Teamondersteuning
|
Aanvoerder |
Niki de Gans |
|
Manager |
Irma Wendriks |
|
Coach |
Menno Streefland |
|
Trainer |
Menno Streefland |
|
Nog 3 wedstrijden: |
Datum |
Wed.Nr. |
Tegen |
Reistijd |
Verz |
Spel |
U/T |
Locatie |
2 jun
|
|
AMHC FIT D1
|
|
12:15 |
12:45 |
thuis
|
Veld 1
|
9 jun
|
|
MHC Castricum D1
|
45 |
11:30 |
12:45 |
uit
|
route
|
16 jun
|
|
MHC Bennebroek D1
|
|
12:15 |
12:45 |
thuis
|
Veld 1
|
2
thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
|
Stand in de poule |
|
Team |
# |
Pntn |
W |
G |
V |
++ |
-- |
Straf |
1 |
Alkmaar D1 |
16 |
45 |
15 |
0 |
1 |
59 |
11 |
0 |
2 |
Overbos D1 |
16 |
34 |
10 |
4 |
2 |
45 |
20 |
0 |
3 |
Roomburg D1 |
16 |
34 |
10 |
4 |
2 |
47 |
23 |
0 |
4 |
Castricum D1 |
16 |
27 |
8 |
3 |
5 |
44 |
35 |
0 |
5 |
Maarssen D1 |
17 |
27 |
8 |
3 |
6 |
39 |
34 |
0 |
6 |
Amersfoort D1 |
16 |
21 |
5 |
6 |
5 |
40 |
31 |
0 |
7 |
FIT D1 |
17 |
20 |
6 |
2 |
9 |
40 |
47 |
0 |
8 |
Hoorn (WFHC) D1 |
16 |
14 |
3 |
5 |
8 |
20 |
48 |
0 |
9 |
Zwaluwen D1 |
17 |
13 |
3 |
4 |
10 |
18 |
33 |
0 |
10 |
Hisalis D1 |
17 |
10 |
2 |
4 |
11 |
23 |
49 |
0 |
11 |
Bennebroek D1 |
16 |
7 |
2 |
1 |
13 |
16 |
60 |
0 |
Uitslagen |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
.. |
FIT D1 |
Hisalis D1 |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Maarssen D1 |
Bennebroek D1 |
(9-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen D1 |
Overbos D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
Amersfoort D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Alkmaar D1 |
Roomburg D1 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Overbos D1 |
Maarssen D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Roomburg D1 |
Zwaluwen D1 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
FIT D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Amersfoort D1 |
Alkmaar D1 |
(0-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Maarssen D1 |
Roomburg D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Alkmaar D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(9-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen D1 |
Amersfoort D1 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
FIT D1 |
Bennebroek D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
Hisalis D1 |
(6-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
.. |
Amersfoort D1 |
Maarssen D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
Castricum D1 |
(1-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Overbos D1 |
FIT D1 |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Alkmaar D1 |
(0-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
Zwaluwen D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
.. |
FIT D1 |
Roomburg D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
Hisalis D1 |
(0-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen D1 |
Alkmaar D1 |
(2-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Maarssen D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
Overbos D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 |
.. |
Alkmaar D1 |
Maarssen D1 |
(3-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Overbos D1 |
Bennebroek D1 |
(7-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Roomburg D1 |
Castricum D1 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Amersfoort D1 |
FIT D1 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Zwaluwen D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
.. |
Maarssen D1 |
Zwaluwen D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
Amersfoort D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
Roomburg D1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Overbos D1 |
Hisalis D1 |
(7-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
FIT D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(5-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
.. |
Alkmaar D1 |
FIT D1 |
(6-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
Castricum D1 |
(1-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Roomburg D1 |
Overbos D1 |
(4-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Amersfoort D1 |
Bennebroek D1 |
(5-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Maarssen D1 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
.. |
Roomburg D1 |
Hisalis D1 |
(4-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Overbos D1 |
Amersfoort D1 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
Alkmaar D1 |
(1-4)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
FIT D1 |
Zwaluwen D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
.. |
Zwaluwen D1 |
Castricum D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Maarssen D1 |
FIT D1 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Alkmaar D1 |
Bennebroek D1 |
(6-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
Overbos D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Amersfoort D1 |
Roomburg D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
.. |
Roomburg D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Overbos D1 |
Alkmaar D1 |
(0-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
Zwaluwen D1 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
Maarssen D1 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Amersfoort D1 |
(3-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 3 MAART 2024 |
.. |
Roomburg D1 |
Alkmaar D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
Maarssen D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Overbos D1 |
Zwaluwen D1 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
FIT D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Amersfoort D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(8-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 10 MAART 2024 |
.. |
Zwaluwen D1 |
Roomburg D1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Maarssen D1 |
Overbos D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
Hisalis D1 |
(0-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Alkmaar D1 |
Amersfoort D1 |
(3-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
FIT D1 |
Castricum D1 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 MAART 2024 |
.. |
Roomburg D1 |
Maarssen D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Amersfoort D1 |
Zwaluwen D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
Alkmaar D1 |
(1-3)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
FIT D1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Castricum D1 |
(2-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 MAART 2024 |
.. |
Zwaluwen D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Maarssen D1 |
Amersfoort D1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
Bennebroek D1 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Alkmaar D1 |
Hisalis D1 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
FIT D1 |
Overbos D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
Maarssen D1 |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Alkmaar D1 |
Zwaluwen D1 |
(4-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Overbos D1 |
Castricum D1 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Roomburg D1 |
FIT D1 |
(7-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Bennebroek D1 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
.. |
Zwaluwen D1 |
Hisalis D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Maarssen D1 |
Alkmaar D1 |
(2-7)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Castricum D1 |
Roomburg D1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bennebroek D1 |
Overbos D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
FIT D1 |
Amersfoort D1 |
(4-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
.. |
Hoorn (WFHC) D1 |
FIT D1 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Roomburg D1 |
Bennebroek D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Amersfoort D1 |
Castricum D1 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hisalis D1 |
Overbos D1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen D1 |
Maarssen D1 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
Wedstrijdschema poule |
ZONDAG 26 MEI 2024 |
|
FIT D1 |
Alkmaar D1 |
12:45 |
Sportpark 'Kadoelen' |
|
Overbos D1 |
Roomburg D1 |
12:45 |
Van Loenenlaan |
|
Maarssen D1 |
Hisalis D1 |
12:45 |
Sportpark Oostwaard |
|
Castricum D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
12:45 |
Sportpark Wouterland |
|
Bennebroek D1 |
Amersfoort D1 |
12:45 |
Rottegat Heemskerklaan |
ZONDAG 2 JUNI 2024 |
|
Alkmaar D1 |
Castricum D1 |
0:00 |
Gemeentesportpark |
|
Amersfoort D1 |
Overbos D1 |
0:00 |
Sportpark 'Birkhoven' |
|
Hoorn (WFHC) D1 |
Bennebroek D1 |
12:45 |
Sportpark Roskam, |
|
Zwaluwen D1 |
FIT D1 |
12:45 |
Sportpark Nieuw Welgelegen |
|
Hisalis D1 |
Roomburg D1 |
12:45 |
Sportpark 'Ter Specke' |
ZONDAG 9 JUNI 2024 |
|
Roomburg D1 |
Amersfoort D1 |
12:45 |
Sportpark Roomburg |
|
Overbos D1 |
Hoorn (WFHC) D1 |
12:45 |
Van Loenenlaan |
|
Bennebroek D1 |
Alkmaar D1 |
12:45 |
Rottegat Heemskerklaan |
|
Castricum D1 |
Zwaluwen D1 |
12:45 |
Sportpark Wouterland |
|
FIT D1 |
Maarssen D1 |
12:45 |
Sportpark 'Kadoelen' |
ZONDAG 16 JUNI 2024 |
|
Alkmaar D1 |
Overbos D1 |
0:00 |
Gemeentesportpark |
|
Amersfoort D1 |
Hisalis D1 |
0:00 |
Sportpark 'Birkhoven' |
|
Hoorn (WFHC) D1 |
Roomburg D1 |
0:00 |
Sportpark Roskam, |
|
Zwaluwen D1 |
Bennebroek D1 |
12:45 |
Sportpark Nieuw Welgelegen |
|
Maarssen D1 |
Castricum D1 |
12:45 |
Sportpark Oostwaard |