Kies een ander team :
Dames 5

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Ernestien de Wild
Trainer Thijs Kok
Aanvoerder Tanneke Karel

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 okt 3599 MMHC Voordaan D11
14:00 14:30 thuis Veld 2
  Arbitrage: Dames 1
 
3 nov 3765 Almeerse HC D4
40
13:35 14:45 uit route
   Tijd aangepast  
10 nov 3985 SV Kampong Hockey D19
10:30 11:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 2
 
17 nov 4146 Schaerweijde D7
20
10:20 11:10 uit route
   D7 fluit de wedstrijd van D8  
24 nov 4342 SV Phoenix D8
thuis
8 mrt 4534 MMHC Voordaan D10
thuis
15 mrt 4662 HC IJsseloever D3
15
uit route
22 mrt 4952 Schaerweijde D5
thuis
29 mrt 5173 U.S.H.C. D8
10
uit route
5 apr 5368 Zwaluwen Utrecht D7
10
uit route
19 apr 5529 SV Kampong Hockey D18
thuis
10 mei 5722 MMHC Voordaan D11
15
uit route
17 mei 5915 Almeerse HC D4
thuis
24 mei 6078 SV Kampong Hockey D19
10
uit route
7 jun 6271 Schaerweijde D7
thuis
14 jun 6431 SV Phoenix D8
15
uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 6 14 4 2 0 19 3 0
2 Kampong D18 6 13 4 1 1 22 11 0
3 Zwaluwen D5 6 13 4 1 1 20 13 0
4 Schaerweijde D7 6 12 4 0 2 14 7 0
5 USHC D8 6 12 3 3 0 15 8 0
6 Phoenix D8 6 9 3 0 3 14 14 0
7 Voordaan D10 6 7 2 1 3 9 11 0
8 Zwaluwen D7 5 7 2 1 2 6 8 0
9 IJsseloever D3 6 7 2 1 3 13 20 0
10 Kampong D19 5 3 1 0 4 14 15 0
11 Almere D4 6 3 1 0 5 2 26 0
12 Schaerweijde D5 6 0 0 0 6 8 20 0

Uitslagenmatrix
  Almere D4Kampong D19Kampong D18Phoenix D8Schaerweijde D5Schaerweijde D7USHC D8Voordaan D10Voordaan D11IJsseloever D3Zwaluwen D5Zwaluwen D7
Almere D4   1-0 0-3 0-5
Kampong D19 7-0   2-4 3-4
Kampong D18   5-1 3-1 2-2
Phoenix D8 5-1 2-3   0-2
Schaerweijde D5   1-4 4-5 1-2
Schaerweijde D7 5-1   3-0 0-4
USHC D8 4-2 3-1   1-1
Voordaan D10 2-1   1-1 0-3
Voordaan D11 6-0 1-1   3-0
IJsseloever D3 6-0 1-7 1-1  
Zwaluwen D5 2-5 6-1   2-1
Zwaluwen D7 0-3 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Kampong D19 Almere D4 7-0 Definitief
.. Phoenix D8 Kampong D18 2-3 Definitief
.. Voordaan D10 Zwaluwen D5 0-3 Definitief
.. Schaerweijde D5 Zwaluwen D7 1-2 Definitief
.. IJsseloever D3 USHC D8 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D7 Voordaan D11 0-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Voordaan D11 Phoenix D8 6-0 Definitief
.. Kampong D18 Voordaan D10 3-1 Definitief
.. USHC D8 Schaerweijde D5 3-1 Definitief
.. Almere D4 Schaerweijde D7 0-3 Definitief
.. Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Voordaan D10 Voordaan D11 1-1 Definitief
.. IJsseloever D3 Kampong D18 1-7 Definitief
.. Schaerweijde D5 Zwaluwen D5 4-5 Definitief
.. Phoenix D8 Almere D4 5-1 Definitief
.. Schaerweijde D7 Kampong D19 5-1 Definitief
.. USHC D8 Zwaluwen D7 1-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwaluwen D5 USHC D8 2-5 Definitief
.. Zwaluwen D7 Schaerweijde D7 2-1 Definitief
.. Kampong D19 Phoenix D8 2-4 Definitief
.. Kampong D18 Schaerweijde D5 5-1 Definitief
.. Almere D4 Voordaan D10 0-5 Definitief
.. Voordaan D11 IJsseloever D3 3-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Schaerweijde D5 Voordaan D11 1-4 Definitief
.. IJsseloever D3 Almere D4 6-0 Definitief
.. Voordaan D10 Kampong D19 2-1 Definitief
.. Phoenix D8 Schaerweijde D7 0-2 Definitief
.. USHC D8 Kampong D18 4-2 Definitief
.. Zwaluwen D5 Zwaluwen D7 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Voordaan D11 USHC D8 1-1 Definitief
.. Almere D4 Schaerweijde D5 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D7 Voordaan D10 3-0 Definitief
.. Kampong D19 IJsseloever D3 3-4 Definitief
.. Kampong D18 Zwaluwen D5 2-2 Definitief
.. Zwaluwen D7 Phoenix D8 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
  Zwaluwen D7 Kampong D19 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
  IJsseloever D3 Schaerweijde D7 15:00 Sportp. IJsseloever
  Kampong D18 Zwaluwen D7 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 Kampong D19 15:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Almere D4 10:05 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D10 Phoenix D8 16:30 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Voordaan D11 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  Almere D4 Zwaluwen D5 14:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D19 USHC D8 10:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 IJsseloever D3 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 Schaerweijde D5 11:10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D11 Kampong D18 8:45 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Voordaan D10 16:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  IJsseloever D3 Voordaan D10 Sportp. IJsseloever
  Kampong D18 Almere D4 14:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 Phoenix D8 10:55 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Schaerweijde D7 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Zwaluwen D7 10:45 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Kampong D19 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Almere D4 Voordaan D11 12:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  IJsseloever D3 Zwaluwen D7 Sportp. IJsseloever
  Phoenix D8 USHC D8 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 11:10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 Schaerweijde D5 Sportpark Bos
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Kampong D18 Schaerweijde D7 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 IJsseloever D3 15:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 USHC D8 Sportpark Bos
  Voordaan D11 Kampong D19 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Phoenix D8 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 Almere D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Kampong D19 Kampong D18 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 8 MAART 2020
  Almere D4 Kampong D19 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D18 Phoenix D8 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D8 IJsseloever D3 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Schaerweijde D7 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Voordaan D10 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 Schaerweijde D5 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 15 MAART 2020
  IJsseloever D3 Zwaluwen D5 Sportp. IJsseloever
  Kampong D19 Zwaluwen D7 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Voordaan D11 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D5 USHC D8 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D7 Almere D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 Kampong D18 Sportpark Bos
ZONDAG 22 MAART 2020
  Almere D4 Phoenix D8 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D18 IJsseloever D3 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D19 Schaerweijde D7 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D11 Voordaan D10 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Schaerweijde D5 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 USHC D8 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MAART 2020
  IJsseloever D3 Voordaan D11 Sportp. IJsseloever
  Phoenix D8 Kampong D19 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D5 Kampong D18 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D7 Zwaluwen D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Zwaluwen D5 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D10 Almere D4 Sportpark Bos
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Almere D4 IJsseloever D3 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D18 USHC D8 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D19 Voordaan D10 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D7 Phoenix D8 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D11 Schaerweijde D5 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Zwaluwen D5 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 APRIL 2020
  IJsseloever D3 Kampong D19 Sportp. IJsseloever
  Phoenix D8 Zwaluwen D7 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D5 Almere D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Voordaan D11 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D10 Schaerweijde D7 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Kampong D18 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 MEI 2020
  Almere D4 USHC D8 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D19 Schaerweijde D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Voordaan D10 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 IJsseloever D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D11 Zwaluwen D5 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Kampong D18 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 MEI 2020
  IJsseloever D3 Phoenix D8 Sportp. IJsseloever
  Kampong D18 Voordaan D11 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 Schaerweijde D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Kampong D19 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D10 Zwaluwen D7 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Almere D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 24 MEI 2020
  Almere D4 Kampong D18 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D19 Zwaluwen D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Schaerweijde D5 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 USHC D8 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 IJsseloever D3 Sportpark Bos
  Zwaluwen D7 Voordaan D11 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Kampong D18 Kampong D19 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D5 Voordaan D10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D8 Phoenix D8 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D11 Almere D4 Sportpark Bos
  Zwaluwen D5 Schaerweijde D7 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zwaluwen D7 IJsseloever D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Almere D4 Zwaluwen D7 Sportp. 'Klein Brandt'
  IJsseloever D3 Schaerweijde D5 Sportp. IJsseloever
  Kampong D19 Voordaan D11 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D8 Zwaluwen D5 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D7 Kampong D18 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D10 USHC D8 Sportpark Bos