Kies een ander team :
Meisjes A3

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Erick Jansen
Coach Robert de Koning
Manager Veronique Pans
Trainer Vincent van den Eertwegh
Trainer Jan de Brauwer

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 34537 HC Leerdam MA2
11:30 12:00 thuis Veld 1
   Arbitrage zelf regelen ivm inhaalwedstrijd  
7 mrt 15571 Almeerse HC MA4
40
11:55 13:05 uit route
14 mrt 15607 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3
16:40 17:10 thuis Veld 2
21 mrt 15687 MHC Soest MA5
17:05 17:35 thuis Veld 1
28 mrt 15773 HMHC MA6
25
16:45 17:40 uit route
4 apr 15867 SV Kampong Hockey MA9
16:40 17:10 thuis Veld 2
18 apr 15970 Hockey Club Naarden MA4
30
15:15 16:15 uit route
9 mei 16047 HC Leerdam MA2
30
15:25 16:25 uit route
16 mei 16087 Almeerse HC MA4
thuis
6 jun 16191 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3
15
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden MA4 5 13 4 1 0 14 5 0
2 Almere MA4 5 12 4 0 1 16 9 0
3 Soest MA5 5 7 2 1 2 11 14 0
4 Leerdam MA2 4 6 2 0 2 9 7 0
5 Kampong MA9 5 6 2 0 3 9 13 0
6 Hilversum MA6 5 5 1 2 2 13 11 0
7 Zwaluwen MA3 4 5 1 2 1 8 7 0
8 Shinty MA3 5 0 0 0 5 6 20 0

Uitslagenmatrix
  Almere MA4Shinty MA3Naarden MA4Hilversum MA6Leerdam MA2Kampong MA9Soest MA5Zwaluwen MA3
Almere MA4   4-1 3-1
Shinty MA3 3-6   0-4
Naarden MA4 3-1   2-0 3-0
Hilversum MA6 1-2 3-3   4-5
Leerdam MA2 3-2   4-0
Kampong MA9 4-0 3-2   1-4
Soest MA5 3-1   2-2
Zwaluwen MA3 1-3 1-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Hilversum MA6 Naarden MA4 3-3 Definitief
.. Soest MA5 Zwaluwen MA3 2-2 Definitief
.. Shinty MA3 Almere MA4 3-6 Definitief
.. Kampong MA9 Leerdam MA2 3-2 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Almere MA4 Soest MA5 3-1 Definitief
.. Zwaluwen MA3 Hilversum MA6 1-1 Definitief
.. Naarden MA4 Kampong MA9 3-0 Definitief
.. Leerdam MA2 Shinty MA3 3-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Soest MA5 Shinty MA3 3-1 Definitief
.. Hilversum MA6 Almere MA4 1-2 Definitief
.. Kampong MA9 Zwaluwen MA3 1-4 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Naarden MA4 Leerdam MA2 2-0 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Shinty MA3 Hilversum MA6 0-4 Definitief
.. Almere MA4 Kampong MA9 4-1 Definitief
.. Zwaluwen MA3 Naarden MA4 1-3 Definitief
.. Leerdam MA2 Soest MA5 4-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Hilversum MA6 Soest MA5 4-5 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Naarden MA4 Almere MA4 3-1 Definitief
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
.. Kampong MA9 Shinty MA3 4-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Zwaluwen MA3 Leerdam MA2 12:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Almere MA4 Zwaluwen MA3 13:05 Sportp. 'Klein Brandt'
  Hilversum MA6 Leerdam MA2 16:05 Sportpark Loosdrecht
  Shinty MA3 Naarden MA4 15:30 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Kampong MA9 16:25 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Kampong MA9 Hilversum MA6 17:20 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam MA2 Almere MA4 13:30 Sportpark Glaspark
  Naarden MA4 Soest MA5 15:50 Sportpark 'Naarden'
  Zwaluwen MA3 Shinty MA3 17:10 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Almere MA4 Shinty MA3 15:40 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leerdam MA2 Kampong MA9 13:30 Sportpark Glaspark
  Naarden MA4 Hilversum MA6 15:50 Sportpark 'Naarden'
  Zwaluwen MA3 Soest MA5 17:35 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Hilversum MA6 Zwaluwen MA3 17:40 Sportpark Loosdrecht
  Kampong MA9 Naarden MA4 Laan van Maarschalkerweerd
  Shinty MA3 Leerdam MA2 16:30 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Almere MA4 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Almere MA4 Hilversum MA6 13:55 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leerdam MA2 Naarden MA4 15:05 Sportpark Glaspark
  Shinty MA3 Soest MA5 17:30 Beerschoten-Willinksburg
  Zwaluwen MA3 Kampong MA9 17:10 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Hilversum MA6 Shinty MA3 Sportpark Loosdrecht
  Kampong MA9 Almere MA4 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden MA4 Zwaluwen MA3 16:15 Sportpark 'Naarden'
  Soest MA5 Leerdam MA2 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Almere MA4 Naarden MA4 15:35 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leerdam MA2 Zwaluwen MA3 16:25 Sportpark Glaspark
  Shinty MA3 Kampong MA9 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Hilversum MA6 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Kampong MA9 Soest MA5 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam MA2 Hilversum MA6 13:15 Sportpark Glaspark
  Naarden MA4 Shinty MA3 Sportpark 'Naarden'
  Zwaluwen MA3 Almere MA4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Almere MA4 Leerdam MA2 15:55 Sportp. 'Klein Brandt'
  Hilversum MA6 Kampong MA9 Sportpark Loosdrecht
  Shinty MA3 Zwaluwen MA3 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Naarden MA4 Sportpark Bosstraat