Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Ernestien de Wild
Aanvoerder Alice van Oostveen

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei MHC Woerden D3
20
13:40 14:30 uit route
2 jun MHV Maarssen D5
16:00 16:30 thuis Veld 1
  Arbitrage: Heren 1
 
9 jun MMHC Voordaan D10
15
13:30 14:15 uit route
16 jun HC Rijnvliet D5
10:15 10:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 5
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet D5 15 36 11 3 1 50 12 0
2 Leerdam D1 15 33 10 3 2 42 20 0
3 Zwaluwen D2-O 14 30 9 3 2 37 16 0
4 UNO D7 15 26 7 5 3 38 17 0
5 Maarssen D5 15 20 5 5 5 26 19 0
6 Woerden D3 14 19 6 1 7 35 49 0
7 Kampong D19 14 15 4 3 7 23 36 0
8 Schaerweijde D5 16 13 3 4 9 22 39 0
9 Voordaan D10 15 10 3 1 11 14 42 0
10 IJsseloever D4 15 5 1 2 12 15 52 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Kampong D19 Rijnvliet D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Schaerweijde D5 (11-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Voordaan D10 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Maarssen D5 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Rijnvliet D5 UNO D7 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D3 Leerdam D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Zwaluwen D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 IJsseloever D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Kampong D19 Zwaluwen D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Rijnvliet D5 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Maarssen D5 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D3 Schaerweijde D5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Maarssen D5 Woerden D3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Kampong D19 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O UNO D7 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Leerdam D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Leerdam D1 Rijnvliet D5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D3 Voordaan D10 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Zwaluwen D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 Schaerweijde D5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Kampong D19 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Rijnvliet D5 Woerden D3 (14-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 UNO D7 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Maarssen D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D19 IJsseloever D4 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Leerdam D1 Zwaluwen D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 Rijnvliet D5 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Schaerweijde D5 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 UNO D7 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Rijnvliet D5 Voordaan D10 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D19 Leerdam D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O Woerden D3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 IJsseloever D4 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Rijnvliet D5 Schaerweijde D5 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 UNO D7 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Woerden D3 Kampong D19 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 Zwaluwen D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Kampong D19 Maarssen D5 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O Voordaan D10 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Leerdam D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Woerden D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Rijnvliet D5 Zwaluwen D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Kampong D19 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D3 IJsseloever D4 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 UNO D7 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Rijnvliet D5 Kampong D19 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Leerdam D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 IJsseloever D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 UNO D7 (0-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. IJsseloever D4 Voordaan D10 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O Schaerweijde D5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Woerden D3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Rijnvliet D5 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Maarssen D5 Leerdam D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Woerden D3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 IJsseloever D4 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O Kampong D19 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Woerden D3 Maarssen D5 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Zwaluwen D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Voordaan D10 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D19 Schaerweijde D5 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Rijnvliet D5 Leerdam D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Maarssen D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Woerden D3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O IJsseloever D4 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D19 UNO D7 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Maarssen D5 Voordaan D10 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D3 Rijnvliet D5 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Schaerweijde D5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Kampong D19 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Zwaluwen D2-O Leerdam D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Voordaan D10 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 Maarssen D5 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 IJsseloever D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Rijnvliet D5 Voordaan D10 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Leerdam D1 Kampong D19 12:45 Sportpark Glaspark
  Woerden D3 Zwaluwen D2-O 14:30 Sportpark 'Cromwijck II'
  IJsseloever D4 Schaerweijde D5 15:00 Sportpark IJsseloever
ZONDAG 2 JUNI 2024
  UNO D7 Leerdam D1 11:00 Sportpark Vechtzoom
  Kampong D19 Woerden D3 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 Rijnvliet D5 12:50 Schaerweijde
  Zwaluwen D2-O Maarssen D5 16:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Maarssen D5 Kampong D19 8:45 Sportpark Oostwaard
  Leerdam D1 IJsseloever D4 12:45 Sportpark Glaspark
  Voordaan D10 Zwaluwen D2-O 14:15 Sportpark Bos
  Woerden D3 UNO D7 14:30 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Zwaluwen D2-O Rijnvliet D5 10:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
  IJsseloever D4 Woerden D3 13:00 Sportpark IJsseloever
  UNO D7 Maarssen D5 15:00 Sportpark Vechtzoom
  Kampong D19 Voordaan D10 16:00 Laan van Maarschalkerweerd