Kies een ander team :
Heren 4

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Guus van Berkel

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 8556 U.S.H.C. H7
10
14:50 15:30 uit route
31 mrt 13974 MMHC Voordaan H11
14:00 14:30 thuis Veld 2
  Arbitrage: Heren Veteranen A
 
7 apr 8567 VMHC Spitsbergen H2
30
11:45 12:45 uit route
14 apr 8589 Hockeyclub SCHC H7
14:00 14:30 thuis Veld 2
  Arbitrage: Heren Veteranen A
 
12 mei 8579 Hockey Club Zeewolde H2
40
13:35 14:45 uit route
19 mei 8590 SV Kampong Hockey H27
thuis
26 mei 8591 M.H.C. Barneveld H2
thuis
2 jun 8493 M.H.C. Hoevelaken H2
25
10:05 11:00 uit route
16 jun 8592 SV Kampong Hockey H31
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoevelaken H2 13 39 13 0 0 83 17 0
2 Kampong H27 13 28 9 1 3 42 21 0
3 Barneveld H2 12 27 9 0 3 42 18 0
4 Zwaluwen H4 13 24 8 0 5 46 35 0
5 Kampong H31 12 21 7 0 5 37 20 0
6 USHC H7 13 18 6 0 7 30 43 0
7 Kampong H29 13 17 5 2 6 41 39 0
8 Spitsbergen H2 13 17 5 2 6 21 28 0
9 SCHC H7 13 16 5 1 7 34 54 0
10 Zeewolde H2 13 11 3 2 8 25 46 0
11 Schaerweijde H4 13 9 3 0 10 24 60 0
12 Voordaan H11 13 0 0 0 13 10 54 0

Uitslagenmatrix
  Barneveld H2 (O)Hoevelaken H2 (O)Kampong H29Kampong H27Schaerweijde H4SCHC H7USHC H7Spitsbergen H2 (O)Voordaan H11Zeewolde H2 (O)Zwaluwen H4Kampong H31
Barneveld H2 (O)   7-1 3-2 2-3 5-3 3-0 0-3 3-1
Hoevelaken H2 (O) 3-1   3-2 8-0 6-0 5-0 12-5 3-2
Kampong H29 4-8   4-5 13-0 4-3 5-0 3-3 1-4
Kampong H27 2-3   3-0 3-2 3-0 3-1 3-1
Schaerweijde H4 1-8 0-5   2-4 0-3 2-0 5-6 0-1
SCHC H7 0-8 4-3   5-2 2-2 3-2 0-9
USHC H7 1-5 2-1 2-6 4-1   1-3 1-2 1-4
Spitsbergen H2 (O) 0-1 0-1 2-2   3-1 0-6
Voordaan H11 0-11 2-5 1-6 1-3 2-4   1-2
Zeewolde H2 (O) 0-4 2-2 2-7 3-4 1-2 1-0   2-1
Zwaluwen H4 1-8 1-2 4-3 4-5 3-0 5-3  
Kampong H31 0-5 4-0 0-3 9-0 5-0 4-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Hoevelaken H2 (O) Kampong H27 3-2 Definitief
.. SCHC H7 USHC H7 5-2 Definitief
.. Zeewolde H2 (O) Kampong H29 2-2 Definitief
.. Barneveld H2 (O) Kampong H31 3-1 Definitief
.. Spitsbergen H2 (O) Voordaan H11 3-1 Definitief
.. Zwaluwen H4 Schaerweijde H4 4-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Voordaan H11 SCHC H7 1-6 Definitief
.. Kampong H29 Zwaluwen H4 1-4 Definitief
.. Kampong H27 Spitsbergen H2 (O) 3-2 Definitief
.. Schaerweijde H4 Barneveld H2 (O) 1-8 Definitief
.. USHC H7 Zeewolde H2 (O) 1-2 Definitief
.. Kampong H31 Hoevelaken H2 (O) 0-5 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Kampong H31 Kampong H27 0-3 Definitief
.. Zwaluwen H4 USHC H7 4-5 Definitief
.. Hoevelaken H2 (O) Schaerweijde H4 8-0 Definitief
.. Barneveld H2 (O) Kampong H29 7-1 Definitief
.. SCHC H7 Spitsbergen H2 (O) 2-2 Definitief
.. Zeewolde H2 (O) Voordaan H11 1-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Kampong H27 SCHC H7 3-0 Definitief
.. Kampong H29 Hoevelaken H2 (O) 4-8 Definitief
.. Zeewolde H2 (O) Spitsbergen H2 (O) 1-2 Definitief
.. Voordaan H11 Zwaluwen H4 1-2 Definitief
.. USHC H7 Barneveld H2 (O) 1-5 Definitief
.. Schaerweijde H4 Kampong H31 0-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Zwaluwen H4 Spitsbergen H2 (O) 3-0 Definitief
.. Schaerweijde H4 Kampong H27 0-5 Definitief
.. Hoevelaken H2 (O) USHC H7 6-0 Definitief
.. Kampong H31 Kampong H29 4-0 Definitief
.. Zeewolde H2 (O) SCHC H7 2-7 Definitief
.. Barneveld H2 (O) Voordaan H11 3-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Spitsbergen H2 (O) Barneveld H2 (O) 0-1 Definitief
.. SCHC H7 Zwaluwen H4 0-9 Definitief
.. Voordaan H11 Hoevelaken H2 (O) 0-11 Definitief
.. USHC H7 Kampong H31 1-4 Definitief
.. Kampong H29 Schaerweijde H4 13-0 Definitief
.. Kampong H27 Zeewolde H2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Kampong H29 Kampong H27 4-5 Definitief
.. Barneveld H2 (O) SCHC H7 5-3 Definitief
.. Schaerweijde H4 USHC H7 2-4 Definitief
.. Kampong H31 Voordaan H11 5-0 Definitief
.. Hoevelaken H2 (O) Spitsbergen H2 (O) 5-0 Definitief
.. Zwaluwen H4 Zeewolde H2 (O) 5-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Zeewolde H2 (O) Barneveld H2 (O) 0-4 Definitief
.. Voordaan H11 Schaerweijde H4 2-5 Definitief
.. SCHC H7 Hoevelaken H2 (O) 0-8 Definitief
.. Spitsbergen H2 (O) Kampong H31 0-6 Definitief
.. USHC H7 Kampong H29 2-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Kampong H31 SCHC H7 9-0 Definitief
.. Kampong H29 Voordaan H11 5-0 Definitief
.. Barneveld H2 (O) Zwaluwen H4 0-3 Definitief
.. Schaerweijde H4 Spitsbergen H2 (O) 0-3 Definitief
.. USHC H7 Kampong H27 2-6 Definitief
.. Hoevelaken H2 (O) Zeewolde H2 (O) 12-5 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Spitsbergen H2 (O) Kampong H29 0-1 Definitief
.. Barneveld H2 (O) Kampong H27 3-2 Definitief
.. Zwaluwen H4 Hoevelaken H2 (O) 1-8 Definitief
.. Zeewolde H2 (O) Kampong H31 2-1 Definitief
.. Voordaan H11 USHC H7 1-3 Definitief
.. SCHC H7 Schaerweijde H4 4-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Kampong H27 Voordaan H11 3-0 Definitief
.. Kampong H29 SCHC H7 4-3 Definitief
.. Schaerweijde H4 Zeewolde H2 (O) 2-0 Definitief
.. USHC H7 Spitsbergen H2 (O) 1-3 Definitief
.. Kampong H31 Zwaluwen H4 4-3 Definitief
.. Hoevelaken H2 (O) Barneveld H2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Kampong H27 Zwaluwen H4 3-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Kampong H29 Zeewolde H2 (O) 3-3 Definitief
.. Schaerweijde H4 Zwaluwen H4 5-6 Definitief
.. USHC H7 SCHC H7 4-1 Definitief
.. Kampong H27 Hoevelaken H2 (O) 2-3 Definitief
.. Voordaan H11 Spitsbergen H2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. SCHC H7 Voordaan H11 3-2 Definitief
.. Hoevelaken H2 (O) Kampong H31 3-2 Definitief
.. Spitsbergen H2 (O) Kampong H27 2-2 Definitief
.. Barneveld H2 (O) Schaerweijde H4 2-3 Definitief
.. Zwaluwen H4 Kampong H29 1-2 Definitief
.. Zeewolde H2 (O) USHC H7 3-4 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. USHC H7 Zwaluwen H4 3-2 Definitief
.. Schaerweijde H4 Hoevelaken H2 (O) 2-2 Definitief
.. Kampong H29 Barneveld H2 (O) 2-1 Definitief
.. Voordaan H11 Zeewolde H2 (O) 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 MAART 2019
  Kampong H27 Kampong H31 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Spitsbergen H2 (O) SCHC H7 12:45 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 31 MAART 2019
  Barneveld H2 (O) USHC H7 12:30 Weth. Rebellaan
  Hoevelaken H2 (O) Kampong H29 12:45 Sportpark Weidelaan
  Kampong H31 Schaerweijde H4 10:30 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC H7 Kampong H27 16:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Spitsbergen H2 (O) Zeewolde H2 (O) 10:45 Sportpark De Groene Velden
  Zwaluwen H4 Voordaan H11 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Kampong H27 Schaerweijde H4 12:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H29 Kampong H31 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC H7 Zeewolde H2 (O) 13:30 Sportpark Kees Boekelaan
  Spitsbergen H2 (O) Zwaluwen H4 12:45 Sportpark De Groene Velden
  USHC H7 Hoevelaken H2 (O) 17:00 Sportp.'Olympos'
  Voordaan H11 Barneveld H2 (O) 12:45 Sportpark Bos
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Barneveld H2 (O) Spitsbergen H2 (O) 12:30 Weth. Rebellaan
  Hoevelaken H2 (O) Voordaan H11 12:45 Sportpark Weidelaan
  Kampong H31 USHC H7 13:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H4 Kampong H29 14:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zeewolde H2 (O) Kampong H27 12:45 Sportpark Horsterweg
  Zwaluwen H4 SCHC H7 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 28 APRIL 2019
  Kampong H31 Barneveld H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 12 MEI 2019
  Kampong H27 Kampong H29 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC H7 Barneveld H2 (O) Sportpark Kees Boekelaan
  Spitsbergen H2 (O) Hoevelaken H2 (O) 12:45 Sportpark De Groene Velden
  USHC H7 Schaerweijde H4 Sportp.'Olympos'
  Voordaan H11 Kampong H31 Sportpark Bos
  Zeewolde H2 (O) Zwaluwen H4 14:45 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 19 MEI 2019
  Barneveld H2 (O) Zeewolde H2 (O) 14:15 Weth. Rebellaan
  Hoevelaken H2 (O) SCHC H7 11:00 Sportpark Weidelaan
  Kampong H29 USHC H7 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H31 Spitsbergen H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H4 Voordaan H11 13:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen H4 Kampong H27 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong H27 USHC H7 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC H7 Kampong H31 Sportpark Kees Boekelaan
  Spitsbergen H2 (O) Schaerweijde H4 12:45 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan H11 Kampong H29 Sportpark Bos
  Zeewolde H2 (O) Hoevelaken H2 (O) 12:45 Sportpark Horsterweg
  Zwaluwen H4 Barneveld H2 (O) Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Hoevelaken H2 (O) Zwaluwen H4 11:00 Sportpark Weidelaan
  Kampong H27 Barneveld H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H29 Spitsbergen H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H31 Zeewolde H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H4 SCHC H7 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC H7 Voordaan H11 Sportp.'Olympos'
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Barneveld H2 (O) Hoevelaken H2 (O) Weth. Rebellaan
  SCHC H7 Kampong H29 Sportpark Kees Boekelaan
  Spitsbergen H2 (O) USHC H7 12:45 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan H11 Kampong H27 Sportpark Bos
  Zeewolde H2 (O) Schaerweijde H4 12:45 Sportpark Horsterweg
  Zwaluwen H4 Kampong H31 Sportpark Nieuw Welgelegen