Kies een ander team :
Meisjes D1A

Teamfoto


Teamondersteuning
Arbitrage begeleiding Bram van Bergen
Manager Rilana Acda
Coach Ruben Callens
Coach Olaf Jeroen Kok
Coach Joep Heuvelmans
Trainer Ruben Callens
Trainer Joep Heuvelmans
Assistent trainer Wouter Vermeulen
Trainer Noor van der Valk
Trainer Dana van Rijn
Trainer Jet van den Eertwegh

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 40020 Hockeyclub De Haaskamp MD1
35
09:55 11:00 uit route
14 mrt 40165 MHC Muiderberg MD1
11:55 12:25 thuis Veld 2
21 mrt 40166 M.H.C. LELYSTAD MD1
11:50 12:20 thuis Veld 2
28 mrt 40006 Hockey Club Naarden MD2
30
11:10 12:10 uit route
4 apr 40167 Gooische Hockey Club MD3
08:45 09:15 thuis Veld 2
18 apr 40168 Hockeyclub De Haaskamp MD1
11:55 12:25 thuis Veld 2
9 mei 40127 MHC Muiderberg MD1
35
uit route
16 mei 40038 M.H.C. LELYSTAD MD1
50
07:40 09:00 uit route
6 jun 40169 Hockey Club Naarden MD2
thuis
13 jun 39974 Gooische Hockey Club MD3
35
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haaskamp MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lelystad MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Muiderberg MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Naarden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Gooische MD3Naarden MD2Haaskamp MD1Lelystad MD1Muiderberg MD1Zwaluwen MD1A
Gooische MD3  
Naarden MD2  
Haaskamp MD1  
Lelystad MD1  
Muiderberg MD1  
Zwaluwen MD1A  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Gooische MD3 Naarden MD2 8:30 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Haaskamp MD1 Zwaluwen MD1A 11:00 sportp. 'de Burgwal'
  Muiderberg MD1 Lelystad MD1 11:45 t Kocherbos
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Lelystad MD1 Gooische MD3 9:00 Sportpark Langezand
  Naarden MD2 Haaskamp MD1 12:10 Sportpark 'Naarden'
  Zwaluwen MD1A Muiderberg MD1 12:25 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Haaskamp MD1 Gooische MD3 11:00 sportp. 'de Burgwal'
  Muiderberg MD1 Naarden MD2 t Kocherbos
  Zwaluwen MD1A Lelystad MD1 12:20 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Gooische MD3 Muiderberg MD1 8:30 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Haaskamp MD1 Lelystad MD1 11:00 sportp. 'de Burgwal'
  Naarden MD2 Zwaluwen MD1A 12:10 Sportpark 'Naarden'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Lelystad MD1 Naarden MD2 9:30 Sportpark Langezand
  Muiderberg MD1 Haaskamp MD1 t Kocherbos
  Zwaluwen MD1A Gooische MD3 9:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Lelystad MD1 Muiderberg MD1 9:00 Sportpark Langezand
  Zwaluwen MD1A Haaskamp MD1 12:25 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Naarden MD2 Gooische MD3 9:00 Sportpark 'Naarden'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Gooische MD3 Lelystad MD1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Haaskamp MD1 Naarden MD2 sportp. 'de Burgwal'
  Muiderberg MD1 Zwaluwen MD1A t Kocherbos
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Gooische MD3 Haaskamp MD1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Lelystad MD1 Zwaluwen MD1A 9:00 Sportpark Langezand
  Naarden MD2 Muiderberg MD1 Sportpark 'Naarden'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Lelystad MD1 Haaskamp MD1 9:30 Sportpark Langezand
  Muiderberg MD1 Gooische MD3 t Kocherbos
  Zwaluwen MD1A Naarden MD2 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Gooische MD3 Zwaluwen MD1A einde v/d Meerweg (Gooische)
  Haaskamp MD1 Muiderberg MD1 sportp. 'de Burgwal'
  Naarden MD2 Lelystad MD1 Sportpark 'Naarden'