Wedstrijdschema
laat schema zien voor

8 december | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes C3 34468 Hockey Club Houten MC8 11:00 11:30 Veld 1  info Nee
  let op: zelf arbitrage en druppel regelen  

8 december | Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Zaal Dames 6 33896 SV Kampong Hockey D13 0 08:30 09:00 UTRECHT Nee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Zaal Dames 6 33882 U.S.H.C. D6 0 09:10 09:40 UTRECHT Nee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Zaal Meisjes A2 26217 M.H.C. Barneveld MA2 0 16:30 17:00 UTRECHT Nee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Zaal Meisjes A2 26387 MHC Vianen MA2 0 17:50 18:20 UTRECHT Nee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
Zaal Meisjes A3 28792 Hockeyclub Amersfoort MA6 0 17:50 18:20 UTRECHT Nee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Zaal Meisjes A3 28622 MHC Woerden MA3 0 16:30 17:00 UTRECHT Nee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
Zaal Meisjes B2 26841 Dorsteti MB2 0 11:50 12:20 WIJK BIJ DUURSTEDE Nee
Let op: Uittenue mee!   
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
Zaal Meisjes B2 26647 Doornse Hockey Club MB2 0 11:10 11:40 WIJK BIJ DUURSTEDE Nee
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
Zaal Meisjes D1A 32055 SV Phoenix MD2 0 14:50 15:20 UTRECHT Nee
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Meisjes D1A 32053 SV Kampong Hockey MD2 0 13:30 14:00 UTRECHT Nee
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Meisjes D3A 22960 HC Kromme Rijn MD2 0 10:30 11:00 BUNNIK Nee
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Zaal Meisjes D3A 23131 Hockeyclub UNO MD2 0 11:10 11:40 BUNNIK Nee
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Zaal Meisjes D3B 26766 MHC Woerden MD4 0 09:50 10:20 WOERDEN Nee
AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld
Zaal Meisjes D3B 26589 MHC Fletiomare MD11 0 09:10 09:40 WOERDEN Nee
AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld
Zaal Jongens B12C 24149 Doornse Hockey Club JB2 0 13:50 14:20 UTRECHT Nee
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens B12C 23977 MHC Leusden JB2 0 12:30 13:00 UTRECHT Nee
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens B2 27750 Loenense MHC JB2 0 11:50 12:20 UTRECHT Nee
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens B2 27910 SV Kampong Hockey JB7 0 10:30 11:00 UTRECHT Nee
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens C2 22578 Hockey Club Houten JC5 0 18:50 19:20 UTRECHT Nee
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens C2 22655 Larensche Mixed Hockey Club JC4 0 17:30 18:00 UTRECHT Nee
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens D1 27902 MHC Fletiomare JD4 0 15:30 16:00 UTRECHT Nee
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens D1 27726 Dorsteti JD11C 0 16:50 17:20 UTRECHT Nee
Let op: Uittenue mee!   
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens D2A 29610 SV Kampong Hockey JD8 0 08:30 09:00 UTRECHT Nee
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens D2A 29782 Hockeyclub Amersfoort JD3 0 09:50 10:20 UTRECHT Nee
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
Zaal Jongens D2B 33854 CMHC JD2 0 08:30 09:00 BEUSICHEM Nee
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
Zaal Jongens D2B 24476 M.H.C. Hoevelaken JD2 0 09:10 09:40 BEUSICHEM Nee
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1