Kies een ander team :
Jongens D2B

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Gijs Bannink
Coach Martijn Rademakers
Manager Annelies Verouden
Assistent trainer Finn Engelman
Assistent trainer Juliette Beckers
Assistent trainer Rim Jillou
Trainer Wim Oele

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 36945 HC Geldermalsen JD2
30
08:50 09:50 uit route
14 mrt 36989 Gooische Hockey Club JD8
10:20 10:50 thuis Veld 2
21 mrt 36975 MHC Fletiomare JD7
15
10:35 11:20 uit route
28 mrt 36886 Schaerweijde JD5
20
13:35 14:25 uit route
4 apr 36990 SV Kampong Hockey JD7
10:20 10:50 thuis Veld 2
18 apr 36991 HC Geldermalsen JD2
10:20 10:50 thuis Veld 2
9 mei 36996 Gooische Hockey Club JD8
35
uit route
16 mei 36992 MHC Fletiomare JD7
thuis
6 jun 36993 Schaerweijde JD5
thuis
13 jun 36983 SV Kampong Hockey JD7
10
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare JD7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische JD8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong JD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JD3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde JD5Geldermalsen JD2Fletiomare JD7Kampong JD7Zwaluwen JD2BGooische JD8
Schaerweijde JD5  
Geldermalsen JD2  
Fletiomare JD7  
Kampong JD7  
Zwaluwen JD2B  
Gooische JD8  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Geldermalsen JD2 Zwaluwen JD2B 9:50 Sportp. 'Hoge Weijde'
  Gooische JD8 Kampong JD7 9:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde JD5 Fletiomare JD7 14:20 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Fletiomare JD7 Geldermalsen JD2 13:15 Fletiomare Novum
  Kampong JD7 Schaerweijde JD5 10:20 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen JD2B Gooische JD8 10:50 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Fletiomare JD7 Zwaluwen JD2B 11:20 Fletiomare Novum
  Geldermalsen JD2 Kampong JD7 10:20 Sportp. 'Hoge Weijde'
  Schaerweijde JD5 Gooische JD8 15:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Gooische JD8 Geldermalsen JD2 11:20 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JD7 Fletiomare JD7 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde JD5 Zwaluwen JD2B 14:25 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Geldermalsen JD2 Schaerweijde JD5 10:00 Sportp. 'Hoge Weijde'
  Zwaluwen JD2B Kampong JD7 10:50 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Fletiomare JD7 Gooische JD8 Fletiomare Novum
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Fletiomare JD7 Schaerweijde JD5 Fletiomare Novum
  Kampong JD7 Gooische JD8 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen JD2B Geldermalsen JD2 10:50 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Geldermalsen JD2 Fletiomare JD7 10:20 Sportp. 'Hoge Weijde'
  Gooische JD8 Zwaluwen JD2B einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde JD5 Kampong JD7 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Kampong JD7 Geldermalsen JD2 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen JD2B Fletiomare JD7 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 17 MEI 2020
  Gooische JD8 Schaerweijde JD5 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Fletiomare JD7 Kampong JD7 Fletiomare Novum
  Geldermalsen JD2 Gooische JD8 9:30 Sportp. 'Hoge Weijde'
  Zwaluwen JD2B Schaerweijde JD5 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Gooische JD8 Fletiomare JD7 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JD7 Zwaluwen JD2B Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde JD5 Geldermalsen JD2 Krakelingweg (Schaerweijde)