Kies een ander team :
Jongens O16-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Finn Engelman
Coach Oualid El Harraoui
Manager Frédérique Fiévez
Trainer Finn Engelman
Trainer Oualid El Harraoui

Nog 15 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
6 feb !Oefenwedstrijd Eemvallei JO16-1
0
19:30 uit route
13 feb !Oefenwedstrijd Loenen JO16-1
19:00 19:30 thuis Veld 2
18 feb !Oefenwedstrijd HIC JO16-1
14:30 thuis Veld 1
20 feb !Oefenwedstrijd Ypenburg JO16-1
19:30 thuis Veld 1
5 mrt !Oefenwedstrijd ntb
16:30 thuis Veld 1
11 mrt Hockey Vereniging Abcoude JO16-1
25
uit route
18 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE JO16-2
thuis
25 mrt HC Alphen JO16-1
0
uit route
1 apr HC Ypenburg JO16-1
thuis
15 apr AMHC FIT JO16-1
35
uit route
22 apr Hockey Vereniging Abcoude JO16-1
thuis
13 mei V.M.H.C. CARTOUCHE JO16-2
40
uit route
20 mei HC Alphen JO16-1
thuis
27 mei HC Ypenburg JO16-1
0
uit route
3 jun AMHC FIT JO16-1
thuis
9 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphen JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Cartouche JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ypenburg JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Alphen JO16-1 FIT JO16-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Cartouche JO16-2 Ypenburg JO16-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Abcoude JO16-1 Zwaluwen JO16-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Zwaluwen JO16-1 Cartouche JO16-2 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Ypenburg JO16-1 Alphen JO16-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  FIT JO16-1 Abcoude JO16-1 0:00 Sportpark 'Kadoelen'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Alphen JO16-1 Zwaluwen JO16-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Cartouche JO16-2 Abcoude JO16-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Ypenburg JO16-1 FIT JO16-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Cartouche JO16-2 FIT JO16-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Abcoude JO16-1 Alphen JO16-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Zwaluwen JO16-1 Ypenburg JO16-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Alphen JO16-1 Cartouche JO16-2 0:00 Sportpark Zegersloot
  Ypenburg JO16-1 Abcoude JO16-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  FIT JO16-1 Zwaluwen JO16-1 0:00 Sportpark 'Kadoelen'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Zwaluwen JO16-1 Abcoude JO16-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Ypenburg JO16-1 Cartouche JO16-2 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  FIT JO16-1 Alphen JO16-1 0:00 Sportpark 'Kadoelen'
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Alphen JO16-1 Ypenburg JO16-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Cartouche JO16-2 Zwaluwen JO16-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Abcoude JO16-1 FIT JO16-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Abcoude JO16-1 Cartouche JO16-2 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Zwaluwen JO16-1 Alphen JO16-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  FIT JO16-1 Ypenburg JO16-1 0:00 Sportpark 'Kadoelen'
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Alphen JO16-1 Abcoude JO16-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Ypenburg JO16-1 Zwaluwen JO16-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  FIT JO16-1 Cartouche JO16-2 0:00 Sportpark 'Kadoelen'
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Cartouche JO16-2 Alphen JO16-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Abcoude JO16-1 Ypenburg JO16-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Zwaluwen JO16-1 FIT JO16-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen