Kies een ander team :
Dames 5

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Irene Jansen
Aanvoerder Jasmijn Otte

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei Buitenhout MHC D3
14:00 14:30 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 9
 
2 jun Flevoland D3
0
14:15 14:45 uit route
9 jun MHC De Mezen D3
40
11:20 12:30 uit route
16 jun Schaerweijde D8
08:30 09:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 2
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D3-O 17 40 12 4 1 36 12 0
2 Flevoland D2-O 17 38 12 2 3 47 20 0
3 Nunspeet D1 17 35 11 2 4 37 19 0
4 Mezen D3 17 33 10 3 4 51 20 0
5 Schaerweijde D8 18 27 8 3 7 26 29 0
6 Buitenhout D3 17 26 7 5 5 41 15 0
7 Flevoland D3 17 25 6 7 4 37 29 0
8 Buitenhout D2-O 17 19 6 1 10 22 41 0
9 Weesp D4 17 16 4 4 9 17 35 0
10 SCHC D3 17 10 3 1 13 21 54 0
11 Zwaluwen D5 8 3 1 0 7 6 18 0
12 Schaerweijde D7 17 2 1 2 14 9 58 3


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Flevoland D2-O Schaerweijde D7 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Mezen D3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Buitenhout D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D3-O Nunspeet D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D3 Weesp D4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 SCHC D3 (0-1)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Mezen D3 Flevoland D2-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Schaerweijde D8 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Buitenhout D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O Flevoland D3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Baarn D3-O (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 Zwaluwen D5 (1-0)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Baarn D3-O Flevoland D2-O (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Buitenhout D2-O (0-5)cancelled Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D3 Nunspeet D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Mezen D3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Weesp D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Schaerweijde D7 (9-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Mezen D3 Baarn D3-O (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D2-O Buitenhout D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O Schaerweijde D8 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Zwaluwen D5 (7-1)expired Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Flevoland D3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 SCHC D3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Buitenhout D3 Baarn D3-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D3 Flevoland D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 Mezen D3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Nunspeet D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Schaerweijde D7 (2-4)cancelled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Buitenhout D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Flevoland D2-O Zwaluwen D5 (9-0)cancelled Nog niet bevestigd.
.. Baarn D3-O Flevoland D3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mezen D3 Buitenhout D3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O Weesp D4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 SCHC D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Schaerweijde D8 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Weesp D4 Nunspeet D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D3 Buitenhout D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Flevoland D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O Mezen D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Schaerweijde D7 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Baarn D3-O (0-8)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Mezen D3 Flevoland D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D3-O Schaerweijde D8 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D2-O SCHC D3 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Buitenhout D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Zwaluwen D5 (3-0)cancelled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Weesp D4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Buitenhout D2-O Schaerweijde D7 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Mezen D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 Flevoland D2-O (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Buitenhout D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Flevoland D3 (1-3)cancelled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Baarn D3-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Baarn D3-O Weesp D4 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D3 Schaerweijde D8 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 SCHC D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D2-O Buitenhout D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Nunspeet D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Mezen D3 (0-7)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Buitenhout D2-O Baarn D3-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D3 Schaerweijde D7 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Flevoland D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Flevoland D3 (4-7)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Zwaluwen D5 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 Buitenhout D3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Weesp D4 Flevoland D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Flevoland D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Baarn D3-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Zwaluwen D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O Buitenhout D3 (0-8)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Buitenhout D3 Nunspeet D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D2-O Mezen D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Weesp D4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D3 Buitenhout D2-O (3-3)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 19 MAART 2024
.. Schaerweijde D8 SCHC D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Buitenhout D2-O Zwaluwen D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D2-O Baarn D3-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 Schaerweijde D8 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Buitenhout D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Flevoland D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D3 SCHC D3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 2 APRIL 2024
.. Mezen D3 Schaerweijde D8 (1-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 3 APRIL 2024
.. Baarn D3-O Schaerweijde D7 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Buitenhout D3 Flevoland D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D3-O Mezen D3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Nunspeet D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Weesp D4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Buitenhout D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 11 APRIL 2024
.. Flevoland D3 Schaerweijde D7 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Baarn D3-O Buitenhout D3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O SCHC D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D3 Weesp D4 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D2-O Flevoland D3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Schaerweijde D8 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Weesp D4 Buitenhout D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Mezen D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D3 Baarn D3-O (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D3 Nunspeet D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Schaerweijde D7 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Flevoland D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Mezen D3 Buitenhout D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D2-O Schaerweijde D8 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Weesp D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 SCHC D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 15 MEI 2024
.. Baarn D3-O Zwaluwen D5 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 17 MEI 2024
.. Buitenhout D3 Flevoland D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Flevoland D3 Mezen D3 10:55 Sportpark 'De West'
  Buitenhout D2-O Nunspeet D1 12:00 Sportpark Buitenhout
  Schaerweijde D8 Baarn D3-O 12:50 Schaerweijde
  SCHC D3 Flevoland D2-O 14:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Zwaluwen D5 Buitenhout D3 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Weesp D4 Schaerweijde D7 14:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Buitenhout D3 Schaerweijde D8 10:30 Sportpark Buitenhout
  Baarn D3-O SCHC D3 12:00 Sportpark 'Ter Eem'
  Flevoland D2-O Weesp D4 12:45 Sportpark 'De West'
  Schaerweijde D7 Buitenhout D2-O 13:00 Schaerweijde
  Mezen D3 Nunspeet D1 14:35 Sportpark Parkweg
  Flevoland D3 Zwaluwen D5 14:45 Sportpark 'De West'
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Schaerweijde D8 Flevoland D3 11:00 Schaerweijde
  Buitenhout D2-O Flevoland D2-O 12:00 Sportpark Buitenhout
  Mezen D3 Zwaluwen D5 12:30 Sportpark Parkweg
  Nunspeet D1 Schaerweijde D7 13:30 Sportpark 'De Wittsangh'
  SCHC D3 Buitenhout D3 14:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Weesp D4 Baarn D3-O 14:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Schaerweijde D7 Mezen D3 0:00 Schaerweijde
  Zwaluwen D5 Schaerweijde D8 9:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Baarn D3-O Buitenhout D2-O 10:30 Sportpark 'Ter Eem'
  Buitenhout D3 Weesp D4 10:30 Sportpark Buitenhout
  Flevoland D3 SCHC D3 12:45 Sportpark 'De West'
  Flevoland D2-O Nunspeet D1 14:45 Sportpark 'De West'