Kies een ander team :
Dames 8

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marit Ijkema
Aanvoerder Jet Segeren
Aanvoerder Marit van Dijk

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei HC Rijnvliet D6
14:00 14:30 thuis Veld 2
  Arbitrage: DO25-1
 
2 jun MHV Maarssen D6
15
16:00 16:45 uit route
9 jun MHV Maarssen D8
10:30 11:00 thuis Veld 2
  Arbitrage: Dames 30-1
 
16 jun MMHC Voordaan D14
15
09:45 10:30 uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare D3 18 47 15 2 1 68 15 0
2 Zwaluwen D9 18 43 13 4 1 73 25 0
3 Voordaan D13 18 37 12 1 5 57 24 0
4 Kampong D24 18 37 11 4 3 40 25 0
5 Rijnvliet D6 18 26 8 2 8 39 37 0
6 Maarssen D8 18 24 6 6 6 41 41 0
7 Zwaluwen D8 18 23 6 5 7 43 49 0
8 USHC D12 18 18 5 3 10 30 45 0
9 Voordaan D14 18 17 5 2 11 41 52 0
10 Kampong D25 18 17 5 2 11 22 43 0
11 USHC D11 18 9 2 3 13 20 50 0
12 Maarssen D6 18 8 2 2 14 18 86 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Maarssen D8 Zwaluwen D9 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 USHC D12 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 USHC D11 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Zwaluwen D8 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 Fletiomare D3 (0-10)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Kampong D25 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Kampong D25 Rijnvliet D6 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Voordaan D13 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 Voordaan D14 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Maarssen D8 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Voordaan D14 Fletiomare D3 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Kampong D25 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 Rijnvliet D6 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 USHC D12 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Zwaluwen D9 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D8 USHC D11 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. USHC D11 Voordaan D14 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Kampong D24 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Zwaluwen D8 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Maarssen D8 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 Voordaan D13 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 Maarssen D6 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. USHC D12 Kampong D25 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Zwaluwen D9 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D8 Maarssen D6 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Fletiomare D3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 Rijnvliet D6 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 USHC D11 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. USHC D11 Maarssen D6 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Kampong D24 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Maarssen D6 Voordaan D14 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Voordaan D13 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Kampong D24 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Zwaluwen D8 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 Maarssen D8 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 USHC D12 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Zwaluwen D8 USHC D11 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Maarssen D6 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 Kampong D25 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Rijnvliet D6 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 Maarssen D8 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Fletiomare D3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Rijnvliet D6 Zwaluwen D8 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 USHC D12 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 Voordaan D13 (0-12)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Zwaluwen D9 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D8 Kampong D24 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 Voordaan D14 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Voordaan D13 Maarssen D8 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Rijnvliet D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 USHC D11 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Kampong D25 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Voordaan D14 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Maarssen D6 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Maarssen D8 Zwaluwen D8 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Zwaluwen D9 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Fletiomare D3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 Voordaan D13 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 USHC D12 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Kampong D25 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
.. Voordaan D13 Zwaluwen D9 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Kampong D25 USHC D11 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Maarssen D8 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 Maarssen D6 (12-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Rijnvliet D6 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Voordaan D14 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Kampong D24 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. USHC D12 Voordaan D14 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 Voordaan D13 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Kampong D24 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Rijnvliet D6 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 Maarssen D8 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Maarssen D6 (6-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Kampong D24 USHC D12 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 Zwaluwen D9 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Zwaluwen D8 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Kampong D25 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 USHC D11 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D8 Fletiomare D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Zwaluwen D9 Kampong D24 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Voordaan D13 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 Zwaluwen D8 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Maarssen D6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Voordaan D14 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Maarssen D8 (4-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Maarssen D6 Kampong D25 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 USHC D11 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D8 Rijnvliet D6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 USHC D12 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Fletiomare D3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. USHC D11 Kampong D24 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 Zwaluwen D8 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Voordaan D13 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Voordaan D14 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 Maarssen D8 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 USHC D12 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Kampong D24 Rijnvliet D6 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Fletiomare D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Zwaluwen D9 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D8 Kampong D25 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 Maarssen D6 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 USHC D11 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Maarssen D8 Voordaan D14 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 Kampong D24 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Voordaan D13 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Zwaluwen D8 (6-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 USHC D12 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 Zwaluwen D9 (1-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Kampong D24 Maarssen D8 11:45 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D12 USHC D11 13:45 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D13 Maarssen D6 14:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 Rijnvliet D6 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan D14 Kampong D25 15:30 Sportpark Bos
  Zwaluwen D9 Fletiomare D3 16:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2024
  USHC D11 Zwaluwen D9 8:30 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D14 Kampong D24 8:45 Sportpark Bos
  Rijnvliet D6 USHC D12 11:00 Sportpark Rijnvliet
  Kampong D25 Fletiomare D3 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D8 Voordaan D13 15:15 Sportpark Oostwaard
  Maarssen D6 Zwaluwen D8 16:45 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Kampong D25 Kampong D24 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D8 Maarssen D8 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Fletiomare D3 USHC D11 12:45 Sportpark Fletiomare Novum
  USHC D12 Maarssen D6 14:00 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D9 Rijnvliet D6 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan D13 Voordaan D14 15:45 Sportpark Bos
ZONDAG 16 JUNI 2024
  USHC D11 Kampong D25 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D24 Voordaan D13 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D14 Zwaluwen D8 10:30 Sportpark Bos
  Rijnvliet D6 Fletiomare D3 10:45 Sportpark Rijnvliet
  Maarssen D8 USHC D12 13:15 Sportpark Oostwaard
  Maarssen D6 Zwaluwen D9 15:15 Sportpark Oostwaard