Teamondersteuning
|
Coach |
Bas Donkers |
|
Manager |
Britt Wehkamp |
|
Manager |
Miriam van Gelder |
|
Trainer |
Elke van den Berk |
|
Coach |
Arjan El Fassed |
|
Nog 2 wedstrijden: |
Datum |
Wed.Nr. |
Tegen |
Reistijd |
Verz |
Spel |
U/T |
Locatie |
11 mei
|
|
HC Leerdam MO18-2
|
|
13:40 |
14:10 |
thuis
|
Veld 1
|
25 mei
|
|
Hockeyclub UNO MO18-1
|
15 |
15:25 |
16:10 |
uit
|
route
|
1
thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
|
Stand in de poule |
|
Team |
# |
Pntn |
W |
G |
V |
++ |
-- |
Straf |
1 |
UNO MO18-1 |
12 |
32 |
10 |
2 |
0 |
33 |
7 |
0 |
2 |
Schaerweijde MO18-6 |
12 |
26 |
8 |
2 |
2 |
44 |
12 |
0 |
3 |
Shinty MO18-4 |
12 |
22 |
6 |
4 |
2 |
31 |
15 |
0 |
4 |
Leerdam MO18-2 |
11 |
17 |
5 |
2 |
4 |
29 |
19 |
0 |
5 |
Hilversum MO18-6 |
11 |
15 |
5 |
0 |
6 |
23 |
33 |
0 |
6 |
Kampong MO18-10 |
12 |
10 |
3 |
1 |
8 |
19 |
37 |
0 |
7 |
Zwaluwen MO18-3 |
12 |
9 |
3 |
0 |
9 |
19 |
43 |
0 |
8 |
Phoenix MO18-3 |
12 |
4 |
1 |
1 |
10 |
13 |
45 |
0 |
Uitslagen |
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023 |
.. |
Leerdam MO18-2 |
Phoenix MO18-3 |
(5-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
UNO MO18-1 |
Hilversum MO18-6 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Kampong MO18-10 |
Zwaluwen MO18-3 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Schaerweijde MO18-6 |
Shinty MO18-4 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 |
.. |
Phoenix MO18-3 |
UNO MO18-1 |
(0-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Shinty MO18-4 |
Leerdam MO18-2 |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hilversum MO18-6 |
Kampong MO18-10 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen MO18-3 |
Schaerweijde MO18-6 |
(1-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 |
.. |
Schaerweijde MO18-6 |
Hilversum MO18-6 |
(5-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
UNO MO18-1 |
Leerdam MO18-2 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Kampong MO18-10 |
Phoenix MO18-3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen MO18-3 |
Shinty MO18-4 |
(0-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 |
.. |
Shinty MO18-4 |
UNO MO18-1 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Leerdam MO18-2 |
Kampong MO18-10 |
(6-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hilversum MO18-6 |
Zwaluwen MO18-3 |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Phoenix MO18-3 |
Schaerweijde MO18-6 |
(1-8)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 2 MAART 2024 |
.. |
Schaerweijde MO18-6 |
Leerdam MO18-2 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen MO18-3 |
Phoenix MO18-3 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Kampong MO18-10 |
UNO MO18-1 |
(0-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hilversum MO18-6 |
Shinty MO18-4 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 9 MAART 2024 |
.. |
Phoenix MO18-3 |
Hilversum MO18-6 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
UNO MO18-1 |
Schaerweijde MO18-6 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Leerdam MO18-2 |
Zwaluwen MO18-3 |
(6-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Kampong MO18-10 |
Shinty MO18-4 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 16 MAART 2024 |
.. |
Shinty MO18-4 |
Phoenix MO18-3 |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Schaerweijde MO18-6 |
Kampong MO18-10 |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hilversum MO18-6 |
Leerdam MO18-2 |
(2-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen MO18-3 |
UNO MO18-1 |
(0-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 23 MAART 2024 |
.. |
Shinty MO18-4 |
Schaerweijde MO18-6 |
(2-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hilversum MO18-6 |
UNO MO18-1 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Phoenix MO18-3 |
Leerdam MO18-2 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwaluwen MO18-3 |
Kampong MO18-10 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 30 MAART 2024 |
.. |
Kampong MO18-10 |
Hilversum MO18-6 |
(2-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Leerdam MO18-2 |
Shinty MO18-4 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
UNO MO18-1 |
Phoenix MO18-3 |
(5-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Schaerweijde MO18-6 |
Zwaluwen MO18-3 |
(6-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 6 APRIL 2024 |
.. |
Phoenix MO18-3 |
Kampong MO18-10 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Leerdam MO18-2 |
UNO MO18-1 |
(1-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Shinty MO18-4 |
Zwaluwen MO18-3 |
(3-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Hilversum MO18-6 |
Schaerweijde MO18-6 |
(1-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 13 APRIL 2024 |
.. |
Kampong MO18-10 |
Leerdam MO18-2 |
(0-6)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
UNO MO18-1 |
Shinty MO18-4 |
(0-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Schaerweijde MO18-6 |
Phoenix MO18-3 |
(6-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
.. |
Zwaluwen MO18-3 |
Hilversum MO18-6 |
(6-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZATERDAG 20 APRIL 2024 |
.. |
Leerdam MO18-2 |
Schaerweijde MO18-6 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
UNO MO18-1 |
Kampong MO18-10 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Shinty MO18-4 |
Hilversum MO18-6 |
(6-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Phoenix MO18-3 |
Zwaluwen MO18-3 |
(2-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
Wedstrijdschema poule |
MAANDAG 6 MEI 2024 |
|
Hilversum MO18-6 |
Leerdam MO18-2 |
20:00 |
Sportpark Loosdrecht |
ZATERDAG 11 MEI 2024 |
|
Schaerweijde MO18-6 |
UNO MO18-1 |
12:10 |
Schaerweijde |
|
Hilversum MO18-6 |
Phoenix MO18-3 |
14:00 |
Sportpark Loosdrecht |
|
Shinty MO18-4 |
Kampong MO18-10 |
14:00 |
Beerschoten-Willinksburg |
|
Zwaluwen MO18-3 |
Leerdam MO18-2 |
14:10 |
Sportpark Nieuw Welgelegen |
ZATERDAG 25 MEI 2024 |
|
Leerdam MO18-2 |
Hilversum MO18-6 |
15:00 |
Sportpark Glaspark |
|
Phoenix MO18-3 |
Shinty MO18-4 |
15:50 |
Sportpark Koeburgweg |
|
Kampong MO18-10 |
Schaerweijde MO18-6 |
15:50 |
Laan van Maarschalkerweerd |
|
UNO MO18-1 |
Zwaluwen MO18-3 |
16:10 |
Sportpark Vechtzoom |