Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Sjak Jansen
Aanvoerder Marjolein Elzerman
Aanvoerder Marjolijne Maas

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt VMHC Spitsbergen D2-O
thuis
19 mrt HC IJsseloever D2-O
15
uit route
26 mrt SV Kampong Hockey D12
thuis
2 apr MHC Leusden D2-O
25
uit route
16 apr U.S.H.C. D7
thuis
23 apr HC Rijnvliet D4
uit route
14 mei SV Kampong Hockey D15
thuis
21 mei Hockeyclub Amersfoort D2-O
25
uit route
4 jun MMHC Voordaan D5
thuis
11 jun Hockeyclub UNO D2-O
thuis
18 jun THCC De Kromhouters D2-O
30
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever D2-O 11 30 10 0 1 46 3 0
2 Kromhouters D2-O 11 27 9 0 2 44 8 0
3 Spitsbergen D2-O 10 26 8 2 0 27 4 0
4 Kampong D15 11 23 7 2 2 28 10 0
5 UNO D2-O 11 21 7 0 4 40 16 0
6 Voordaan D5 11 13 4 1 6 18 27 0
7 Rijnvliet D4 10 11 3 2 5 19 22 0
8 Leusden D2-O 10 11 3 2 5 15 20 0
9 Amersfoort D2-O 9 9 3 0 6 12 23 0
10 Zwaluwen D3 11 4 1 1 9 8 43 0
11 Kampong D12 9 3 0 3 6 5 24 0
12 USHC D7 10 1 0 1 9 3 65 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Spitsbergen D2-O Zwaluwen D3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D2-O USHC D7 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O Kromhouters D2-O (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Kampong D12 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O Voordaan D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 Kampong D15 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. USHC D7 UNO D2-O (0-11)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Rijnvliet D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Amersfoort D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Spitsbergen D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Leusden D2-O (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 IJsseloever D2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D12 Zwaluwen D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 Kromhouters D2-O (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O IJsseloever D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D2-O Voordaan D5 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O USHC D7 (10-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Kampong D15 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. IJsseloever D2-O Rijnvliet D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Spitsbergen D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Amersfoort D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 UNO D2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Leusden D2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D7 Kampong D12 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Amersfoort D2-O IJsseloever D2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Kampong D15 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 Leusden D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O Voordaan D5 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Kromhouters D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D7 Zwaluwen D3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Kampong D15 USHC D7 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Rijnvliet D4 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O UNO D2-O (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Spitsbergen D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O Amersfoort D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Kampong D12 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. USHC D7 Voordaan D5 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O IJsseloever D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D2-O Rijnvliet D4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Leusden D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Kromhouters D2-O (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Zwaluwen D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Kromhouters D2-O USHC D7 (12-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O Kampong D12 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O Spitsbergen D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 UNO D2-O (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Kampong D15 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Amersfoort D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. USHC D7 IJsseloever D2-O (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Kromhouters D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O Rijnvliet D4 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Leusden D2-O (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Amersfoort D2-O (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Zwaluwen D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. UNO D2-O Zwaluwen D3 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Voordaan D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O Kampong D15 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Kampong D15 Leusden D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O UNO D2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Kromhouters D2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D7 Rijnvliet D4 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 IJsseloever D2-O (1-7)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Kampong D12 Amersfoort D2-O 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet D4 Kampong D12 12:30 Sportpark Rijnvliet
DINSDAG 7 MAART 2023
  Leusden D2-O USHC D7 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Voordaan D5 Leusden D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Kromhouters D2-O IJsseloever D2-O 0:00 Sportpark Rauwenhof
  Kampong D12 UNO D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D7 Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D15 Rijnvliet D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D3 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MAART 2023
  Spitsbergen D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark De Groene Velden
  UNO D2-O USHC D7 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Amersfoort D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Leusden D2-O Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 Voordaan D5 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark IJsseloever
ZONDAG 26 MAART 2023
  Zwaluwen D3 Kampong D12 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  USHC D7 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D15 UNO D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D5 Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Kromhouters D2-O Rijnvliet D4 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O Leusden D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Amersfoort D2-O Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  UNO D2-O Voordaan D5 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Spitsbergen D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong D12 USHC D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 IJsseloever D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kromhouters D2-O UNO D2-O 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leusden D2-O Rijnvliet D4 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Zwaluwen D3 USHC D7 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kampong D15 Kampong D12 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D5 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Amersfoort D2-O Leusden D2-O 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  UNO D2-O IJsseloever D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Spitsbergen D2-O Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong D12 Voordaan D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D7 Kampong D15 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Rijnvliet D4 Zwaluwen D3 0:00 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 14 MEI 2023
  IJsseloever D2-O Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leusden D2-O UNO D2-O 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Zwaluwen D3 Kampong D15 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan D5 USHC D7 0:00 Sportpark Bos
  Kromhouters D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark Rauwenhof
  Rijnvliet D4 Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 21 MEI 2023
  Kampong D15 Voordaan D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amersfoort D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  UNO D2-O Rijnvliet D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Spitsbergen D2-O Leusden D2-O 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong D12 IJsseloever D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D7 Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Leusden D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Zwaluwen D3 Voordaan D5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kromhouters D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O USHC D7 0:00 Sportpark IJsseloever
  Amersfoort D2-O UNO D2-O 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  USHC D7 Leusden D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D15 IJsseloever D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D5 Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Spitsbergen D2-O Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zwaluwen D3 UNO D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kampong D12 Rijnvliet D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Leusden D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 USHC D7 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Amersfoort D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kromhouters D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O Voordaan D5 0:00 Sportpark IJsseloever
  UNO D2-O Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'