Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes O10-1 MHC Fletiomare MO10-4 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
Meisjes O10-2 G.H.C. RAPID MO10-1 09:00 09:30 Veld 1  info Nee
Meisjes O10-3 Loenense MHC MO10-2 07:45 08:30 Veld 2  info Nee
Meisjes O8-1 Hockeyclub UNO MO8-2-mix 15 08:05 08:50 uit - KG Water  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O8-2 Buitenhout MHC MO8-3 40 07:50 09:00 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O8-3 G.H.C. RAPID MO8-2 30 08:15 09:15 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O8-4 MHV Maarssen MO8-4 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Let op: Veld 1CD achterzijde
Meisjes O9-1 DMHC Shinty MO9-4 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Let op: Veld 1AB achterzijde
Meisjes O9-2 SV Phoenix MO9-Roze 15 12:20 13:05 uit - KG Semi  info Nee
Meisjes O9-3 MHC Fletiomare MO9-6 15 07:30 08:30 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O9-4 Hockeyclub UNO MO9-3 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Let op: veld 1 CD publiekszijde
Jongens O10-1 SV Phoenix JO10-2A 09:00 09:30 Veld 1  info Nee
Jongens O8-1 HC IJsseloever JO8-1 15 07:45 08:30 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O9-1 HC Rijnvliet JO9-1 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Let op: Veld 1AB publiekszijde
Jongens O9-2 SV Kampong Hockey JO9-2 10 09:05 09:45 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O9-3 HC IJsseloever JO9-1 15 08:55 09:40 uit - KG Zand  info Nee

25 mei | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes O12-1A HC Rijnvliet MO12-1 10:05 10:40 Veld 1  info Nee
Arbitrage: Meisjes O16-3
Meisjes O12-1B HC Rijnvliet MO12-3 8 07:55 08:45 uit - KG Water  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O12-2A Hockey Club Houten MO12-5 15 07:45 08:30 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O12-2B MHV Maarssen MO12-5 15 11:30 12:30 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O14-1 't Spandersbosch MO14-2 30 12:30 13:45 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O14-2 HMHC MO14-5 12:35 13:05 Veld 2  info Nee
Fluiten: Jikke Heuvelmans (Meisjes O18-2) en Zehra Hasnain (Meisjes O18-2)
Arbitrage: Meisjes O18-2
Meisjes O14-3 MHV Maarssen MO14-4 15 11:45 12:30 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O16-1 MHV Maarssen MO16-5 13:55 14:40 Veld 2  info Nee
Meisjes O16-2 Hockey Club Houten MO16-7 17:20 17:50 Veld 2  info Nee
Fluiten: Danne M De Boer (Meisjes O18-1) en Siepke van Dijk (Meisjes O18-1)
Arbitrage: Meisjes O18-1
Meisjes O16-3 HC Kromme Rijn MO16-3 13:50 14:20 Veld 1  info Nee
Fluiten: Isis Giesbers (Meisjes O18-2) en Sara Lettinga (Meisjes O18-2)
Arbitrage: Meisjes O18-2
Meisjes O18-1 't Spandersbosch MO18-1 15:25 16:10 Veld 1  info Nee
Meisjes O18-2 MMHC Voordaan MO18-2 15:45 16:15 Veld 2  info Nee
Meisjes O18-3 Hockeyclub UNO MO18-1 15 15:25 16:10 uit - KG Water  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O12-1 Almeerse HC JO12-1 10:45 11:30 Veld 2  info Nee
Fluiten: Isis Vermeulen (Meisjes O18-2) en Marlou ter Heerdt (Meisjes O18-2)
Arbitrage: Meisjes O18-2
Jongens O12-2A HC IJsseloever JO12-2 09:25 09:55 Veld 2  info Nee
Fluiten: Doris De Jong (Meisjes O16-3) en Lisan Visscher (Meisjes O16-3)
Arbitrage: Meisjes O16-3
Jongens O12-2B M.H.C. Hoevelaken JO12-1(9) 25 09:20 10:15 uit - KG Water  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O14-1 MMHC Voordaan JO14-1 15 09:10 10:25 uit - KG Water  info Nee
Jongens O14-2 M.H.C. Hoevelaken JO14-1 25 12:10 13:15 uit - KG Zand  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens O14-3 Huizer HC JO14-3 12:00 12:30 Veld 1  info Nee
Fluiten: Cato Withaar (Meisjes O18-2) en Lotta Karelse (Meisjes O18-2)
Arbitrage: Meisjes O18-2
Jongens O16-1 MHC Fletiomare JO16-2 15 14:35 15:50 uit - KG Water  info Nee
Jongens O16-2 MHV Maarssen JO16-4 15 16:55 17:40 uit - KG Water  info Nee
Jongens O18-1 MHC Soest JO18-1 17:15 18:00 Veld 1  info Nee
Jongens O18-2 MHC Leusden JO18-3 25 12:50 13:45 uit - KG Semi  info Nee