Dames 3
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Lieke Peskens | |||
Aanvoerder | Lisette Potman | |||
Aanvoerder | Kathelijn Heck |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | Hockeyclub UNO D9 | 15:45 | 16:15 | thuis | Veld 1 | ||
Arbitrage: Dames 11 |
|||||||
26 mei | MMHC Voordaan D9 | 15:30 | 16:15 | uit | route | ||
2 jun | SV Kampong Hockey D22 | 16:00 | 16:30 | thuis | Veld 2 | ||
Arbitrage: Dames 4 |
|||||||
16 jun | Zwaluwen Utrecht D4 | 10:15 | 10:45 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Zwaluwen D3 | 16 | 33 | 10 | 3 | 3 | 40 | 21 | 0 |
2 | UNO D9 | 15 | 30 | 9 | 3 | 3 | 33 | 22 | 0 |
3 | Voordaan D9 | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 35 | 28 | 0 |
4 | Kampong D22 | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 31 | 33 | 0 |
5 | Zwaluwen D4 | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 24 | 21 | 0 |
6 | Kampong D20 | 15 | 21 | 7 | 0 | 8 | 26 | 25 | 0 |
7 | Maarssen D4 | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 31 | 28 | 0 |
8 | Voordaan D11 | 15 | 19 | 6 | 1 | 8 | 24 | 30 | 0 |
9 | Zwaluwen D6 | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 29 | 40 | 0 |
10 | USHC D9 | 16 | 17 | 5 | 2 | 9 | 19 | 32 | 0 |
11 | Schaerweijde D3 | 16 | 12 | 3 | 3 | 10 | 22 | 34 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D6 | Zwaluwen D4 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | Kampong D22 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D4 | Zwaluwen D3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D9 | UNO D9 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D9 | Kampong D20 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D4 | Schaerweijde D3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D9 | Voordaan D9 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | Zwaluwen D6 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D11 | Maarssen D4 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D22 | USHC D9 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | USHC D9 | Zwaluwen D4 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D9 | Kampong D22 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D11 | Zwaluwen D3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | Zwaluwen D6 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D4 | Kampong D20 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D6 | USHC D9 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D20 | Voordaan D11 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D9 | Maarssen D4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D4 | Voordaan D9 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | Schaerweijde D3 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kampong D20 | Zwaluwen D3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D9 | Schaerweijde D3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D9 | Zwaluwen D6 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D4 | Kampong D22 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D11 | UNO D9 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | UNO D9 | Kampong D20 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | USHC D9 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D4 | Maarssen D4 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | Voordaan D9 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D22 | Voordaan D11 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Maarssen D4 | Zwaluwen D6 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D9 | Zwaluwen D3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D11 | Zwaluwen D4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D9 | USHC D9 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D20 | Kampong D22 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kampong D22 | UNO D9 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | Voordaan D9 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D4 | Kampong D20 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | Maarssen D4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D6 | Voordaan D11 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kampong D22 | Zwaluwen D3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D20 | Zwaluwen D6 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D9 | Zwaluwen D4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D4 | USHC D9 | (3-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D11 | Schaerweijde D3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | USHC D9 | Voordaan D11 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D6 | UNO D9 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D4 | Kampong D22 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | Kampong D20 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D9 | Maarssen D4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | UNO D9 | Schaerweijde D3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D20 | USHC D9 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | Zwaluwen D4 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D11 | Voordaan D9 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D22 | Zwaluwen D6 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D4 | Zwaluwen D6 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D22 | Schaerweijde D3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | Maarssen D4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D20 | Voordaan D9 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D9 | USHC D9 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Voordaan D9 | UNO D9 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D4 | Voordaan D11 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | Zwaluwen D4 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D6 | Zwaluwen D3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D9 | Kampong D22 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D6 | Schaerweijde D3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D22 | Voordaan D9 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | Voordaan D11 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D20 | Maarssen D4 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D4 | USHC D9 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | USHC D9 | Zwaluwen D6 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | Zwaluwen D3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D9 | Zwaluwen D4 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D11 | Kampong D20 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D4 | UNO D9 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwaluwen D3 | Kampong D20 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D9 | Voordaan D11 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D22 | Maarssen D4 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwaluwen D6 | Voordaan D9 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 16 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Schaerweijde D3 | USHC D9 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Voordaan D11 | Kampong D22 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Maarssen D4 | Zwaluwen D4 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voordaan D9 | Schaerweijde D3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | USHC D9 | Zwaluwen D3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong D20 | UNO D9 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Kampong D22 | Kampong D20 | 10:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Zwaluwen D4 | Voordaan D11 | 11:00 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
USHC D9 | Voordaan D9 | 11:20 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Zwaluwen D6 | Maarssen D4 | 12:45 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
Zwaluwen D3 | UNO D9 | 16:15 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Kampong D20 | Zwaluwen D4 | 10:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Voordaan D11 | Zwaluwen D6 | 12:30 | Sportpark Bos | ||||||
Maarssen D4 | Schaerweijde D3 | 15:15 | Sportpark Oostwaard | ||||||
Voordaan D9 | Zwaluwen D3 | 16:15 | Sportpark Bos | ||||||
UNO D9 | Kampong D22 | 17:00 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
USHC D9 | Maarssen D4 | 0:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Schaerweijde D3 | Voordaan D11 | 0:00 | Schaerweijde | ||||||
Zwaluwen D6 | Kampong D20 | 9:00 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
Zwaluwen D4 | UNO D9 | 14:45 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
Zwaluwen D3 | Kampong D22 | 16:30 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Voordaan D11 | USHC D9 | 0:00 | Sportpark Bos | ||||||
Kampong D20 | Schaerweijde D3 | 9:00 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Kampong D22 | Zwaluwen D4 | 10:45 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Maarssen D4 | Voordaan D9 | 11:15 | Sportpark Oostwaard | ||||||
UNO D9 | Zwaluwen D6 | 13:00 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Voordaan D9 | Voordaan D11 | 0:00 | Sportpark Bos | ||||||
USHC D9 | Kampong D20 | 0:00 | Sportpark 'Olympos' | ||||||
Schaerweijde D3 | UNO D9 | 0:00 | Schaerweijde | ||||||
Zwaluwen D4 | Zwaluwen D3 | 10:45 | Sportpark Nieuw Welgelegen | ||||||
Zwaluwen D6 | Kampong D22 | 12:45 | Sportpark Nieuw Welgelegen |