Kies een ander team :
Meisjes O18-3

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bas Donkers
Manager Britt Wehkamp
Manager Miriam van Gelder
Trainer Elke van den Berk
Coach Arjan El Fassed

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 apr HMHC MO18-6
10:30 11:00 thuis Veld 2
  Arbitrage: Dames 3
 
20 apr SV Phoenix MO18-3
15
16:55 17:40 uit route
11 mei HC Leerdam MO18-2
13:40 14:10 thuis Veld 1
25 mei Hockeyclub UNO MO18-1
15
15:25 16:10 uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 UNO MO18-1 10 28 9 1 0 29 5 0
2 Schaerweijde MO18-6 10 22 7 1 2 37 10 0
3 Shinty MO18-4 10 18 5 3 2 25 14 0
4 Hilversum MO18-6 9 15 5 0 4 20 21 0
5 Leerdam MO18-2 9 13 4 1 4 22 18 0
6 Kampong MO18-10 10 10 3 1 6 17 27 0
7 Phoenix MO18-3 10 4 1 1 8 10 35 0
8 Zwaluwen MO18-3 10 3 1 0 9 9 39 0


Uitslagen
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
.. Leerdam MO18-2 Phoenix MO18-3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO18-1 Hilversum MO18-6 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO18-10 Zwaluwen MO18-3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO18-6 Shinty MO18-4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
.. Phoenix MO18-3 UNO MO18-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty MO18-4 Leerdam MO18-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum MO18-6 Kampong MO18-10 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO18-3 Schaerweijde MO18-6 (1-6)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
.. Schaerweijde MO18-6 Hilversum MO18-6 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO18-1 Leerdam MO18-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO18-10 Phoenix MO18-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO18-3 Shinty MO18-4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
.. Shinty MO18-4 UNO MO18-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam MO18-2 Kampong MO18-10 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum MO18-6 Zwaluwen MO18-3 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO18-3 Schaerweijde MO18-6 (1-8)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 2 MAART 2024
.. Schaerweijde MO18-6 Leerdam MO18-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO18-3 Phoenix MO18-3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO18-10 UNO MO18-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum MO18-6 Shinty MO18-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 9 MAART 2024
.. Phoenix MO18-3 Hilversum MO18-6 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO18-1 Schaerweijde MO18-6 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam MO18-2 Zwaluwen MO18-3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO18-10 Shinty MO18-4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 16 MAART 2024
.. Shinty MO18-4 Phoenix MO18-3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO18-6 Kampong MO18-10 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum MO18-6 Leerdam MO18-2 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO18-3 UNO MO18-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 23 MAART 2024
.. Shinty MO18-4 Schaerweijde MO18-6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum MO18-6 UNO MO18-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO18-3 Leerdam MO18-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO18-3 Kampong MO18-10 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 30 MAART 2024
.. Kampong MO18-10 Hilversum MO18-6 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam MO18-2 Shinty MO18-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO MO18-1 Phoenix MO18-3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO18-6 Zwaluwen MO18-3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 6 APRIL 2024
.. Phoenix MO18-3 Kampong MO18-10 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam MO18-2 UNO MO18-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty MO18-4 Zwaluwen MO18-3 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum MO18-6 Schaerweijde MO18-6 (1-5)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Kampong MO18-10 Leerdam MO18-2 14:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO MO18-1 Shinty MO18-4 16:10 Sportpark Vechtzoom
  Schaerweijde MO18-6 Phoenix MO18-3 17:00 Schaerweijde
ZONDAG 14 APRIL 2024
  Zwaluwen MO18-3 Hilversum MO18-6 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Leerdam MO18-2 Schaerweijde MO18-6 15:00 Sportpark Glaspark
  UNO MO18-1 Kampong MO18-10 16:10 Sportpark Vechtzoom
  Shinty MO18-4 Hilversum MO18-6 16:45 Beerschoten-Willinksburg
  Phoenix MO18-3 Zwaluwen MO18-3 17:40 Sportpark Koeburgweg
DONDERDAG 9 MEI 2024
  Hilversum MO18-6 Leerdam MO18-2 0:00 Sportpark Loosdrecht
ZATERDAG 11 MEI 2024
  Schaerweijde MO18-6 UNO MO18-1 12:10 Schaerweijde
  Hilversum MO18-6 Phoenix MO18-3 14:00 Sportpark Loosdrecht
  Shinty MO18-4 Kampong MO18-10 14:00 Beerschoten-Willinksburg
  Zwaluwen MO18-3 Leerdam MO18-2 14:10 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Kampong MO18-10 Schaerweijde MO18-6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix MO18-3 Shinty MO18-4 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Leerdam MO18-2 Hilversum MO18-6 15:00 Sportpark Glaspark
  UNO MO18-1 Zwaluwen MO18-3 16:10 Sportpark Vechtzoom