Kies een ander team :
Dames 30-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Noortje de Steenwinkel
Aanvoerder Marjolein Roemaat
Aanvoerder Floor Koekebakker

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei MHC Fletiomare D30-1
08:30 09:15 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 10
 
2 jun R.H.V. Leonidas D30-1
0
12:00 12:45 uit route
9 jun HC Alphen D30-1
12:00 12:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 8
 
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D30-1 15 32 9 5 1 43 19 0
2 Rotterdam D30-2 16 30 9 3 4 36 21 0
3 Kampong D30-5 15 24 7 3 5 31 21 0
4 HCRB D30-1 15 24 7 3 5 30 27 0
5 Hoeksche Waard D30-1 15 23 7 2 6 33 25 0
6 Alphen D30-1 15 22 7 1 7 40 32 0
7 Zwaluwen D30-1 15 21 6 3 6 31 28 0
8 Fletiomare D30-1 16 20 6 2 8 33 37 0
9 Victoria D30-2 15 10 3 1 11 29 68 0
10 Schiedam D30-2 15 7 3 1 11 16 44 3


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Kampong D30-5 Zwaluwen D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D30-1 Schiedam D30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-2 Leonidas D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 Alphen D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Fletiomare D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Leonidas D30-1 Victoria D30-2 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Kampong D30-5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 Rotterdam D30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 HCRB D30-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Rotterdam D30-2 Kampong D30-5 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D30-1 Leonidas D30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 Fletiomare D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Alphen D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Zwaluwen D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Kampong D30-5 Victoria D30-2 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 HCRB D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Rotterdam D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Hoeksche Waard D30-1 Kampong D30-5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Alphen D30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Leonidas D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 Zwaluwen D30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Rotterdam D30-2 (3-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
.. Fletiomare D30-1 Schiedam D30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Rotterdam D30-2 Hoeksche Waard D30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 Schiedam D30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 Fletiomare D30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-5 HCRB D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Victoria D30-2 (4-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Leonidas D30-1 Alphen D30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D30-1 Victoria D30-2 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Zwaluwen D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 Rotterdam D30-2 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Kampong D30-5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Rotterdam D30-2 Schiedam D30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-5 Fletiomare D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D30-1 Alphen D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 Leonidas D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 HCRB D30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. HCRB D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Zwaluwen D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 Kampong D30-5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Victoria D30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Rotterdam D30-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Leonidas D30-1 Rotterdam D30-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 Kampong D30-5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Hoeksche Waard D30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Victoria D30-2 (7-2)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 6 MAART 2024
.. Alphen D30-1 HCRB D30-1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Hoeksche Waard D30-1 Fletiomare D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 Schiedam D30-2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Leonidas D30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-5 Alphen D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-2 Zwaluwen D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Alphen D30-1 Schiedam D30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 Victoria D30-2 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-5 Rotterdam D30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 HCRB D30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Hoeksche Waard D30-1 Zwaluwen D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. HCRB D30-1 Leonidas D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Kampong D30-5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-2 Alphen D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Fletiomare D30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 2 APRIL 2024
.. Hoeksche Waard D30-1 Rotterdam D30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Rotterdam D30-2 Victoria D30-2 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Fletiomare D30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D30-1 Schiedam D30-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-5 Hoeksche Waard D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 HCRB D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. HCRB D30-1 Kampong D30-5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Leonidas D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D30-2 Alphen D30-1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D30-2 Zwaluwen D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Rotterdam D30-2 Fletiomare D30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Zwaluwen D30-1 Fletiomare D30-1 9:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Victoria D30-2 Hoeksche Waard D30-1 9:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D30-2 HCRB D30-1 10:30 Sportpark Hazelaarweg
  Alphen D30-1 Leonidas D30-1 12:00 Sportpark Zegersloot
  Kampong D30-5 Schiedam D30-2 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Alphen D30-1 Hoeksche Waard D30-1 9:45 Sportpark Zegersloot
  HCRB D30-1 Victoria D30-2 11:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leonidas D30-1 Zwaluwen D30-1 12:45 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D30-2 Rotterdam D30-2 12:45 Sportpark HC Schiedam
  Fletiomare D30-1 Kampong D30-5 13:00 Sportpark Fletiomare Novum
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Hoeksche Waard D30-1 HCRB D30-1 10:45 recreatieoord Binnenmaas
  Victoria D30-2 Schiedam D30-2 12:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zwaluwen D30-1 Alphen D30-1 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kampong D30-5 Leonidas D30-1 14:15 Laan van Maarschalkerweerd