Kies een ander team :
Meisjes O10-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent trainer woensdag Berend Garben
Assistent trainer woensdag Femke Hehenkamp
Assistent trainer woensdag Eeke Dekkers
Coach Babiche Verwer - van de Loo
Coach Peter van Brakel
Coach Joris Vorselaars
Manager Remco Timmer
Assistent trainer woensdag Cobus Callens
Assistent trainer woensdag Lieke Konings
Assistent trainer vrijdag Dave Philippi

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 apr SV Kampong Hockey MO10-6
10
11:50 12:30 uit route
20 apr MMHC Voordaan MO10-3
08:50 09:20 thuis Veld 1
25 mei MHC Fletiomare MO10-4
08:00 08:30 thuis Veld 2
1 jun HC IJsseloever MO10-1
15
uit route
8 jun Hockeyclub Montfoort MO10-1
20
08:55 09:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Fletiomare MO10-4 Montfoort MO10-1 8:30 Sportpark Fletiomare Novum
  Rijnvliet MO10-1 Maarssen MO10-2 8:45 Sportpark Rijnvliet
  Voordaan MO10-3 IJsseloever MO10-1 9:50 Sportpark Bos
  Kampong MO10-6 Zwaluwen MO10-1 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Maarssen MO10-2 Kampong MO10-6 8:30 Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen MO10-1 Voordaan MO10-3 9:20 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Montfoort MO10-1 Rijnvliet MO10-1 9:45 Sportpark 'Parklaan'
  IJsseloever MO10-1 Fletiomare MO10-4 10:25 Sportpark IJsseloever
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Zwaluwen MO10-1 Fletiomare MO10-4 8:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Rijnvliet MO10-1 Kampong MO10-6 9:00 Sportpark Rijnvliet
  Maarssen MO10-2 Voordaan MO10-3 9:00 Sportpark Oostwaard
  Montfoort MO10-1 IJsseloever MO10-1 9:45 Sportpark 'Parklaan'
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  IJsseloever MO10-1 Zwaluwen MO10-1 0:00 Sportpark IJsseloever
  Kampong MO10-6 Montfoort MO10-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan MO10-3 Rijnvliet MO10-1 9:50 Sportpark Bos
  Fletiomare MO10-4 Maarssen MO10-2 10:00 Sportpark Fletiomare Novum
ZATERDAG 8 JUNI 2024
  Kampong MO10-6 Voordaan MO10-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet MO10-1 Fletiomare MO10-4 9:00 Sportpark Rijnvliet
  Maarssen MO10-2 IJsseloever MO10-1 9:00 Sportpark Oostwaard
  Montfoort MO10-1 Zwaluwen MO10-1 9:45 Sportpark 'Parklaan'