Kies een ander team :
Jongens O16-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Oualid El Harraoui
Trainer Oualid El Harraoui
Manager Janneke Koppelmans
Manager Caroline de Vries - Schuiling

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 apr SV Phoenix JO16-1
13:40 14:40 thuis Veld 2
20 apr Hockeyclub SCHC JO16-2
20
14:25 15:45 uit route
11 mei Almeerse HC JO16-1
09:30 10:30 thuis Veld 1
18 mei !Oefenwedstrijd Wijchen JO16-1
15:00 thuis Veld 1
25 mei MHC Fletiomare JO16-2
15
14:35 15:50 uit route
1 jun AH & BC JO16-2
14:05 15:05 thuis Veld 1
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix JO16-1 5 15 5 0 0 23 5 0
2 Almere JO16-1 5 12 4 0 1 23 9 0
3 Amsterdam JO16-2 5 6 2 0 3 14 16 0
4 Zwaluwen JO16-1 5 6 2 0 3 11 27 0
5 Fletiomare JO16-2 5 3 1 0 4 11 18 0
6 SCHC JO16-2 5 3 1 0 4 10 17 0


Uitslagen
ZATERDAG 2 MAART 2024
.. Phoenix JO16-1 Zwaluwen JO16-1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Almere JO16-1 Amsterdam JO16-2 (7-4)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC JO16-2 Fletiomare JO16-2 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 9 MAART 2024
.. Fletiomare JO16-2 Almere JO16-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam JO16-2 Phoenix JO16-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen JO16-1 SCHC JO16-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 16 MAART 2024
.. Almere JO16-1 Zwaluwen JO16-1 (10-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC JO16-2 Phoenix JO16-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO16-2 Amsterdam JO16-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 23 MAART 2024
.. Phoenix JO16-1 Almere JO16-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC JO16-2 Amsterdam JO16-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen JO16-1 Fletiomare JO16-2 (6-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 6 APRIL 2024
.. Almere JO16-1 SCHC JO16-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO16-2 Phoenix JO16-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam JO16-2 Zwaluwen JO16-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Fletiomare JO16-2 SCHC JO16-2 14:15 Sportpark Fletiomare Novum
  Zwaluwen JO16-1 Phoenix JO16-1 14:40 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Amsterdam JO16-2 Almere JO16-1 15:50 Wagener Stadion
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Phoenix JO16-1 Amsterdam JO16-2 12:10 Sportpark Koeburgweg
  Almere JO16-1 Fletiomare JO16-2 12:30 Sportpark 'Klein Brandt'
  SCHC JO16-2 Zwaluwen JO16-1 15:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZATERDAG 11 MEI 2024
  Amsterdam JO16-2 Fletiomare JO16-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Zwaluwen JO16-1 Almere JO16-1 10:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Phoenix JO16-1 SCHC JO16-2 12:10 Sportpark Koeburgweg
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Amsterdam JO16-2 SCHC JO16-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Almere JO16-1 Phoenix JO16-1 12:30 Sportpark 'Klein Brandt'
  Fletiomare JO16-2 Zwaluwen JO16-1 15:50 Sportpark Fletiomare Novum
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  SCHC JO16-2 Almere JO16-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Phoenix JO16-1 Fletiomare JO16-2 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Zwaluwen JO16-1 Amsterdam JO16-2 15:05 Sportpark Nieuw Welgelegen