Kies een ander team :
Meisjes 8E3

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Esther Geers
Coach Jaap Withaar
Manager Natasja Bronzewijker
Coach Mare Klein
Assistent trainer Carlijn Wendriks
Trainer Wim Oele
Trainer Meintje Jansen
Trainer Sofie van Eerdewijk

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 43576 CMHC M8E1
08:00 08:30 thuis Veld 1
   Veld 1AB  
14 mrt 42878 HMHC M8E4
25
08:55 09:50 uit route
   4c/d  
21 mrt 43577 SV Kampong Hockey M8E9
08:45 09:15 thuis Veld 2
   Veld 2AB  
28 mrt 43249 MHC Soest M8E3
25
uit route
4 apr 43578 Hockeyclub Montfoort M8E1
09:10 09:40 thuis Veld 1
   Veld 1AB - start op tijd ivm krappe planning  
18 apr 43414 CMHC M8E1
25
08:20 09:15 uit route
9 mei 43579 HMHC M8E4
thuis
16 mei 43470 SV Kampong Hockey M8E9
10
uit route
6 jun 43580 MHC Soest M8E3
thuis
13 jun 43446 Hockeyclub Montfoort M8E1
20
07:40 08:30 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Montfoort M8E1 Hilversum M8E4 10:15 Sportp. 'Parklaan'
  Soest M8E3 Kampong M8E9 8:30 Sportpark Bosstraat
  Zwaluwen M8E3 Culemborg M8E1 8:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Culemborg M8E1 Soest M8E3 9:15 Sportp. 'Ter Weijde'
  Hilversum M8E4 Zwaluwen M8E3 9:50 Sportpark Loosdrecht
  Kampong M8E9 Montfoort M8E1 10:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Hilversum M8E4 Culemborg M8E1 9:50 Sportpark Loosdrecht
  Montfoort M8E1 Soest M8E3 9:00 Sportp. 'Parklaan'
  Zwaluwen M8E3 Kampong M8E9 9:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Kampong M8E9 Hilversum M8E4 Laan van Maarschalkerweerd
  Montfoort M8E1 Culemborg M8E1 10:15 Sportp. 'Parklaan'
  Soest M8E3 Zwaluwen M8E3 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Culemborg M8E1 Kampong M8E9 9:15 Sportp. 'Ter Weijde'
  Hilversum M8E4 Soest M8E3 9:50 Sportpark Loosdrecht
  Zwaluwen M8E3 Montfoort M8E1 9:40 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Culemborg M8E1 Zwaluwen M8E3 9:15 Sportp. 'Ter Weijde'
  Hilversum M8E4 Montfoort M8E1 9:50 Sportpark Loosdrecht
  Kampong M8E9 Soest M8E3 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Montfoort M8E1 Kampong M8E9 9:00 Sportp. 'Parklaan'
  Soest M8E3 Culemborg M8E1 Sportpark Bosstraat
  Zwaluwen M8E3 Hilversum M8E4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Culemborg M8E1 Hilversum M8E4 9:15 Sportp. 'Ter Weijde'
  Kampong M8E9 Zwaluwen M8E3 Laan van Maarschalkerweerd
  Soest M8E3 Montfoort M8E1 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Culemborg M8E1 Montfoort M8E1 9:15 Sportp. 'Ter Weijde'
  Hilversum M8E4 Kampong M8E9 9:50 Sportpark Loosdrecht
  Zwaluwen M8E3 Soest M8E3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Kampong M8E9 Culemborg M8E1 Laan van Maarschalkerweerd
  Montfoort M8E1 Zwaluwen M8E3 8:30 Sportp. 'Parklaan'
  Soest M8E3 Hilversum M8E4 Sportpark Bosstraat