Dames 8
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Marit Ijkema | |||
Aanvoerder | Jet Segeren | |||
Aanvoerder | Marit van Dijk |
Nog 5 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | U.S.H.C. D11 | 12:30 | 13:10 | uit | route | ||
26 mei | HC Rijnvliet D6 | 14:00 | 14:30 | thuis | Veld 2 | ||
Arbitrage: DO25-1 |
|||||||
2 jun | MHV Maarssen D6 | 16:00 | 16:45 | uit | route | ||
9 jun | MHV Maarssen D8 | 10:30 | 11:00 | thuis | Veld 2 | ||
Arbitrage: Dames 30-1 |
|||||||
16 jun | MMHC Voordaan D14 | uit | route | ||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Fletiomare D3 | 17 | 44 | 14 | 2 | 1 | 63 | 14 | 0 |
2 | Zwaluwen D9 | 17 | 40 | 12 | 4 | 1 | 69 | 25 | 0 |
3 | Voordaan D13 | 17 | 34 | 11 | 1 | 5 | 53 | 21 | 0 |
4 | Kampong D24 | 17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 39 | 25 | 0 |
5 | Rijnvliet D6 | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 36 | 33 | 0 |
6 | Zwaluwen D8 | 17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 41 | 42 | 0 |
7 | Maarssen D8 | 17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 38 | 40 | 0 |
8 | USHC D12 | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 29 | 40 | 0 |
9 | Voordaan D14 | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 40 | 49 | 0 |
10 | Kampong D25 | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 21 | 40 | 0 |
11 | Maarssen D6 | 17 | 8 | 2 | 2 | 13 | 18 | 85 | 0 |
12 | USHC D11 | 17 | 6 | 1 | 3 | 13 | 14 | 47 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Maarssen D8 | Zwaluwen D9 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D14 | USHC D12 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | USHC D11 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D24 | Zwaluwen D8 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D6 | Fletiomare D3 | (0-10)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D13 | Kampong D25 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kampong D25 | Rijnvliet D6 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | Voordaan D13 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | Voordaan D14 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Maarssen D8 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Voordaan D14 | Fletiomare D3 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | Kampong D25 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D6 | Rijnvliet D6 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D13 | USHC D12 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D24 | Zwaluwen D9 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D8 | USHC D11 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | USHC D11 | Voordaan D14 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Kampong D24 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D12 | Zwaluwen D8 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | Maarssen D8 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | Voordaan D13 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D25 | Maarssen D6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | USHC D12 | Kampong D25 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | Zwaluwen D9 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D8 | Maarssen D6 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D13 | Fletiomare D3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D14 | Rijnvliet D6 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D24 | USHC D11 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | USHC D11 | Maarssen D6 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D12 | Kampong D24 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Maarssen D6 | Voordaan D14 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D11 | Voordaan D13 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | Kampong D24 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Zwaluwen D8 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D25 | Maarssen D8 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | USHC D12 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | USHC D11 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D24 | Maarssen D6 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | Kampong D25 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D13 | Rijnvliet D6 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D14 | Maarssen D8 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D12 | Fletiomare D3 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | Zwaluwen D8 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D11 | USHC D12 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D6 | Voordaan D13 | (0-12)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Zwaluwen D9 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D8 | Kampong D24 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D25 | Voordaan D14 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Voordaan D13 | Maarssen D8 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D12 | Rijnvliet D6 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | USHC D11 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Kampong D25 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D24 | Voordaan D14 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | Maarssen D6 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Maarssen D8 | Zwaluwen D8 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | Zwaluwen D9 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D11 | Fletiomare D3 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D14 | Voordaan D13 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D6 | USHC D12 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D24 | Kampong D25 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Voordaan D13 | Zwaluwen D9 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kampong D25 | USHC D11 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D12 | Maarssen D8 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | Maarssen D6 | (12-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Rijnvliet D6 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | Voordaan D14 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D13 | Kampong D24 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | USHC D12 | Voordaan D14 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D25 | Voordaan D13 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | Kampong D24 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D11 | Rijnvliet D6 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | Maarssen D8 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Maarssen D6 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kampong D24 | USHC D12 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D14 | Zwaluwen D9 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D13 | Zwaluwen D8 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | Kampong D25 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D6 | USHC D11 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D8 | Fletiomare D3 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | Kampong D24 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D12 | Voordaan D13 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D25 | Zwaluwen D8 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | Maarssen D6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Voordaan D14 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D11 | Maarssen D8 | (4-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Maarssen D6 | Kampong D25 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D14 | USHC D11 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D8 | Rijnvliet D6 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | USHC D12 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D24 | Fletiomare D3 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | USHC D11 | Kampong D24 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D9 | Zwaluwen D8 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Fletiomare D3 | Voordaan D13 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D6 | Voordaan D14 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D6 | Maarssen D8 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D25 | USHC D12 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Kampong D24 | Rijnvliet D6 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D8 | Fletiomare D3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D12 | Zwaluwen D9 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D8 | Kampong D25 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D14 | Maarssen D6 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D13 | USHC D11 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Maarssen D8 | Voordaan D14 | 8:45 | Sportpark Oostwaard | ||||||
Maarssen D6 | Kampong D24 | 10:30 | Sportpark Oostwaard | ||||||
Rijnvliet D6 | Voordaan D13 | 13:00 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
USHC D11 | Zwaluwen D8 | 13:10 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Fletiomare D3 | USHC D12 | 14:25 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Kampong D25 | Zwaluwen D9 | 16:00 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
USHC D12 | USHC D11 | 0:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Kampong D24 | Maarssen D8 | 11:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Voordaan D13 | Maarssen D6 | 14:00 | Sportpark Bos | ||||||
Zwaluwen D8 | Rijnvliet D6 | 14:30 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
Voordaan D14 | Kampong D25 | 15:30 | Sportpark Bos | ||||||
Zwaluwen D9 | Fletiomare D3 | 16:15 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Voordaan D14 | Kampong D24 | 0:00 | Sportpark Bos | ||||||
USHC D11 | Zwaluwen D9 | 0:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Rijnvliet D6 | USHC D12 | 11:00 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
Kampong D25 | Fletiomare D3 | 12:30 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Maarssen D8 | Voordaan D13 | 15:15 | Sportpark Oostwaard | ||||||
Maarssen D6 | Zwaluwen D8 | 16:45 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Voordaan D13 | Voordaan D14 | 0:00 | Sportpark Bos | ||||||
USHC D12 | Maarssen D6 | 0:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Kampong D25 | Kampong D24 | 10:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Zwaluwen D8 | Maarssen D8 | 11:00 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
Fletiomare D3 | USHC D11 | 12:45 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Zwaluwen D9 | Rijnvliet D6 | 14:30 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Kampong D24 | Voordaan D13 | 0:00 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Voordaan D14 | Zwaluwen D8 | 0:00 | Sportpark Bos | ||||||
USHC D11 | Kampong D25 | 0:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Rijnvliet D6 | Fletiomare D3 | 10:45 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
Maarssen D6 | Zwaluwen D9 | 11:30 | Sportpark Oostwaard | ||||||
Maarssen D8 | USHC D12 | 13:15 | Sportpark Oostwaard |