Kies een ander team :
Jongens 8E2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Bob Remmert
Trainer Brechje Manschot
Assistent trainer Roos El Fassed
Assistent trainer Hugo Lichtenberg
Assistent trainer Elise van Unen
Coach Maarten Leurs
Manager Erica Swaters
Coach Thijs Garben

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 41593 M.H.C. LELYSTAD J8E1
09:00 09:30 thuis Veld 2
   Veld 2CD  
14 mrt 41154 HMHC J8E2
25
07:50 08:45 uit route
   2c/d  
21 mrt 41337 MHC Fletiomare J8E4
15
09:00 09:45 uit route
   Veld 2C/D  
28 mrt 41594 SV Phoenix J8E2
09:15 09:45 thuis Veld 1
   Veld 1AB  
4 apr 41619 HC Rijnvliet J8E2
11:00 11:30 uit route
   Deel C-D, opruimen  
18 apr 41323 M.H.C. LELYSTAD J8E1
50
08:55 10:15 uit route
9 mei 41595 HMHC J8E2
thuis
16 mei 41596 MHC Fletiomare J8E4
thuis
6 jun 41390 SV Phoenix J8E2
15
uit route
13 jun 41597 HC Rijnvliet J8E2
15
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Fletiomare J8E4 Rijnvliet J8E2 8:45 Fletiomare Novum
  Phoenix J8E2 Hilversum J8E2 13:00 Sportpark Koeburgweg
  Zwaluwen J8E2 Lelystad J8E1 9:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Hilversum J8E2 Zwaluwen J8E2 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Lelystad J8E1 Fletiomare J8E4 9:45 Sportpark Langezand
  Rijnvliet J8E2 Phoenix J8E2 10:10 Sportpark Rijnvliet
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Fletiomare J8E4 Zwaluwen J8E2 9:45 Fletiomare Novum
  Phoenix J8E2 Lelystad J8E1 14:00 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet J8E2 Hilversum J8E2 8:45 Sportpark Rijnvliet
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Fletiomare J8E4 Hilversum J8E2 Fletiomare Novum
  Lelystad J8E1 Rijnvliet J8E2 9:30 Sportpark Langezand
  Zwaluwen J8E2 Phoenix J8E2 9:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Hilversum J8E2 Lelystad J8E1 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Phoenix J8E2 Fletiomare J8E4 14:00 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet J8E2 Zwaluwen J8E2 11:30 Sportpark Rijnvliet
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Hilversum J8E2 Phoenix J8E2 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Lelystad J8E1 Zwaluwen J8E2 10:15 Sportpark Langezand
  Rijnvliet J8E2 Fletiomare J8E4 11:30 Sportpark Rijnvliet
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Fletiomare J8E4 Lelystad J8E1 Fletiomare Novum
  Phoenix J8E2 Rijnvliet J8E2 12:45 Sportpark Koeburgweg
  Zwaluwen J8E2 Hilversum J8E2 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Hilversum J8E2 Rijnvliet J8E2 9:50 Sportpark Loosdrecht
  Lelystad J8E1 Phoenix J8E2 9:30 Sportpark Langezand
  Zwaluwen J8E2 Fletiomare J8E4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Hilversum J8E2 Fletiomare J8E4 8:45 Sportpark Loosdrecht
  Phoenix J8E2 Zwaluwen J8E2 Sportpark Koeburgweg
  Rijnvliet J8E2 Lelystad J8E1 11:30 Sportpark Rijnvliet
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Fletiomare J8E4 Phoenix J8E2 Fletiomare Novum
  Lelystad J8E1 Hilversum J8E2 9:30 Sportpark Langezand
  Zwaluwen J8E2 Rijnvliet J8E2 Sportpark Nieuw Welgelegen