Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Niki de Gans
Manager Irma Wendriks
Coach Menno Streefland
Trainer Menno Streefland

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 jun AMHC FIT D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
9 jun MHC Castricum D1
45
11:30 12:45 uit route
16 jun MHC Bennebroek D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar D1 16 45 15 0 1 59 11 0
2 Overbos D1 16 34 10 4 2 45 20 0
3 Roomburg D1 16 34 10 4 2 47 23 0
4 Castricum D1 16 27 8 3 5 44 35 0
5 Maarssen D1 17 27 8 3 6 39 34 0
6 Amersfoort D1 16 21 5 6 5 40 31 0
7 FIT D1 17 20 6 2 9 40 47 0
8 Hoorn (WFHC) D1 16 14 3 5 8 20 48 0
9 Zwaluwen D1 17 13 3 4 10 18 33 0
10 Hisalis D1 17 10 2 4 11 23 49 0
11 Bennebroek D1 16 7 2 1 13 16 60 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. FIT D1 Hisalis D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D1 Bennebroek D1 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D1 Overbos D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) D1 Amersfoort D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D1 Roomburg D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Overbos D1 Maarssen D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D1 Zwaluwen D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 FIT D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Hoorn (WFHC) D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Maarssen D1 Roomburg D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D1 Hoorn (WFHC) D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D1 Amersfoort D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D1 Bennebroek D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 Hisalis D1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Amersfoort D1 Maarssen D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 Castricum D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 FIT D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Alkmaar D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. FIT D1 Roomburg D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 Hisalis D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D1 Alkmaar D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 Overbos D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Alkmaar D1 Maarssen D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Bennebroek D1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D1 Castricum D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D1 FIT D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Zwaluwen D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Maarssen D1 Zwaluwen D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 Amersfoort D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 Roomburg D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Hisalis D1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D1 Hoorn (WFHC) D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Alkmaar D1 FIT D1 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) D1 Castricum D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D1 Overbos D1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D1 Bennebroek D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Maarssen D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Roomburg D1 Hisalis D1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Amersfoort D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 Alkmaar D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. FIT D1 Zwaluwen D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Zwaluwen D1 Castricum D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D1 FIT D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D1 Bennebroek D1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) D1 Overbos D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D1 Roomburg D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Roomburg D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 Zwaluwen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 Maarssen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Amersfoort D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Roomburg D1 Alkmaar D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 Maarssen D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Zwaluwen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 FIT D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D1 Hoorn (WFHC) D1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Zwaluwen D1 Roomburg D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D1 Overbos D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) D1 Hisalis D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D1 Amersfoort D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. FIT D1 Castricum D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Roomburg D1 Maarssen D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D1 Zwaluwen D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) D1 Alkmaar D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 FIT D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Castricum D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Zwaluwen D1 Hoorn (WFHC) D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D1 Amersfoort D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 Bennebroek D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D1 Hisalis D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D1 Overbos D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Hoorn (WFHC) D1 Maarssen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D1 Zwaluwen D1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Castricum D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D1 FIT D1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Bennebroek D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Zwaluwen D1 Hisalis D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D1 Alkmaar D1 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Castricum D1 Roomburg D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D1 Overbos D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D1 Amersfoort D1 (4-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Hoorn (WFHC) D1 FIT D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D1 Bennebroek D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D1 Castricum D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hisalis D1 Overbos D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D1 Maarssen D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  FIT D1 Alkmaar D1 12:45 Sportpark 'Kadoelen'
  Overbos D1 Roomburg D1 12:45 Van Loenenlaan
  Maarssen D1 Hisalis D1 12:45 Sportpark Oostwaard
  Castricum D1 Hoorn (WFHC) D1 12:45 Sportpark Wouterland
  Bennebroek D1 Amersfoort D1 12:45 Rottegat Heemskerklaan
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Alkmaar D1 Castricum D1 12:45 Gemeentesportpark
  Zwaluwen D1 FIT D1 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Amersfoort D1 Overbos D1 12:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Hoorn (WFHC) D1 Bennebroek D1 12:45 Sportpark Roskam,
  Hisalis D1 Roomburg D1 12:45 Sportpark 'Ter Specke'
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Roomburg D1 Amersfoort D1 12:45 Sportpark Roomburg
  Overbos D1 Hoorn (WFHC) D1 12:45 Van Loenenlaan
  Bennebroek D1 Alkmaar D1 12:45 Rottegat Heemskerklaan
  Castricum D1 Zwaluwen D1 12:45 Sportpark Wouterland
  FIT D1 Maarssen D1 12:45 Sportpark 'Kadoelen'
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Amersfoort D1 Hisalis D1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Hoorn (WFHC) D1 Roomburg D1 0:00 Sportpark Roskam,
  Maarssen D1 Castricum D1 12:45 Sportpark Oostwaard
  Alkmaar D1 Overbos D1 12:45 Gemeentesportpark
  Zwaluwen D1 Bennebroek D1 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen