Standen van alle teams
Veld   |   Zaal

Jeugd   |   Senioren
Overig 
Trimhockey I  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen TX1 6 15 5 0 1 21 6 0
2 Laren TX1 6 13 4 1 1 15 8 0
3 Schaerweijde TX1 6 13 4 1 1 14 7 0
4 Kampong TX1 6 7 2 1 3 11 10 0
5 Gooische TX2 6 3 1 0 5 4 17 0
6 Baarn TX1 6 1 0 1 5 1 18 0
Senioren 
Dames 1  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum D1 12 25 8 1 3 25 14 0
2 Weesp D1 12 22 6 4 2 33 16 0
3 Gouda D1 12 22 6 4 2 24 10 0
4 Hilversum D1 12 21 6 3 3 17 12 0
5 Spandersbosch D1 12 19 5 4 3 21 18 0
6 Nieuwegein D1 12 18 5 3 4 22 16 0
7 Soest D1 12 16 5 1 6 32 31 0
8 Reigers D1 12 16 4 4 4 12 20 0
9 Hoorn (WFHC) D1 12 12 4 0 8 21 30 0
10 Bennebroek D1 12 11 3 2 7 14 25 0
11 Zwaluwen D1 12 10 2 4 6 17 33 0
12 Strawberries D1 12 7 1 4 7 19 32 0
Dames 10  Res. 6e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen D10 11 24 7 3 1 28 13 0
2 Kampong D29 11 22 7 1 3 27 11 0
3 Amersfoort D4 11 17 5 2 4 23 22 0
4 IJsseloever D6 11 15 4 3 4 17 17 0
5 Kampong D31 11 12 3 3 5 9 16 0
6 Maarssen D6 11 12 2 6 3 17 20 0
7 Phoenix D10 11 11 3 2 6 13 20 0
8 USHC D16 11 8 2 2 7 14 29 0
Dames 11  Res. 6e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet D3 11 30 10 0 1 54 12 0
2 SCHC D7 11 28 9 1 1 38 11 0
3 Kampong D28 10 24 8 0 2 33 12 0
4 IJsseloever D5 11 22 7 1 3 30 15 0
5 Lelystad D2 11 16 5 1 5 21 17 0
6 Kampong D32 11 15 5 0 6 13 21 0
7 Kampong D30 11 15 4 3 4 23 20 0
8 USHC D15 11 10 3 1 7 15 33 0
9 Zwaluwen D11 11 6 1 3 7 5 26 0
10 Woerden D3 11 5 1 2 8 9 29 0
11 USHC D17 11 3 1 0 10 4 49 0
Dames 2  Reserve 1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D2 12 32 10 2 0 42 6 0
2 USHC D2 12 29 9 2 1 29 14 0
3 Amsterdam D5 12 24 7 3 2 26 16 0
4 Kampong D4 12 23 7 2 3 39 21 0
5 Voordaan D3 12 23 7 2 3 29 18 0
6 Fletiomare D2 12 18 4 6 2 24 21 0
7 Hurley D7 12 13 4 1 7 15 31 0
8 Rotterdam D3 12 12 3 3 6 16 19 0
9 IJssel D2 12 10 3 1 8 14 27 0
10 Houten D2 12 9 1 6 5 10 23 0
11 Leonidas D5 12 4 1 1 10 8 37 0
12 Zwaluwen D2 12 3 0 3 9 18 37 0
Dames 3  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty D2 12 33 11 0 1 58 10 0
2 Kampong D14 12 32 10 2 0 56 11 0
3 Kampong D16 12 22 7 1 4 32 20 0
4 USHC D5 12 21 6 3 3 28 14 0
5 Kampong D17 12 20 6 2 4 28 21 0
6 Spandersbosch D3 12 15 5 3 4 19 25 3
7 SCHC D3 12 13 3 4 5 17 25 0
8 Woerden D2 12 11 3 2 7 16 27 0
9 Zwaluwen D3 12 11 3 2 7 16 35 0
10 Voordaan D6 12 9 3 0 9 10 28 0
11 Phoenix D6 12 8 2 2 8 14 39 0
12 Schaerweijde D3 12 7 2 1 9 20 59 0
Dames 4  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever D2 12 28 9 1 2 37 16 0
2 Kampong D15 12 27 9 0 3 30 17 0
3 Eemvallei D2 12 23 7 2 3 34 23 0
4 Barneveld D2 12 21 6 3 3 26 27 0
5 Phoenix D5 12 20 6 2 4 29 18 0
6 Phoenix D4 12 19 6 1 5 23 20 0
7 Maarssen D2 12 18 5 3 4 23 20 0
8 Kampong D13 12 17 5 2 5 17 15 0
9 Kampong D12 12 9 2 3 7 15 30 0
10 Zwaluwen D4 12 8 2 2 8 9 20 0
11 USHC D7 12 8 2 2 8 15 35 0
12 USHC D6 12 6 1 3 8 10 27 0
Dames 5  Res. 4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 11 29 9 2 0 36 9 0
2 USHC D8 11 27 8 3 0 35 13 0
3 Kampong D18 11 25 8 1 2 39 18 0
4 Zwaluwen D5 11 21 6 3 2 32 20 0
5 IJsseloever D3 11 16 5 1 5 28 34 0
6 Schaerweijde D7 11 15 5 0 6 25 29 0
7 Voordaan D10 11 13 4 1 6 11 23 0
8 Kampong D19 10 7 2 1 7 22 31 0
9 Phoenix D8 11 7 2 1 8 17 30 0
10 Zwaluwen D7 11 7 2 1 8 10 31 0
11 Schaerweijde D5 11 6 2 0 9 17 34 0
Dames 6  Res. 4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D7 11 33 11 0 0 31 10 0
2 Schaerweijde D4 10 22 7 1 2 38 14 0
3 Nieuwegein D3 11 21 7 0 4 28 12 0
4 Maarssen D3 11 21 7 0 4 23 12 0
5 USHC D9 11 21 7 0 4 21 16 0
6 Fletiomare D3 11 20 6 2 3 16 12 0
7 Voordaan D9 11 13 4 1 6 17 15 0
8 Kromhouters D3 11 8 2 2 7 19 31 0
9 Schaerweijde D9 11 8 2 2 7 9 22 0
10 USHC D11 11 6 2 0 9 10 37 0
11 Zwaluwen D6 11 3 1 0 10 4 35 0
Dames 7  Res. 4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 11 29 9 2 0 36 9 0
2 USHC D8 11 27 8 3 0 35 13 0
3 Kampong D18 11 25 8 1 2 39 18 0
4 Zwaluwen D5 11 21 6 3 2 32 20 0
5 IJsseloever D3 11 16 5 1 5 28 34 0
6 Schaerweijde D7 11 15 5 0 6 25 29 0
7 Voordaan D10 11 13 4 1 6 11 23 0
8 Kampong D19 10 7 2 1 7 22 31 0
9 Phoenix D8 11 7 2 1 8 17 30 0
10 Zwaluwen D7 11 7 2 1 8 10 31 0
11 Schaerweijde D5 11 6 2 0 9 17 34 0
Dames 8  Res. 5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D27 12 33 11 0 1 45 14 0
2 Schaerweijde D12 12 30 9 3 0 39 12 0
3 Voordaan D12 12 25 8 1 3 43 19 0
4 Kampong D22 12 20 6 2 4 25 16 0
5 Zwaluwen D8 12 19 6 1 5 22 23 0
6 Schaerweijde D14 12 17 5 2 5 26 21 0
7 Spitsbergen D2 12 16 4 4 4 24 20 0
8 Spandersbosch D4 12 15 4 3 5 21 24 0
9 Voordaan D13 12 12 3 3 6 13 29 0
10 Kampong D21 12 9 2 3 7 17 24 0
11 Houten D3 12 4 1 1 10 6 34 0
12 SCHC D6 12 4 1 1 10 9 54 0
Dames 9  Res. 5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D24 11 23 7 2 2 31 19 0
2 Amersfoort D3 11 21 7 3 1 22 14 3
3 Kromme Rijn D2 11 21 6 3 2 34 15 0
4 USHC D14 11 19 6 1 4 39 28 0
5 USHC D12 11 19 5 4 2 24 14 0
6 Maarssen D5 11 18 5 3 3 23 21 0
7 Leerdam D1 11 14 4 2 5 33 32 0
8 Schaerweijde D10 11 14 4 2 5 15 17 0
9 Kampong D23 10 13 4 1 5 24 22 0
10 Zwaluwen D9 11 4 1 1 9 11 34 0
11 Fletiomare D4 11 0 0 0 11 8 48 0
Dames Veteranen A  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn DA 11 22 7 1 3 30 24 0
2 Leusden DA 11 22 7 1 3 23 17 0
3 Kampong DD 11 22 7 1 3 24 22 0
4 Fletiomare DA 11 18 5 3 3 39 24 0
5 Amersfoort DA 11 17 4 5 2 25 14 0
6 Maarssen DA 11 17 4 5 2 18 10 0
7 Zwaluwen DA 11 14 4 2 5 23 24 0
8 Kampong DC 11 14 3 5 3 19 18 0
9 Phoenix DA 11 12 4 0 7 13 32 0
10 Spandersbosch DB 11 6 1 3 7 12 25 0
11 Schaerweijde DB 10 3 1 0 9 15 31 0
Heren 1  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H1 11 30 10 0 1 41 14 0
2 Hisalis H1 11 22 7 1 3 29 14 0
3 Rijnvliet H1 11 22 7 1 3 30 18 0
4 Castricum H1 11 21 7 0 4 41 21 0
5 Nieuwegein H1 11 20 6 2 3 29 25 0
6 Kraaien H1 11 19 5 4 2 29 23 0
7 Woerden H1 11 12 4 0 7 26 24 0
8 Strawberries H1 11 9 2 3 6 21 34 0
9 Soest H1 11 6 1 3 7 20 43 0
10 Zwaluwen H1 10 5 1 2 7 17 34 0
11 Zeewolde H1 11 5 1 2 8 15 48 0
Heren 2  Res. 2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden H2 12 31 10 1 1 54 16 0
2 Voordaan H4 12 27 9 0 3 32 26 0
3 Kampong H8 11 25 8 1 2 53 23 0
4 Kampong H10 11 21 7 0 4 33 17 0
5 SCHC H3 12 20 6 2 4 38 36 0
6 Kampong H9 10 19 6 1 3 28 18 0
7 IJsseloever H3 12 19 6 1 5 35 42 0
8 Phoenix H5 12 15 5 0 7 28 32 0
9 Zwaluwen H2 12 10 3 1 8 32 53 0
10 Kampong H11 11 8 2 2 7 33 40 0
11 Maarssen H3 11 4 1 1 9 25 51 0
12 Hilversum H2 12 3 1 0 11 27 64 0
Heren 3  Res. 3e Klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen H3 10 26 8 2 0 45 13 0
2 IJsseloever H5 10 25 8 1 1 35 17 0
3 Houten H3 10 22 7 1 2 26 15 0
4 Voordaan H6 10 19 6 1 3 33 22 0
5 Kampong H12 10 13 4 1 5 24 18 0
6 SCHC H4 10 13 4 1 5 28 28 0
7 USHC H3 9 12 3 3 3 21 17 0
8 Kampong H15 10 11 3 2 5 30 21 0
9 USHC H5 10 3 1 0 9 7 40 0
10 Kampong H19 1 0 0 0 1 0 1 0
11 Shinty H2 10 0 0 0 10 11 68 0
Heren 4  Res. 5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld H2 12 33 11 0 1 67 20 0
2 Voordaan H10 12 33 11 0 1 59 22 0
3 Woerden H2 12 21 7 0 5 47 29 0
4 Kampong H29 12 19 6 1 5 42 37 0
5 Kampong H28 12 19 6 1 5 32 27 0
6 Leerdam H1 12 19 6 1 5 39 41 0
7 Schaerweijde H4 12 15 4 3 5 29 26 0
8 Zwaluwen H4 12 15 4 3 5 40 50 0
9 Zwaluwen H6 12 14 4 2 6 26 39 0
10 Maarssen H5 12 13 4 1 7 25 36 0
11 SCHC H9 12 4 1 1 10 14 52 0
12 Rijnvliet H3 12 4 1 1 10 10 51 0
Heren 5  Res. 5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen H5 10 30 10 0 0 52 22 0
2 Kampong H31 8 21 7 0 1 25 8 0
3 Kampong H26 10 21 7 0 3 37 23 0
4 Kromhouters H3 10 15 5 0 5 25 29 0
5 USHC H9 10 13 4 1 5 35 35 0
6 Kampong H27 9 12 4 0 5 29 32 0
7 Fletiomare H4 10 11 3 2 5 22 37 0
8 SCHC H10 10 10 3 1 6 35 44 0
9 Zeewolde H2 10 6 2 0 8 21 31 0
10 Phoenix H6 1 3 1 0 0 3 0 0
11 Kampong H30 10 3 1 0 9 15 38 0
Heren 6  Res. 5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld H2 12 33 11 0 1 67 20 0
2 Voordaan H10 12 33 11 0 1 59 22 0
3 Woerden H2 12 21 7 0 5 47 29 0
4 Kampong H29 12 19 6 1 5 42 37 0
5 Kampong H28 12 19 6 1 5 32 27 0
6 Leerdam H1 12 19 6 1 5 39 41 0
7 Schaerweijde H4 12 15 4 3 5 29 26 0
8 Zwaluwen H4 12 15 4 3 5 40 50 0
9 Zwaluwen H6 12 14 4 2 6 26 39 0
10 Maarssen H5 12 13 4 1 7 25 36 0
11 SCHC H9 12 4 1 1 10 14 52 0
12 Rijnvliet H3 12 4 1 1 10 10 51 0
Heren Veteranen A  Veteranen 4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische HM 12 30 10 0 2 31 12 0
2 Zwaluwen HA 12 29 9 2 1 55 12 0
3 Voordaan HF 12 24 8 0 4 38 16 0
4 Phoenix HD 12 24 8 0 4 35 24 0
5 Fletiomare HF 11 15 5 0 6 15 17 0
6 Baarn HB 12 15 5 0 7 22 31 0
7 Weesp HB 12 15 4 3 5 19 24 0
8 SCHC HC 11 13 4 1 6 28 40 0
9 Houten HB 12 13 4 1 7 21 38 0
10 Kampong HF 12 13 3 4 5 30 32 0
11 Rijnvliet HA 12 8 2 2 8 17 38 0
12 Lelystad HB 12 7 2 1 9 12 39 0
Jeugd 
Jongens A1  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld JA1 6 16 5 1 0 31 10 0
2 Zwaluwen JA1 6 12 3 3 0 32 10 0
3 Doorn JA2 6 10 3 1 2 15 21 0
4 SCHC JA3 6 9 3 0 3 20 17 0
5 Fletiomare JA2 6 8 2 2 2 7 10 0
6 Dorsteti JA1 6 8 2 2 2 12 19 0
7 Leusden JA2 6 4 1 1 4 14 21 0
8 Laren JA3 6 0 0 0 6 7 30 0
Jongens B1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen JB1 1 3 1 0 0 3 0 0
2 Naarden JB2 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Doorn JB1 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Kampong JB3 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Baarn JB1 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Muiderberg JB1 1 0 0 0 1 0 3 0
Jongens B2  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn JB1 1 3 1 0 0 6 1 0
2 SCHC JB5 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Zwaluwen JB2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Shinty JB4 1 3 1 0 0 4 3 0
5 Haaskamp JB1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Dorsteti JB2 1 0 0 0 1 3 4 0
7 Nieuwegein JB2 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Laren JB4 1 0 0 0 1 1 3 0
9 Fletiomare JB6 1 0 0 0 1 2 5 0
10 Soest JB3 1 0 0 0 1 1 6 0
Jongens C1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC JC2 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Vianen JC1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Shinty JC2 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Hilversum JC2 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Zwaluwen JC1 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Spitsbergen JC1 1 0 0 0 1 0 8 0
Jongens C2  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen JC2 1 3 1 0 0 5 3 0
2 Kampong JC6 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Naarden JC5 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Dorsteti JC2 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Eemvallei JC2 1 0 0 0 1 0 1 0
6 Montfoort JC1 1 0 0 0 1 3 5 0
Jongens D1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC JD3 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Zwaluwen JD1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Naarden JD3 1 3 1 0 0 5 3 0
4 Shinty JD2 1 0 0 0 1 3 5 0
5 Phoenix JD2 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Woerden JD1 1 0 0 0 1 0 3 0
Jongens D2A  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn JD1 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Zwaluwen JD2 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Culemborg JD1 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Kampong JD5 1 0 0 0 1 0 2 0
5 SCHC JD4 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Maarn JD2 1 0 0 0 1 0 6 0
Jongens D2B  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JD8 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Schaerweijde JD5 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Geldermalsen JD2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Zwaluwen JD3 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Fletiomare JD7 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Kampong JD7 1 0 0 0 1 0 5 0
Meisjes A1  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti MA1 6 16 5 1 0 18 6 0
2 IJsseloever MA2 6 12 3 3 0 8 5 0
3 Leusden MA2 6 10 3 1 2 14 9 0
4 Spitsbergen MA1 6 9 3 0 3 15 7 0
5 Zwaluwen MA1 6 9 3 0 3 20 18 0
6 Amersfoort MA3 6 9 2 3 1 14 10 0
7 Leerdam MA1 6 1 0 1 5 3 12 0
8 Haaskamp MA1 6 1 0 1 5 2 27 0
Meisjes A2  4e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever MA3 6 18 6 0 0 22 8 0
2 Vianen MA1 6 13 4 1 1 12 7 0
3 Kampong MA8 6 10 3 1 2 17 12 0
4 Houten MA4 6 9 3 0 3 5 7 0
5 Zwaluwen MA2 6 8 2 2 2 8 11 0
6 Fletiomare MA4 6 7 2 1 3 10 10 0
7 Nijkerk MA2 6 2 0 2 4 6 12 0
8 Loenen MA4 6 1 0 1 5 10 23 0
Meisjes A3  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden MA4 6 16 5 1 0 20 6 0
2 Almere MA4 6 15 5 0 1 21 9 0
3 Kampong MA9 6 9 3 0 3 13 16 0
4 Hilversum MA6 6 8 2 2 2 16 11 0
5 Leerdam MA2 6 7 2 1 3 13 14 0
6 Soest MA5 6 7 2 1 3 14 18 0
7 Zwaluwen MA3 6 6 1 3 2 12 16 0
8 Shinty MA3 6 0 0 0 6 7 26 0
Meisjes B1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MB2 1 3 1 0 0 5 2 0
2 IJsseloever MB1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Zwaluwen MB1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Maarssen MB2 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Phoenix MB2 1 0 0 0 1 2 5 0
6 Doorn MB1 1 0 0 0 1 0 3 0
Meisjes B2  3e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp MB2 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Barneveld MB1 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Loenen MB2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Culemborg MB2 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Hilversum MB3 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Zwaluwen MB2 1 0 0 0 1 0 6 0
Meisjes B3  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti MB3 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Woerden MB4 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Zwaluwen MB3 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Leusden MB4 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Soest MB4 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Houten MB9 1 0 0 0 1 2 4 0
Meisjes C1  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen MC1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 SCHC MC2 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Naarden MC2 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Spandersbosch MC2 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Eemvallei MC3 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Woerden MC2 1 0 0 0 1 0 5 0
Meisjes C2  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vianen MC1 1 3 1 0 0 3 1 0
2 SCHC MC3 1 3 1 0 0 2 0 0
3 IJsseloever MC3 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Zwaluwen MC2 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Schaerweijde MC3 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Voordaan MC3 1 0 0 0 1 0 2 0
Meisjes C3  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC MC9 1 3 1 0 0 7 2 0
2 Montfoort MC2 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Maarssen MC4 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Kampong MC10 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Laren MC7 1 0 0 0 1 2 7 0
6 Zwaluwen MC3 1 0 0 0 1 1 6 0
Meisjes D1A  1e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden MD2 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Zwaluwen MD1 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Lelystad MD1 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Muiderberg MD1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Haaskamp MD1 1 0 0 0 1 3 4 0
6 Gooische MD3 1 0 0 0 1 1 3 0
Meisjes D1B  2e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen MD2 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Spitsbergen MD3 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Maarn MD1 1 3 1 0 0 1 0 0
4 IJsseloever MD3 1 0 0 0 1 0 1 0
5 Houten MD2 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Fletiomare MD9 1 0 0 0 1 1 8 0
Meisjes MD2A  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden MD5 1 3 1 0 0 6 3 0
2 Fletiomare MD11 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Rijnvliet MD5 1 3 1 0 0 2 0 0
4 IJsseloever MD7 1 0 0 0 1 0 2 0
5 Zwaluwen MD3 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Houten MD9 1 0 0 0 1 3 6 0
Meisjes MD2B  5e klasse
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MD6 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Zwaluwen MD4 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Geldermalsen MD2 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Rijnvliet MD6 1 0 0 0 1 4 6 0
5 Maarssen MD7 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Kampong MD12 1 0 0 0 1 1 5 0