Kies een ander team :
Jongens O12-2B

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Spike Klein Willink
Manager Anne slob Slob
Coach Thijs ten Berge
Arbitrage begeleiding Harold Smeenge
Arbitrage begeleiding Ewoud Klein
Trainer Spike Klein Willink
Trainer Thijs ten Berge
Mentor Jeroen Pillen
Mentor Michiel Verlaak

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mei M.H.C. Hoevelaken JO12-1(9)
25
09:20 10:15 uit route
1 jun DMHC Shinty JO12-4
10:50 11:20 thuis Veld 2
  Arbitrage: Jongens O16-1
 
8 jun MHC Fletiomare JO12-6
15
12:00 12:45 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarn JO12-1 7 16 5 1 1 27 10 0
2 Zwaluwen JO12-2B 7 16 5 1 1 31 19 0
3 Fletiomare JO12-6 7 14 4 2 1 27 18 0
4 Phoenix JO12-3A 7 7 2 1 4 17 29 0
5 Voordaan JO12-5 3 6 2 0 1 13 7 0
6 Schaerweijde JO12-6 7 6 2 0 5 17 28 0
7 Hoevelaken JO12-1(9) 3 4 1 1 1 13 10 0
8 Shinty JO12-4 7 0 0 0 7 5 29 0


Uitslagen
ZATERDAG 2 MAART 2024
.. Zwaluwen JO12-2B Phoenix JO12-3A (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO12-6 Maarn JO12-1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO12-4 Schaerweijde JO12-6 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 9 MAART 2024
.. Phoenix JO12-3A Shinty JO12-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarn JO12-1 Zwaluwen JO12-2B (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde JO12-6 Fletiomare JO12-6 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 16 MAART 2024
.. Fletiomare JO12-6 Shinty JO12-4 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarn JO12-1 Phoenix JO12-3A (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen JO12-2B Schaerweijde JO12-6 (9-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 23 MAART 2024
.. Schaerweijde JO12-6 Maarn JO12-1 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Fletiomare JO12-6 Phoenix JO12-3A (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO12-4 Zwaluwen JO12-2B (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 6 APRIL 2024
.. Phoenix JO12-3A Schaerweijde JO12-6 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen JO12-2B Fletiomare JO12-6 (6-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarn JO12-1 Shinty JO12-4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan JO12-5 Hoevelaken JO12-1(9) (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 13 APRIL 2024
.. Schaerweijde JO12-6 Shinty JO12-4 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarn JO12-1 Voordaan JO12-5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hoevelaken JO12-1(9) Fletiomare JO12-6 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix JO12-3A Zwaluwen JO12-2B (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 20 APRIL 2024
.. Zwaluwen JO12-2B Maarn JO12-1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO12-6 Schaerweijde JO12-6 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan JO12-5 Phoenix JO12-3A (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO12-4 Hoevelaken JO12-1(9) (3-7)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Hoevelaken JO12-1(9) Zwaluwen JO12-2B 10:15 Sportpark Weidelaan
  Phoenix JO12-3A Maarn JO12-1 10:20 Sportpark Koeburgweg
  Shinty JO12-4 Fletiomare JO12-6 11:15 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde JO12-6 Voordaan JO12-5 13:20 Schaerweijde
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  Maarn JO12-1 Schaerweijde JO12-6 10:00 Sportpark Planetenbaan
  Phoenix JO12-3A Hoevelaken JO12-1(9) 10:20 Sportpark Koeburgweg
  Voordaan JO12-5 Fletiomare JO12-6 11:10 Sportpark Bos
  Zwaluwen JO12-2B Shinty JO12-4 11:20 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 8 JUNI 2024
  Hoevelaken JO12-1(9) Maarn JO12-1 10:15 Sportpark Weidelaan
  Shinty JO12-4 Voordaan JO12-5 12:25 Beerschoten-Willinksburg
  Fletiomare JO12-6 Zwaluwen JO12-2B 12:45 Sportpark Fletiomare Novum
  Schaerweijde JO12-6 Phoenix JO12-3A 13:20 Schaerweijde