Kies een ander team :
Dames 11

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Sofie Braamse
Trainer Sarafien Hiel
Aanvoerder Kay-Leigh Keulers

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 mrt 13107 Schaerweijde D15
20
14:40 15:30 uit route
31 mrt 13118 MHC Woerden D2
20
13:40 14:30 uit route
7 apr 13171 U.S.H.C. D15
09:00 09:30 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 3
 
14 apr 13150 U.S.H.C. D17
10
uit route
28 apr 56478 HC Kromme Rijn D3
thuis
12 mei 13172 SV Kampong Hockey D30
thuis
19 mei 13183 HC Kromme Rijn D3
15
09:45 10:30 uit route
26 mei 13163 Zwaluwen Utrecht D9
15
uit route
2 jun 13173 Schaerweijde D15
thuis
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn D3 12 32 10 2 0 45 5 0
2 Zwaluwen D9 14 23 7 2 5 30 14 0
3 Woerden D2 14 23 7 2 5 20 19 0
4 Zwaluwen D11 12 19 6 1 5 32 20 0
5 Kampong D30 14 17 5 2 7 18 28 0
6 Schaerweijde D15 12 16 5 4 3 40 18 3
7 USHC D15 13 15 5 0 8 19 41 0
8 USHC D17 13 1 0 1 12 10 69 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D15Woerden D2Kampong D30USHC D15USHC D17Zwaluwen D9Zwaluwen D11Kromme Rijn D3
Schaerweijde D15   1-2 2-2 10-1 2-1 1-5
Woerden D2 1-1   0-1 1-3 6-0 1-0 3-1 0-0
Kampong D30 1-6 0-1   3-1 2-3 0-4 0-1
USHC D15 1-0 0-2 0-2   4-3 0-2 2-7
USHC D17 0-9 1-2 1-4 2-4   0-6 2-6 0-6
Zwaluwen D9 1-1 1-2 4-0 6-0   1-1 1-2
Zwaluwen D11 1-5 3-0 4-0 1-2 4-0 0-2  
Kromme Rijn D3 2-2 6-0 3-0 4-1 11-0 2-0 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Woerden D2 Zwaluwen D11 3-1 Definitief
.. Kampong D30 Kromme Rijn D3 0-1 Definitief
.. USHC D15 Schaerweijde D15 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D9 USHC D17 6-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Kromme Rijn D3 Zwaluwen D9 2-0 Definitief
.. USHC D17 Woerden D2 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D15 Kampong D30 2-2 Definitief
.. Zwaluwen D11 USHC D15 1-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D30 USHC D15 3-1 Definitief
.. USHC D17 Zwaluwen D11 2-6 Definitief
.. Zwaluwen D9 Schaerweijde D15 1-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Zwaluwen D11 Kampong D30 4-0 Definitief
.. Kromme Rijn D3 USHC D17 11-0 Definitief
.. USHC D15 Zwaluwen D9 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D15 Woerden D2 1-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. USHC D17 Schaerweijde D15 0-9 Definitief
.. Kromme Rijn D3 Zwaluwen D11 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D9 Kampong D30 1-2 Definitief
.. Woerden D2 USHC D15 1-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Schaerweijde D15 Kromme Rijn D3 1-5 Definitief
.. Kampong D30 Woerden D2 0-1 Definitief
.. Zwaluwen D9 Zwaluwen D11 1-1 Definitief
.. USHC D15 USHC D17 4-3 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Woerden D2 Kromme Rijn D3 0-0 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. USHC D17 Kampong D30 1-4 Definitief
.. Zwaluwen D11 Schaerweijde D15 1-5 Definitief
.. Kromme Rijn D3 USHC D15 4-1 Definitief
.. Woerden D2 Zwaluwen D9 1-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde D15 USHC D15 10-1 Definitief
.. Zwaluwen D11 Woerden D2 3-0 Definitief
.. USHC D17 Zwaluwen D9 0-6 Definitief
.. Kromme Rijn D3 Kampong D30 3-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Kampong D30 Schaerweijde D15 1-6 Definitief
.. USHC D15 Zwaluwen D11 2-7 Definitief
.. Zwaluwen D9 Kromme Rijn D3 1-2 Definitief
.. Woerden D2 USHC D17 6-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. USHC D15 Kampong D30 0-2 Definitief
.. Zwaluwen D11 USHC D17 4-0 Definitief
.. Schaerweijde D15 Zwaluwen D9 2-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Zwaluwen D9 USHC D15 4-0 Definitief
.. USHC D17 Kromme Rijn D3 0-6 Definitief
.. Kampong D30 Zwaluwen D11 0-4 Definitief
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
.. Woerden D2 Schaerweijde D15 1-1 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Kromme Rijn D3 Woerden D2 6-0 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Kampong D30 Zwaluwen D9 2-3 Definitief
.. USHC D15 Woerden D2 0-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Woerden D2 Kampong D30 0-1 Definitief
.. Kromme Rijn D3 Schaerweijde D15 2-2 Definitief
.. USHC D17 USHC D15 2-4 Definitief
.. Zwaluwen D11 Zwaluwen D9 0-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Kromme Rijn D3 USHC D15 8-0 Definitief
.. Schaerweijde D15 Zwaluwen D11 2-1 Definitief
.. Kampong D30 USHC D17 1-1 Definitief
.. Zwaluwen D9 Woerden D2 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 MAART 2019
  Kampong D30 Kromme Rijn D3 15:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D15 Schaerweijde D15 11:00 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 Zwaluwen D11 14:30 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D9 USHC D17 9:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Kromme Rijn D3 Zwaluwen D9 12:45 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde D15 Kampong D30 15:15 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D17 Woerden D2 9:25 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D11 USHC D15 9:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Kampong D30 USHC D15 16:30 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D17 Zwaluwen D11 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 Kromme Rijn D3 13:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D9 Schaerweijde D15 9:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 28 APRIL 2019
  Schaerweijde D15 USHC D17 10:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zwaluwen D11 Kromme Rijn D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 12 MEI 2019
  Kromme Rijn D3 USHC D17 12:45 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde D15 Woerden D2 11:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D15 Zwaluwen D9 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D11 Kampong D30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MEI 2019
  Kromme Rijn D3 Zwaluwen D11 10:30 Sportpark Tolhuislaan
  USHC D17 Schaerweijde D15 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 USHC D15 13:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D9 Kampong D30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D30 Woerden D2 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D15 Kromme Rijn D3 16:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D15 USHC D17 Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D9 Zwaluwen D11 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Kromme Rijn D3 USHC D15 12:45 Sportpark Tolhuislaan
  USHC D17 Kampong D30 Sportp.'Olympos'
  Woerden D2 Zwaluwen D9 15:30 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D11 Schaerweijde D15 Sportpark Nieuw Welgelegen