Kies een ander team :
Dames Veteranen A

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Noortje de Steenwinkel
Aanvoerder Marjolijne Knottenbelt
Aanvoerder Marjon Tinnemans

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 mrt 16122 SV Kampong Hockey DC
10
uit route
8 mrt 5526 't Spandersbosch DB
thuis
15 mrt 5875 Schaerweijde DB
20
uit route
22 mrt 6218 MHV Maarssen DA
thuis
29 mrt 6507 SV Kampong Hockey DD
10
uit route
5 apr 6911 MHC Fletiomare DA
thuis
19 apr 7141 HC Kromme Rijn DA
15
uit route
10 mei 7602 Hockeyclub Amersfoort DA
thuis
17 mei 7777 MHC Leusden DA
25
uit route
24 mei 8294 SV Kampong Hockey DC
thuis
7 jun 8640 SV Phoenix DA
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden DA 10 22 7 1 2 21 12 0
2 Kromme Rijn DA 10 22 7 1 2 30 23 0
3 Kampong DD 10 21 7 0 3 24 22 0
4 Fletiomare DA 10 15 4 3 3 34 22 0
5 Amersfoort DA 10 14 3 5 2 24 14 0
6 Maarssen DA 10 14 3 5 2 13 10 0
7 Phoenix DA 10 12 4 0 6 13 27 0
8 Zwaluwen DA 9 11 3 2 4 18 20 0
9 Kampong DC 9 10 2 4 3 16 17 0
10 Spandersbosch DB 10 6 1 3 6 11 21 0
11 Schaerweijde DB 10 3 1 0 9 15 31 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort DAMaarssen DAPhoenix DASpandersbosch DBLeusden DAFletiomare DASchaerweijde DBKampong DCKromme Rijn DAZwaluwen DAKampong DD
Amersfoort DA   2-2 1-1 3-1 2-2 6-0
Maarssen DA 2-2   0-0 0-1 2-2 2-1
Phoenix DA 2-1 0-3   0-1 1-3 0-2
Spandersbosch DB 1-5   3-3 2-1 0-1 1-4 0-1
Leusden DA 2-1   3-2 4-0 3-2 1-3
Fletiomare DA 1-1 12-1   3-2 1-1 3-5 3-0
Schaerweijde DB 1-5 1-2 0-1   2-4
Kampong DC 1-1 0-0 1-2 3-2   5-5
Kromme Rijn DA 2-1 2-1 3-1   2-4
Zwaluwen DA 2-5 2-4 4-0   2-3
Kampong DD 2-1 1-0 3-5 5-2 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Spandersbosch DB Zwaluwen DA 0-1 Definitief
.. Phoenix DA Maarssen DA 0-3 Definitief
.. Kromme Rijn DA Amersfoort DA 2-1 Definitief
.. Leusden DA Fletiomare DA 3-2 Definitief
.. Kampong DD Kampong DC 3-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Maarssen DA Spandersbosch DB 0-0 Definitief
.. Fletiomare DA Phoenix DA 12-1 Definitief
.. Zwaluwen DA Schaerweijde DB 2-4 Definitief
.. Amersfoort DA Leusden DA 1-1 Definitief
.. Kampong DC Kromme Rijn DA 5-5 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Phoenix DA Amersfoort DA 2-1 Definitief
.. Maarssen DA Zwaluwen DA 2-2 Definitief
.. Spandersbosch DB Fletiomare DA 3-3 Definitief
.. Leusden DA Kampong DC 3-2 Definitief
.. Kampong DD Schaerweijde DB 5-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwaluwen DA Kampong DD 2-3 Definitief
.. Kampong DC Phoenix DA 1-2 Definitief
.. Fletiomare DA Maarssen DA 1-1 Definitief
.. Schaerweijde DB Kromme Rijn DA 2-4 Definitief
.. Amersfoort DA Spandersbosch DB 2-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Fletiomare DA Zwaluwen DA 3-0 Definitief
.. Leusden DA Schaerweijde DB 4-0 Definitief
.. Maarssen DA Amersfoort DA 2-2 Definitief
.. Spandersbosch DB Kampong DC 0-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Schaerweijde DB Phoenix DA 0-1 Definitief
.. Amersfoort DA Fletiomare DA 3-1 Definitief
.. Kampong DC Maarssen DA 0-0 Definitief
.. Kampong DD Leusden DA 1-0 Definitief
.. Zwaluwen DA Kromme Rijn DA 4-0 Definitief
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
.. Kromme Rijn DA Kampong DD 2-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Leusden DA Kromme Rijn DA 1-3 Definitief
.. Phoenix DA Kampong DD 0-2 Definitief
.. Fletiomare DA Kampong DC 1-1 Definitief
.. Amersfoort DA Zwaluwen DA 2-2 Definitief
.. Spandersbosch DB Schaerweijde DB 2-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Zwaluwen DA Leusden DA 2-5 Definitief
.. Kampong DD Spandersbosch DB 2-1 Definitief
.. Schaerweijde DB Maarssen DA 1-2 Definitief
.. Kampong DC Amersfoort DA 1-1 Definitief
.. Kromme Rijn DA Phoenix DA 3-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Maarssen DA Kampong DD 2-1 Definitief
.. Spandersbosch DB Kromme Rijn DA 1-4 Definitief
.. Fletiomare DA Schaerweijde DB 3-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Phoenix DA Zwaluwen DA 1-3 Definitief
.. Kromme Rijn DA Maarssen DA 2-1 Definitief
.. Leusden DA Spandersbosch DB 2-1 Definitief
.. Schaerweijde DB Amersfoort DA 1-5 Definitief
.. Kampong DD Fletiomare DA 3-5 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Amersfoort DA Kampong DD 6-0 Definitief
.. Fletiomare DA Kromme Rijn DA 3-5 Definitief
.. Spandersbosch DB Phoenix DA 1-5 Definitief
.. Maarssen DA Leusden DA 0-1 Definitief
.. Kampong DC Schaerweijde DB 3-2 Definitief
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
.. Phoenix DA Leusden DA 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 MAART 2020
  Kampong DC Zwaluwen DA Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 8 MAART 2020
  Amersfoort DA Kromme Rijn DA Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Leusden DA Fletiomare Novum
  Kampong DC Kampong DD Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen DA Phoenix DA Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen DA Spandersbosch DB Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 15 MAART 2020
  Kromme Rijn DA Kampong DC Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Amersfoort DA Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Fletiomare DA Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Zwaluwen DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spandersbosch DB Maarssen DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 22 MAART 2020
  Amersfoort DA Phoenix DA Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Spandersbosch DB Fletiomare Novum
  Kampong DC Leusden DA Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde DB Kampong DD Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Maarssen DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MAART 2020
  Kampong DD Zwaluwen DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Schaerweijde DB Sportpark Tolhuislaan
  Maarssen DA Fletiomare DA Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Kampong DC Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Amersfoort DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Amersfoort DA Maarssen DA Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong DC Spandersbosch DB Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Kromme Rijn DA Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde DB Leusden DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Fletiomare DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Fletiomare DA Amersfoort DA Fletiomare Novum
  Kromme Rijn DA Zwaluwen DA Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Kampong DD Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Kampong DC Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Schaerweijde DB Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 10 MEI 2020
  Kampong DC Fletiomare DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong DD Phoenix DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Leusden DA Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde DB Spandersbosch DB Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Amersfoort DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 MEI 2020
  Amersfoort DA Kampong DC Sportpark 'Birkhoven'
  Leusden DA Zwaluwen DA Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen DA Schaerweijde DB Sportpark Oostwaard
  Phoenix DA Kromme Rijn DA Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch DB Kampong DD Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Kampong DD Maarssen DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Spandersbosch DB Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Phoenix DA Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde DB Fletiomare DA Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen DA Kampong DC Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Amersfoort DA Schaerweijde DB Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare DA Kampong DD Fletiomare Novum
  Maarssen DA Kromme Rijn DA Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch DB Leusden DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen DA Phoenix DA Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Kampong DD Amersfoort DA Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn DA Fletiomare DA Sportpark Tolhuislaan
  Leusden DA Maarssen DA Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix DA Spandersbosch DB Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde DB Kampong DC Krakelingweg (Schaerweijde)