Standen van alle teams
Veld   |   Zaal

Jeugd   |   Senioren
Overig 
Trimhockey 1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen T1mix 3 6 2 0 1 7 3 0
2 Buitenhout T1mix 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Schaerweijde T1mix 3 6 2 0 1 4 3 0
4 Gooische T2mix 3 3 1 0 2 3 5 0
5 Amersfoort T1mix 3 3 1 0 2 3 6 0
6 Shinty T2mix 2 0 0 0 2 1 5 0
Senioren 
Dames 1  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein D1 6 14 4 2 0 22 8 0
2 Reigers D1 6 14 4 2 0 14 4 0
3 Bennebroek D1 6 13 4 1 1 16 9 0
4 Leusden D1 6 12 4 0 2 14 9 0
5 Zwaluwen D1 6 12 4 0 2 13 12 0
6 Castricum D1 6 11 3 2 1 11 6 0
7 Gouda D1 6 8 2 2 2 9 6 0
8 Soest D1 6 6 2 0 4 7 13 0
9 Spandersbosch D1 6 6 2 0 4 9 17 0
10 Weesp D1 6 4 1 1 4 9 12 0
11 Hilversum D1 6 2 0 2 4 2 10 0
12 Strawberries D1 6 0 0 0 6 4 24 0
Dames 10  6e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D31 6 15 5 0 1 21 6 0
2 Mezen D3 5 12 4 0 1 23 7 0
3 IJsseloever D6 6 12 4 0 2 14 8 0
4 Amersfoort D4 6 12 4 0 2 13 16 0
5 Lelystad D2 5 9 3 0 2 22 11 0
6 Kampong D29 5 9 3 0 2 17 6 0
7 Zwaluwen D10 5 9 3 0 2 11 16 0
8 Phoenix D7 6 6 2 0 4 7 10 0
9 Maarssen D8 5 3 1 0 4 6 15 0
10 USHC D16 5 3 1 0 4 4 24 0
11 Buitenhout D3 6 0 0 0 6 2 21 0
Dames 11  6e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D28 5 15 5 0 0 20 1 0
2 SCHC D5 6 12 4 0 2 12 4 0
3 IJsseloever D5 6 12 4 0 2 13 7 0
4 Woerden D3 5 12 4 0 1 11 5 0
5 Houten D4 5 12 4 0 1 9 4 0
6 Rijnvliet D8 6 10 3 1 2 6 4 0
7 Kampong D32 5 6 2 0 3 6 11 0
8 Zwaluwen D11 6 6 2 0 4 5 11 0
9 USHC D15 6 4 1 1 4 5 14 0
10 Kampong D30 5 0 0 0 5 3 12 0
11 USHC D17 5 0 0 0 5 1 18 0
Dames 2  Reserve 1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D2 6 18 6 0 0 28 3 0
2 Voordaan D3 6 14 4 2 0 19 7 0
3 Myra D2 6 13 4 1 1 13 6 0
4 Amstelveen D2 6 8 2 2 2 13 12 0
5 Kampong D6 6 8 2 2 2 7 13 0
6 Amsterdam D6 6 7 2 1 3 14 13 0
7 USHC D3 6 7 2 1 3 8 10 0
8 AthenA D3 6 7 2 1 3 13 17 0
9 Amsterdam D4 6 6 1 3 2 8 10 0
10 Hurley D6 6 5 1 2 3 12 17 0
11 Fletiomare D2 6 3 1 0 5 7 23 0
12 Zwaluwen D2 6 3 0 3 3 3 14 0
Dames 3  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D15 6 14 4 2 0 11 3 0
2 Nieuwegein D3 6 13 4 1 1 19 6 0
3 IJsseloever D2 6 13 4 1 1 23 13 0
4 Voordaan D7 6 11 3 2 1 10 8 0
5 UNO D2 6 10 3 1 2 12 5 0
6 Zwaluwen D3 6 10 3 1 2 14 8 0
7 Barneveld D2 6 7 2 1 3 10 9 0
8 USHC D7 6 7 2 1 3 5 9 0
9 Kampong D18 6 6 2 0 4 10 13 0
10 Eemvallei D3 6 6 1 3 2 18 18 0
11 Kampong D13 6 4 1 1 4 6 21 0
12 Spandersbosch D3 6 0 0 0 6 0 25 0
Dames 30+ A  1e klasse 30+
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D30D 6 16 5 1 0 18 9 0
2 Kampong D30C 6 13 4 1 1 12 5 0
3 Shinty D30A 6 11 3 2 1 12 6 0
4 Spandersbosch D30B 6 11 3 2 1 12 8 0
5 Maarssen D30A 6 10 3 1 2 15 9 0
6 Zwaluwen D30A 6 10 3 1 2 12 9 0
7 Leusden D30A 6 8 2 2 2 14 9 0
8 Schaerweijde D30B 6 6 2 0 4 16 21 0
9 Fletiomare D30A 5 5 1 2 2 12 10 0
10 Kromme Rijn D30A 6 5 1 2 3 8 16 0
11 Phoenix D30A 5 3 1 0 4 6 14 0
12 Voordaan D30B 6 0 0 0 6 4 25 0
Dames 4  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti D2 6 18 6 0 0 37 7 0
2 Rijnvliet D2 6 15 5 0 1 27 5 0
3 Spitsbergen D2 6 15 5 0 1 28 8 0
4 Schaerweijde D6 6 12 4 0 2 19 15 0
5 Zwaluwen D7 6 10 3 1 2 14 14 0
6 Phoenix D5 6 8 2 2 2 12 13 0
7 Voordaan D11 6 7 2 1 3 10 14 0
8 Schaerweijde D8 6 7 2 1 3 11 25 0
9 USHC D10 6 6 2 0 4 16 18 0
10 Zwaluwen D4 6 3 1 0 5 6 17 0
11 Amersfoort D3 6 3 0 3 3 8 24 0
12 Weesp D4 6 0 0 0 6 2 30 0
Dames 5  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein D4 6 18 6 0 0 28 6 0
2 Voordaan D10 5 12 4 0 1 19 4 0
3 Zwaluwen D5 6 12 4 0 2 18 7 0
4 Rijnvliet D4 6 12 4 0 2 15 12 0
5 Kampong D21 6 12 4 0 2 10 9 0
6 IJsseloever D3 6 10 3 1 2 21 14 0
7 Kampong D20 6 9 3 0 3 7 8 0
8 Schaerweijde D5 6 7 2 1 3 9 11 0
9 Phoenix D6 6 6 2 0 4 7 10 0
10 Schaerweijde D7 5 3 2 0 3 8 13 3
11 Schaerweijde D10 6 0 0 0 6 4 17 0
12 USHC D11 6 0 0 0 6 1 36 0
Dames 6  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet D3 6 16 5 1 0 24 3 0
2 USHC D9 6 16 5 1 0 19 2 0
3 UNO D5 6 15 5 0 1 23 4 0
4 Schaerweijde D9 6 12 4 0 2 19 7 0
5 Voordaan D12 6 9 3 0 3 21 10 0
6 Mezen D2 6 7 2 1 3 6 21 0
7 Kromhouters D3 5 6 2 0 3 17 14 0
8 Fletiomare D3 6 6 2 0 4 8 10 0
9 Maarssen D4 5 6 2 0 3 8 12 0
10 Voordaan D9 6 6 2 0 4 9 15 0
11 Zwaluwen D6 6 4 1 1 4 9 18 0
12 Schaerweijde D4 6 0 0 0 6 1 48 0
Dames 7  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti D2 6 18 6 0 0 37 7 0
2 Rijnvliet D2 6 15 5 0 1 27 5 0
3 Spitsbergen D2 6 15 5 0 1 28 8 0
4 Schaerweijde D6 6 12 4 0 2 19 15 0
5 Zwaluwen D7 6 10 3 1 2 14 14 0
6 Phoenix D5 6 8 2 2 2 12 13 0
7 Voordaan D11 6 7 2 1 3 10 14 0
8 Schaerweijde D8 6 7 2 1 3 11 25 0
9 USHC D10 6 6 2 0 4 16 18 0
10 Zwaluwen D4 6 3 1 0 5 6 17 0
11 Amersfoort D3 6 3 0 3 3 8 24 0
12 Weesp D4 6 0 0 0 6 2 30 0
Dames 8  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D22 5 15 5 0 0 29 2 0
2 Voordaan D16 5 13 4 1 0 26 6 0
3 Zwaluwen D8 4 12 4 0 0 15 2 0
4 Kampong D27 5 9 3 0 2 11 10 0
5 Maarssen D7 5 7 2 1 2 17 12 0
6 Fletiomare D4 5 6 2 0 3 5 12 0
7 Voordaan D13 5 6 2 0 3 9 20 0
8 SCHC D4 4 3 1 0 3 9 12 0
9 Houten D3 5 0 0 0 5 3 22 0
10 Rijnvliet D6 5 0 0 0 5 1 27 0
Dames 9  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D14 5 15 5 0 0 26 1 0
2 Zwaluwen D9 5 12 4 0 1 14 4 0
3 Maarssen D5 5 10 3 1 1 19 7 0
4 Kampong D24 5 9 3 0 2 13 4 0
5 Rijnvliet D5 5 9 3 0 2 16 10 0
6 USHC D12 5 9 3 0 2 7 17 0
7 USHC D14 5 4 1 1 3 4 12 0
8 Voordaan D15 5 3 1 0 4 9 16 0
9 Fletiomare D5 5 3 1 0 4 5 18 0
10 Kampong D23 5 0 0 0 5 2 26 0
H1 silvercup  Silvercup - KO
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein H1 1 3 1 0 0 13 1 0
2 Zwaluwen H1 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Rijnvliet H1 1 3 1 0 0 5 1 0
4 Nijkerk H1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Culemborg H1 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Soest H1 1 0 0 0 1 2 3 0
7 Doorn H1 1 0 0 0 1 1 3 0
8 Eemvallei H1 1 0 0 0 1 1 5 0
9 Zeewolde H1 1 0 0 0 1 0 5 0
10 Spitsbergen H1 1 0 0 0 1 1 13 0
Heren 1  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis H1 5 15 5 0 0 21 8 0
2 Nieuwegein H1 6 11 3 2 1 27 13 0
3 Kraaien H1 6 9 3 0 3 21 12 0
4 Zwaluwen H1 5 9 3 0 2 8 10 0
5 Rijnvliet H1 4 7 2 1 1 12 5 0
6 Woerden H1 4 7 2 1 1 11 9 0
7 Castricum H1 5 5 1 2 2 16 14 0
8 Strawberries H1 5 5 1 2 2 10 14 0
9 Nieuwkoop H1 4 3 1 0 3 11 15 0
10 Waddinxveen H1 6 0 0 0 6 2 39 0
Heren 2  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H10 6 18 6 0 0 21 4 0
2 IJsseloever H2 6 15 5 0 1 27 7 0
3 UNO H2 6 12 4 0 2 21 10 0
4 Kampong H9 6 11 3 2 1 12 5 0
5 USHC H3 6 11 3 2 1 16 12 0
6 UNO H4 6 10 3 1 2 15 7 0
7 Voordaan H4 6 8 2 2 2 18 15 0
8 Baarn H2 6 6 2 0 4 15 16 0
9 Maarssen H3 6 6 2 0 4 8 16 0
10 SCHC H3 6 4 1 1 4 10 22 0
11 Zwaluwen H2 6 3 1 0 5 10 25 0
12 Kampong H11 6 0 0 0 6 6 40 0
Heren 3  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet H2 6 18 6 0 0 41 4 0
2 Zwaluwen H3 6 18 6 0 0 41 4 0
3 Laren H2 6 15 5 0 1 31 7 0
4 Fletiomare H3 6 9 3 0 3 18 23 0
5 Voordaan H10 6 8 2 2 2 12 14 0
6 Schaerweijde H2 6 7 2 1 3 12 21 0
7 Kampong H22 6 7 2 1 3 10 24 0
8 Kampong H24 6 6 2 0 4 8 19 0
9 Kampong H21 6 6 2 0 4 13 30 0
10 Kampong H23 6 5 1 2 3 13 18 0
11 SCHC H4 6 3 1 0 5 12 24 0
12 USHC H7 6 3 1 0 5 6 29 0
Heren 35+ A  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haaskamp H35A 6 14 4 2 0 18 10 0
2 Zwaluwen H35A 5 13 4 1 0 18 4 0
3 Kampong H35F 5 13 4 1 0 13 6 0
4 Nieuwegein H35A 6 12 4 0 2 14 8 0
5 Fletiomare H35D 6 9 3 0 3 8 12 0
6 Spandersbosch H35B 5 8 2 2 1 7 6 0
7 Voordaan H35E 6 6 2 0 4 12 9 0
8 Weesp H35B 6 6 2 0 4 7 16 0
9 Doorn H35B 6 6 2 0 4 7 17 0
10 Rijnvliet H35A 6 4 1 1 4 11 14 0
11 Geldermalsen H35A 6 4 1 1 4 9 16 0
12 Naarden H35D 5 2 0 2 3 9 15 0
Heren 4  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld H2 6 16 5 1 0 36 7 0
2 Schaerweijde H3 5 13 4 1 0 24 7 0
3 Leerdam H1 6 12 4 0 2 16 15 0
4 SCHC H5 5 9 3 0 2 12 8 0
5 Voordaan H12 6 9 3 0 3 13 17 0
6 Rijnvliet H3 5 6 2 0 3 9 17 0
7 Kampong H28 6 6 2 0 4 10 28 0
8 Eemvallei H2 5 5 1 2 2 16 12 0
9 Maarssen H5 5 5 1 2 2 13 15 0
10 Woerden H2 6 3 1 0 5 8 25 0
11 Zwaluwen H4 5 2 0 2 3 9 15 0
Jeugd 
Jongens A1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JA7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JA6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schaerweijde JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluwen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens A2  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JA5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoevelaken JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Houten JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Huizen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJsseloever JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kampong JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SCHC JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluwen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens B1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Phoenix JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Soest JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Voordaan JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Woerden JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens B2  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Maarssen JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Naarden JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rijnvliet JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens C1  Subtopklasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum JC1 5 12 4 0 1 33 10 0
2 Maarssen JC1 5 12 4 0 1 24 8 0
3 Phoenix JC1 5 12 4 0 1 18 7 0
4 Zwaluwen JC1 5 6 2 0 3 9 18 0
5 Fletiomare JC2 5 3 1 0 4 4 22 0
6 Shinty JC1 5 0 0 0 5 5 28 0
Jongens C2  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dorsteti JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leerdam JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens C3  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Montfoort JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Voordaan JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluwen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens D1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Huizen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens D2A  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Laren JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarn JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jongens D2B  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Maarssen JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijnvliet JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Soest JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes A1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spitsbergen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluwen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes A2  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amersfoort MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doorn MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilversum MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoevelaken MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Houten MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwegein MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluwen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes A3  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Houten MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lelystad MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Naarden MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes B1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Houten MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spitsbergen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes B2  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Houten MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leerdam MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UNO MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes B3  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kampong MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leusden MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwaluwen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes C1  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Houten MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maarssen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Woerden MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes C2  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Montfoort MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes C3  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong MC10 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Voordaan MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Woerden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes D1A  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haaskamp MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Houten MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes D1B  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJsseloever MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijnvliet MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schaerweijde MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Woerden MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes D2A  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MD11 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kampong MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Montfoort MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
Meisjes D2B  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rijnvliet MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schaerweijde MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spandersbosch MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0