Kies een ander team :
Meisjes 6E2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bouwe van den Ende
Coach Frodo de Valk
Coach Ghislaine de Rouw
Trainer Jitske Minderhoud
Trainer Jochem Bronzewijker
Manager Minke Greupink
Trainer Eginhard Rot

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 43894 MHC Fletiomare M6E7
15
07:45 08:30 uit route
   Veld 2A  
14 mrt 44651 Hockeyclub Amersfoort M6E2
08:00 08:30 thuis Veld 1
   Veld 1C  
21 mrt 43960 HMHC M6E2
25
07:50 08:45 uit route
28 mrt 44421 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M6E1
15
08:45 09:30 uit route
4 apr 44652 Schaerweijde M6E3
08:00 08:30 thuis Veld 1
   Veld 1D - start op tijd ivm krappe planning  
18 apr 44653 MHC Fletiomare M6E7
08:00 08:30 thuis Veld 1
   Veld 1A  
9 mei 43745 Hockeyclub Amersfoort M6E2
25
uit route
16 mei 44654 HMHC M6E2
thuis
6 jun 44655 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M6E1
thuis
13 jun 44350 Schaerweijde M6E3
20
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Amersfoort M6E2 Schaerweijde M6E3 10:20 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare M6E7 Zwaluwen M6E2 8:30 Fletiomare Novum
  Shinty M6E1 Hilversum M6E2 8:30 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Hilversum M6E2 Fletiomare M6E7 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Schaerweijde M6E3 Shinty M6E1 8:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen M6E2 Amersfoort M6E2 8:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Fletiomare M6E7 Schaerweijde M6E3 8:45 Fletiomare Novum
  Hilversum M6E2 Zwaluwen M6E2 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Shinty M6E1 Amersfoort M6E2 8:30 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Amersfoort M6E2 Fletiomare M6E7 Sportpark 'Birkhoven'
  Schaerweijde M6E3 Hilversum M6E2 8:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty M6E1 Zwaluwen M6E2 9:30 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Fletiomare M6E7 Shinty M6E1 Fletiomare Novum
  Hilversum M6E2 Amersfoort M6E2 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Zwaluwen M6E2 Schaerweijde M6E3 8:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Hilversum M6E2 Shinty M6E1 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Schaerweijde M6E3 Amersfoort M6E2 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen M6E2 Fletiomare M6E7 8:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Amersfoort M6E2 Zwaluwen M6E2 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare M6E7 Hilversum M6E2 Fletiomare Novum
  Shinty M6E1 Schaerweijde M6E3 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Amersfoort M6E2 Shinty M6E1 Sportpark 'Birkhoven'
  Schaerweijde M6E3 Fletiomare M6E7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen M6E2 Hilversum M6E2 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Fletiomare M6E7 Amersfoort M6E2 Fletiomare Novum
  Hilversum M6E2 Schaerweijde M6E3 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Zwaluwen M6E2 Shinty M6E1 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Amersfoort M6E2 Hilversum M6E2 Sportpark 'Birkhoven'
  Schaerweijde M6E3 Zwaluwen M6E2 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty M6E1 Fletiomare M6E7 Beerschoten-Willinksburg