Kies een ander team :
Trimhockey 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Bas Agricola

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt Buitenhout MHC T1
thuis
27 mrt SV Phoenix T1
15
20:00 20:45 uit route
17 apr MHV Maarssen T1
thuis
8 mei Gooische Hockey Club T2
35
uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen T1 -mix 5 15 5 0 0 12 6 0
2 Buitenhout T1 -mix 5 10 3 1 1 21 7 0
3 Fletiomare T1 -mix 5 10 3 1 1 9 4 0
4 Gooische T1 -mix 5 8 2 2 1 12 8 0
5 Schaerweijde T1 -mix 5 7 2 1 2 11 10 0
6 Phoenix T1 -mix 5 6 1 3 1 11 10 0
7 Kampong T1 -mix 5 4 1 1 3 5 7 0
8 Maarssen T1 -mix 5 4 1 1 3 7 11 0
9 Laren T1 -mix 5 3 1 0 4 3 12 0
10 Gooische T2 -mix 5 3 1 0 4 3 19 0


Uitslagen
MAANDAG 12 SEPTEMBER 2022
.. Schaerweijde T1 -mix Gooische T2 -mix (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T1 -mix Buitenhout T1 -mix (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Laren T1 -mix Maarssen T1 -mix (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong T1 -mix Phoenix T1 -mix (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare T1 -mix Zwaluwen T1 -mix (2-3)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 26 SEPTEMBER 2022
.. Buitenhout T1 -mix Schaerweijde T1 -mix (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T2 -mix Fletiomare T1 -mix (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen T1 -mix Laren T1 -mix (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix T1 -mix Gooische T1 -mix (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
MAANDAG 10 OKTOBER 2022
.. Gooische T1 -mix Maarssen T1 -mix (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong T1 -mix Zwaluwen T1 -mix (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Laren T1 -mix Fletiomare T1 -mix (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout T1 -mix Gooische T2 -mix (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde T1 -mix Phoenix T1 -mix (5-3)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 17 OKTOBER 2022
.. Maarssen T1 -mix Kampong T1 -mix (1-2)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 7 NOVEMBER 2022
.. Fletiomare T1 -mix Kampong T1 -mix (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen T1 -mix Schaerweijde T1 -mix (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T2 -mix Laren T1 -mix (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen T1 -mix Gooische T1 -mix (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Phoenix T1 -mix Buitenhout T1 -mix (3-3)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 21 NOVEMBER 2022
.. Buitenhout T1 -mix Maarssen T1 -mix (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T1 -mix Fletiomare T1 -mix (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong T1 -mix Laren T1 -mix (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix T1 -mix Gooische T2 -mix (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde T1 -mix Zwaluwen T1 -mix (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
MAANDAG 13 MAART 2023
  Laren T1 -mix Gooische T1 -mix 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Zwaluwen T1 -mix Buitenhout T1 -mix 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Fletiomare T1 -mix Schaerweijde T1 -mix 0:00 Fletiomare Novum
  Gooische T2 -mix Kampong T1 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Maarssen T1 -mix Phoenix T1 -mix 0:00 Sportpark Oostwaard
MAANDAG 27 MAART 2023
  Gooische T1 -mix Kampong T1 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde T1 -mix Laren T1 -mix 0:00 Schaerweijde
  Maarssen T1 -mix Gooische T2 -mix 0:00 Sportpark Oostwaard
  Buitenhout T1 -mix Fletiomare T1 -mix 20:30 Sportpark Buitenhout
  Phoenix T1 -mix Zwaluwen T1 -mix 20:45 Sportpark Koeburgweg
MAANDAG 17 APRIL 2023
  Gooische T1 -mix Gooische T2 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong T1 -mix Schaerweijde T1 -mix 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen T1 -mix Maarssen T1 -mix 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Fletiomare T1 -mix Phoenix T1 -mix 0:00 Fletiomare Novum
  Laren T1 -mix Buitenhout T1 -mix 0:00 Sportpark Eemnesserweg
MAANDAG 8 MEI 2023
  Maarssen T1 -mix Fletiomare T1 -mix 0:00 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde T1 -mix Gooische T1 -mix 0:00 Schaerweijde
  Gooische T2 -mix Zwaluwen T1 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Buitenhout T1 -mix Kampong T1 -mix 20:30 Sportpark Buitenhout
  Phoenix T1 -mix Laren T1 -mix 20:45 Sportpark Koeburgweg