00 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Phoenix D2 (O) 11:00 Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Schaerweijde D2 (O) 10:15 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Zwaluwen D2 (O) Voordaan D4 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Houten D2 (O) Amersfoort D2 (O) Groene Hoon
  Hurley D6 Roomburg D3 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Schaerweijde D2 (O) 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 USHC D2 (O) 14:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 8:45 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D4 VVV D3 12:30 Sportpark Bos
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Amersfoort D2 (O) Kampong D5 Sportpark 'Birkhoven'
  Roomburg D3 Houten D2 (O) 16:15 Sportp. Roomburg
  Schaerweijde D2 (O) Voordaan D4 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2 (O) Hurley D6 Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Phoenix D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Zwaluwen D2 (O) Leonidas D6 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 5 MEI 2019
  Amersfoort D2 (O) Roomburg D3 Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) USHC D2 (O) 12:45 Groene Hoon
  Hurley D6 Zwaluwen D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Voordaan D4 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 VVV D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 12 MEI 2019
  Roomburg D3 Kampong D5 11:00 Sportp. Roomburg
  Schaerweijde D2 (O) Leonidas D6 10:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2 (O) Amersfoort D2 (O) Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Hurley D6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Phoenix D2 (O) Sportpark Bos
  Zwaluwen D2 (O) Houten D2 (O) Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MEI 2019
  Amersfoort D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) VVV D3 Groene Hoon
  Hurley D6 Schaerweijde D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Phoenix D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 Voordaan D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D3 USHC D2 (O) 16:00 Sportp. Roomburg
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D5 USHC D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D2 (O) Leonidas D6 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D2 (O) Houten D2 (O) 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  VVV D3 Amersfoort D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Hurley D6 Sportpark Bos
  Zwaluwen D2 (O) Roomburg D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Amersfoort D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Voordaan D4 Groene Hoon
  Hurley D6 Phoenix D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D6 Kampong D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D3 VVV D3 14:30 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportp.'Olympos'