Kies een ander team :
Dames 9

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Nienke de Roode
Aanvoerder Anouk Puylaert
Trainer Mechteld Bous

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 13159 MHC Woerden D2
12:15 12:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames Veteranen A
 
31 mrt 13160 U.S.H.C. D17
09:00 09:30 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 2
 
7 apr 13181 HC Kromme Rijn D3
15
12:00 12:45 uit route
14 apr 13161 Schaerweijde D15
09:00 09:30 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 6
 
12 mei 13140 U.S.H.C. D15
10
uit route
19 mei 13162 SV Kampong Hockey D30
thuis
26 mei 13163 Zwaluwen Utrecht D11
thuis
2 jun 13121 MHC Woerden D2
20
14:40 15:30 uit route
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn D3 12 32 10 2 0 45 5 0
2 Zwaluwen D9 14 23 7 2 5 30 14 0
3 Woerden D2 14 23 7 2 5 20 19 0
4 Zwaluwen D11 12 19 6 1 5 32 20 0
5 Kampong D30 14 17 5 2 7 18 28 0
6 Schaerweijde D15 12 16 5 4 3 40 18 3
7 USHC D15 13 15 5 0 8 19 41 0
8 USHC D17 13 1 0 1 12 10 69 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D15Woerden D2Kampong D30USHC D15USHC D17Zwaluwen D9Zwaluwen D11Kromme Rijn D3
Schaerweijde D15   1-2 2-2 10-1 2-1 1-5
Woerden D2 1-1   0-1 1-3 6-0 1-0 3-1 0-0
Kampong D30 1-6 0-1   3-1 2-3 0-4 0-1
USHC D15 1-0 0-2 0-2   4-3 0-2 2-7
USHC D17 0-9 1-2 1-4 2-4   0-6 2-6 0-6
Zwaluwen D9 1-1 1-2 4-0 6-0   1-1 1-2
Zwaluwen D11 1-5 3-0 4-0 1-2 4-0 0-2  
Kromme Rijn D3 2-2 6-0 3-0 4-1 11-0 2-0 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Woerden D2 Zwaluwen D11 3-1 Definitief
.. Kampong D30 Kromme Rijn D3 0-1 Definitief
.. USHC D15 Schaerweijde D15 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D9 USHC D17 6-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Kromme Rijn D3 Zwaluwen D9 2-0 Definitief
.. USHC D17 Woerden D2 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D15 Kampong D30 2-2 Definitief
.. Zwaluwen D11 USHC D15 1-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D30 USHC D15 3-1 Definitief
.. USHC D17 Zwaluwen D11 2-6 Definitief
.. Zwaluwen D9 Schaerweijde D15 1-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Zwaluwen D11 Kampong D30 4-0 Definitief
.. Kromme Rijn D3 USHC D17 11-0 Definitief
.. USHC D15 Zwaluwen D9 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D15 Woerden D2 1-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. USHC D17 Schaerweijde D15 0-9 Definitief
.. Kromme Rijn D3 Zwaluwen D11 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D9 Kampong D30 1-2 Definitief
.. Woerden D2 USHC D15 1-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Schaerweijde D15 Kromme Rijn D3 1-5 Definitief
.. Kampong D30 Woerden D2 0-1 Definitief
.. Zwaluwen D9 Zwaluwen D11 1-1 Definitief
.. USHC D15 USHC D17 4-3 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Woerden D2 Kromme Rijn D3 0-0 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. USHC D17 Kampong D30 1-4 Definitief
.. Zwaluwen D11 Schaerweijde D15 1-5 Definitief
.. Kromme Rijn D3 USHC D15 4-1 Definitief
.. Woerden D2 Zwaluwen D9 1-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde D15 USHC D15 10-1 Definitief
.. Zwaluwen D11 Woerden D2 3-0 Definitief
.. USHC D17 Zwaluwen D9 0-6 Definitief
.. Kromme Rijn D3 Kampong D30 3-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Kampong D30 Schaerweijde D15 1-6 Definitief
.. USHC D15 Zwaluwen D11 2-7 Definitief
.. Zwaluwen D9 Kromme Rijn D3 1-2 Definitief
.. Woerden D2 USHC D17 6-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. USHC D15 Kampong D30 0-2 Definitief
.. Zwaluwen D11 USHC D17 4-0 Definitief
.. Schaerweijde D15 Zwaluwen D9 2-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Zwaluwen D9 USHC D15 4-0 Definitief
.. USHC D17 Kromme Rijn D3 0-6 Definitief
.. Kampong D30 Zwaluwen D11 0-4 Definitief
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
.. Woerden D2 Schaerweijde D15 1-1 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Kromme Rijn D3 Woerden D2 6-0 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Kampong D30 Zwaluwen D9 2-3 Definitief
.. USHC D15 Woerden D2 0-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Woerden D2 Kampong D30 0-1 Definitief
.. Kromme Rijn D3 Schaerweijde D15 2-2 Definitief
.. USHC D17 USHC D15 2-4 Definitief
.. Zwaluwen D11 Zwaluwen D9 0-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Kromme Rijn D3 USHC D15 8-0 Definitief
.. Schaerweijde D15 Zwaluwen D11 2-1 Definitief
.. Kampong D30 USHC D17 1-1 Definitief
.. Zwaluwen D9 Woerden D2 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 MAART 2019
  Kampong D30 Kromme Rijn D3 15:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D15 Schaerweijde D15 11:00 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 Zwaluwen D11 14:30 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D9 USHC D17 9:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Kromme Rijn D3 Zwaluwen D9 12:45 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde D15 Kampong D30 15:15 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D17 Woerden D2 9:25 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D11 USHC D15 9:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Kampong D30 USHC D15 16:30 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D17 Zwaluwen D11 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 Kromme Rijn D3 13:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D9 Schaerweijde D15 9:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 28 APRIL 2019
  Schaerweijde D15 USHC D17 10:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen D11 Kromme Rijn D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 12 MEI 2019
  Kromme Rijn D3 USHC D17 12:45 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde D15 Woerden D2 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D15 Zwaluwen D9 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D11 Kampong D30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MEI 2019
  Kromme Rijn D3 Zwaluwen D11 10:30 Sportpark Tolhuislaan
  USHC D17 Schaerweijde D15 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 USHC D15 13:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D9 Kampong D30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D30 Woerden D2 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D15 Kromme Rijn D3 16:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D15 USHC D17 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D9 Zwaluwen D11 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Kromme Rijn D3 USHC D15 12:45 Sportpark Tolhuislaan
  USHC D17 Kampong D30 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 Zwaluwen D9 15:30 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D11 Schaerweijde D15 Sportpark Nieuw Welgelegen