Wedstrijdschema
laat schema zien voor

2 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes O10-1 MHC Fletiomare MO10-4 15 07:45 08:30 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O10-2 G.H.C. RAPID MO10-1 30 08:00 09:00 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O10-3 Hockeyclub UNO MO10-1 08:05 08:50 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O8-1 Hockey Club Houten MO8-4 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
Meisjes O8-2 Hockeyclub UNO MO8-4-mix 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
Meisjes O8-3 MHC Vianen MO8-1 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
Meisjes O8-4 HC IJsseloever MO8-3 15 07:45 08:30 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O9-1 MMHC Voordaan MO9-5 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Meisjes O9-2 HC IJsseloever MO9-1 08:00 08:30 Veld 1  info Nee
Meisjes O9-3 SV Kampong Hockey MO9-6 07:45 08:30 Veld 1  info Nee
Meisjes O9-4 MHC Woerden MO9-2 20 07:40 08:30 uit - KG Semi  info Nee
Jongens O10-1 MHC Fletiomare JO10-4 15 10:45 11:30 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O8-1 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JO8-1 25 07:35 08:30 uit - KG Semi  info Nee
Jongens O9-1 MMHC Voordaan JO9-6 15 08:15 09:00 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O9-2 SV Kampong Hockey JO9-2 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
Jongens O9-3 MHC Fletiomare JO9-2 08:00 08:30 Veld 1  info Nee

2 maart | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes O12-1B MMHC Voordaan MO12-2 09:00 09:45 Veld 2  info Nee
Fluiten: Canè Barrios Rivas (Meisjes O18-3 Zaal) en Mylou van Bergen (Meisjes O18-3)
Arbitrage: Meisjes O18-3
Meisjes O12-2A DMHC Shinty MO12-5 11:05 11:35 Veld 1  info Nee
Arbitrage: Meisjes O16-1
Meisjes O12-2B SC Muiden MO12-1 09:15 10:00 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O14-1 MHV Maarssen MO14-1 12:10 12:55 Veld 2  info Nee
Meisjes O14-2 HC Rijnvliet MO14-4 10:50 11:20 Veld 2  info Nee
Fluiten: Canè Barrios Rivas (Meisjes O18-3 Zaal)
Arbitrage: Meisjes O18-3
Meisjes O14-3 HC Rijnvliet MO14-5 12:55 13:25 Veld 1  info Nee
Fluiten: Isis van Dijk (Meisjes O18-3 Zaal) en Wietske Spits (Meisjes O18-3)
Arbitrage: Meisjes O18-3
Meisjes O16-1 HC Rijnvliet MO16-3 13:45 14:30 Veld 2  info Nee
Fluiten: Quirijn Muller (Jongens O18-2 Zaal) en Steyn Middelkoop (Jongens O18-2 Zaal)
Arbitrage: Jongens O18-2
Meisjes O16-2 CMHC MO16-2 25 13:30 14:25 uit - KG Water  info Nee
Meisjes O16-3 DMHC Shinty MO16-4 15 16:15 17:00 uit - KG Semi  info Nee
Meisjes O18-1 Hockeyclub SCHC MO18-2 14:30 15:15 Veld 1  info Nee
Meisjes O18-2 Hockeyclub SCHC MO18-5 20 15:55 16:45 uit - KG Zand  info Nee
Meisjes O18-3 SV Phoenix MO18-3 16:35 17:05 Veld 1  info Nee
Jongens O12-1 MMHC Voordaan JO12-2 15 09:20 10:20 uit - KG Semi  info Nee
Jongens O12-2A MHV Maarssen JO12-4 15 09:35 10:20 uit - KG Water  info Nee
Jongens O12-2B SV Phoenix JO12-3A 09:15 09:45 Veld 1  info Nee
Fluiten: Jane Spenkelink (Meisjes O18-3 Zaal) en Maartje van Gorkum (Meisjes O18-3)
Arbitrage: Meisjes O18-3
Jongens O14-1 Schaerweijde JO14-2 20 09:15 10:20 uit - KG Water  info Nee
Jongens O14-2 Gooische Hockey Club JO14-5 35 10:55 12:10 uit - KG Water  info Nee
Jongens O14-3 MHC Vianen JO14-1 15 11:30 12:15 uit - KG Zand  info Nee
Jongens O16-1 SV Phoenix JO16-1 15 10:55 12:10 uit - KG Water  info Nee
Jongens O16-2 HC Kromme Rijn JO16-2 17:10 17:40 Veld 2  info Nee
Fluiten: Wouter Rossing (Jongens O18-2 Zaal) en Niel de Bruijn (Jongens O18-2 Zaal)
Arbitrage: Jongens O18-2
Jongens O18-1 M.H.C. LELYSTAD JO18-1 50 13:55 15:30 uit - KG Water  info Nee
Jongens O18-2 HMHC JO18-3 15:35 16:05 Veld 2  info Nee