Kies een ander team :
Dames Veteranen A

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Noortje de Steenwinkel
Aanvoerder Marjolijne Knottenbelt
Aanvoerder Marjon Tinnemans

Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 okt 3687 Hockeyclub Amersfoort DA
25
13:20 14:30 uit route
3 nov 4142 MHC Leusden DA
13:45 14:30 thuis Veld 2
  Arbitrage: Dames 10
 
10 nov 4316 SV Kampong Hockey DC
10
13:20 14:15 uit route
17 nov 4549 SV Phoenix DA
15
uit route
8 mrt 5526 't Spandersbosch DB
thuis
15 mrt 5875 Schaerweijde DB
20
uit route
22 mrt 6218 MHV Maarssen DA
thuis
29 mrt 6507 SV Kampong Hockey DD
10
uit route
5 apr 6911 MHC Fletiomare DA
thuis
19 apr 7141 HC Kromme Rijn DA
15
uit route
10 mei 7602 Hockeyclub Amersfoort DA
thuis
17 mei 7777 MHC Leusden DA
25
uit route
24 mei 8294 SV Kampong Hockey DC
thuis
7 jun 8640 SV Phoenix DA
thuis
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong DD 4 12 4 0 0 12 6 0
2 Leusden DA 5 10 3 1 1 11 6 0
3 Phoenix DA 5 9 3 0 2 6 17 0
4 Fletiomare DA 6 8 2 2 2 22 11 0
5 Maarssen DA 6 8 1 5 0 8 5 0
6 Zwaluwen DA 6 7 2 1 3 11 12 0
7 Kromme Rijn DA 4 7 2 1 1 11 12 0
8 Amersfoort DA 6 6 1 3 2 10 10 0
9 Kampong DC 6 5 1 2 3 11 13 0
10 Schaerweijde DB 5 3 1 0 4 8 16 0
11 Spandersbosch DB 5 3 0 3 2 5 7 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort DAMaarssen DAPhoenix DASpandersbosch DBLeusden DAFletiomare DASchaerweijde DBKampong DCKromme Rijn DAZwaluwen DAKampong DD
Amersfoort DA   2-2 1-1 3-1
Maarssen DA 2-2   0-0 2-2
Phoenix DA 2-1 0-3  
Spandersbosch DB   3-3 0-1 0-1
Leusden DA   3-2 4-0 3-2
Fletiomare DA 1-1 12-1   3-0
Schaerweijde DB 0-1   2-4
Kampong DC 0-0 1-2   5-5
Kromme Rijn DA 2-1  
Zwaluwen DA 2-4 4-0   2-3
Kampong DD 1-0 5-2 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Kampong DD Kampong DC 3-2 Definitief
.. Kromme Rijn DA Amersfoort DA 2-1 Definitief
.. Spandersbosch DB Zwaluwen DA 0-1 Definitief
.. Leusden DA Fletiomare DA 3-2 Definitief
.. Phoenix DA Maarssen DA 0-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Zwaluwen DA Schaerweijde DB 2-4 Definitief
.. Kampong DC Kromme Rijn DA 5-5 Definitief
.. Amersfoort DA Leusden DA 1-1 Definitief
.. Maarssen DA Spandersbosch DB 0-0 Definitief
.. Fletiomare DA Phoenix DA 12-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Spandersbosch DB Fletiomare DA 3-3 Definitief
.. Phoenix DA Amersfoort DA 2-1 Definitief
.. Leusden DA Kampong DC 3-2 Definitief
.. Maarssen DA Zwaluwen DA 2-2 Definitief
.. Kampong DD Schaerweijde DB 5-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Fletiomare DA Maarssen DA 1-1 Definitief
.. Zwaluwen DA Kampong DD 2-3 Definitief
.. Schaerweijde DB Kromme Rijn DA 2-4 Definitief
.. Kampong DC Phoenix DA 1-2 Definitief
.. Amersfoort DA Spandersbosch DB 2-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Maarssen DA Amersfoort DA 2-2 Definitief
.. Leusden DA Schaerweijde DB 4-0 Definitief
.. Fletiomare DA Zwaluwen DA 3-0 Definitief
.. Spandersbosch DB Kampong DC 0-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Zwaluwen DA Kromme Rijn DA 4-0 Definitief
.. Kampong DD Leusden DA 1-0 Definitief
.. Kampong DC Maarssen DA 0-0 Definitief
.. Amersfoort DA Fletiomare DA 3-1 Definitief
.. Schaerweijde DB Phoenix DA 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
  Kromme Rijn DA Kampong DD 20:30 Sportpark Tolhuislaan
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
  Amersfoort DA Zwaluwen DA 14:30 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Kampong DC 12:45 Fletiomare Novum
  Leusden DA Kromme Rijn DA 14:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Kampong DD 11:40 Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Schaerweijde DB Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  Kampong DC Amersfoort DA 16:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Spandersbosch DB 15:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Phoenix DA 13:00 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde DB Maarssen DA 13:10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Leusden DA 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Fletiomare DA Schaerweijde DB Fletiomare Novum
  Kampong DC Zwaluwen DA 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Kampong DD 10:45 Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Leusden DA Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Kromme Rijn DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Kampong DD Fletiomare DA 10:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Maarssen DA 11:00 Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Spandersbosch DB 13:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Zwaluwen DA Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Amersfoort DA 12:50 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Amersfoort DA Kampong DD 10:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Kromme Rijn DA Fletiomare Novum
  Kampong DC Schaerweijde DB Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Leusden DA Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch DB Phoenix DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 8 MAART 2020
  Amersfoort DA Kromme Rijn DA Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Leusden DA Fletiomare Novum
  Kampong DC Kampong DD Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Phoenix DA Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen DA Spandersbosch DB Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 15 MAART 2020
  Kromme Rijn DA Kampong DC Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Amersfoort DA Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Fletiomare DA Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Zwaluwen DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spandersbosch DB Maarssen DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 22 MAART 2020
  Amersfoort DA Phoenix DA Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Spandersbosch DB Fletiomare Novum
  Kampong DC Leusden DA Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde DB Kampong DD Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Maarssen DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MAART 2020
  Kampong DD Zwaluwen DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Schaerweijde DB Sportpark Tolhuislaan
  Maarssen DA Fletiomare DA Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Kampong DC Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Amersfoort DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Amersfoort DA Maarssen DA Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong DC Spandersbosch DB Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Kromme Rijn DA Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde DB Leusden DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Fletiomare DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Fletiomare DA Amersfoort DA Fletiomare Novum
  Kromme Rijn DA Zwaluwen DA Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Kampong DD Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Kampong DC Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Schaerweijde DB Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 10 MEI 2020
  Kampong DC Fletiomare DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Phoenix DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Leusden DA Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde DB Spandersbosch DB Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Amersfoort DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 MEI 2020
  Amersfoort DA Kampong DC Sportpark 'Birkhoven'
  Leusden DA Zwaluwen DA Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Schaerweijde DB Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Kromme Rijn DA Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Kampong DD Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Kampong DD Maarssen DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Spandersbosch DB Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Phoenix DA Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde DB Fletiomare DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Kampong DC Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Amersfoort DA Schaerweijde DB Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Kampong DD Fletiomare Novum
  Maarssen DA Kromme Rijn DA Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch DB Leusden DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen DA Phoenix DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Kampong DD Amersfoort DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Fletiomare DA Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Maarssen DA Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Spandersbosch DB Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Kampong DC Krakelingweg (Schaerweijde)