Kies een ander team :
Dames 7

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Anne Staal
Aanvoerder Berthe van der Geest
Aanvoerder Gina Bijvoet

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 7742 U.S.H.C. D10
10:15 10:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 2
 
12 jun 7800 Schaerweijde D8
20
11:10 12:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti D2 20 60 20 0 0 116 21 0
2 Rijnvliet D2 20 52 17 1 2 84 16 0
3 Spitsbergen D2 20 51 17 0 3 97 25 0
4 Voordaan D11 20 30 9 3 8 47 41 0
5 Phoenix D5 20 30 9 3 8 39 41 0
6 Schaerweijde D8 20 27 8 3 9 50 75 0
7 Schaerweijde D6 19 25 9 1 9 46 58 3
8 Zwaluwen D4 20 18 5 3 12 33 55 0
9 Zwaluwen D7 20 18 5 3 12 40 70 0
10 USHC D10 20 15 5 0 15 46 68 0
11 Weesp D4 20 8 2 2 16 17 90 0
12 Amersfoort D3 19 8 1 5 13 22 77 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D6Amersfoort D3Phoenix D5Schaerweijde D8Spitsbergen D2-OUSHC D10Voordaan D11Weesp D4Dorsteti D2Zwaluwen D4Zwaluwen D7Rijnvliet D2-O
Schaerweijde D6   3-1 0-3 3-1 0-4 5-1 0-2 2-1 1-9 4-1 6-3
Amersfoort D3   3-3 3-4 0-6 2-5 2-2 1-5 1-5 1-4 0-9
Phoenix D5 4-1 3-0   0-2 1-0 3-1 2-0 2-6 0-3 6-1 1-5
Schaerweijde D8 7-5 0-0 3-4   0-4 4-3 0-3 5-1 1-5 1-0 2-6
Spitsbergen D2-O 6-1 2-0 12-4   6-0 5-0 6-0 3-5 3-1 9-1 1-2
USHC D10 1-2 0-1 2-1 1-5 1-3   11-0 2-3 4-0 7-3 1-4
Voordaan D11 7-0 5-2 3-0 3-3 1-4 6-1   5-0 0-1 1-2 0-6
Weesp D4 2-5 1-1 2-3 0-0 0-6 6-2 0-4   1-6 0-3 0-8
Dorsteti D2 8-0 4-0 14-2 6-0 8-2 8-1 7-0   3-1 8-1 2-0
Zwaluwen D4 2-6 3-3 2-4 2-6 3-1 1-1 3-0 1-3   1-2 1-4
Zwaluwen D7 2-2 6-1 2-2 2-3 1-9 1-2 2-3 0-3 2-2   2-3
Rijnvliet D2-O 1-0 5-0 1-1 4-1 5-1 2-0 9-0 2-3 7-0 1-0  

Uitslagen
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2021
.. Zwaluwen D4 Zwaluwen D7 1-2 Definitief
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Rijnvliet D2-O Weesp D4 9-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Schaerweijde D6 6-1 Definitief
.. USHC D10 Dorsteti D2 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D8 Voordaan D11 0-3 Definitief
.. Amersfoort D3 Phoenix D5 3-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Weesp D4 Spitsbergen D2-O 0-6 Definitief
.. Phoenix D5 Rijnvliet D2-O 1-5 Definitief
.. Dorsteti D2 Schaerweijde D8 14-2 Definitief
.. Zwaluwen D7 Amersfoort D3 6-1 Definitief
.. Voordaan D11 Zwaluwen D4 0-1 Definitief
.. Schaerweijde D6 USHC D10 5-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Weesp D4 Schaerweijde D6 2-5 Definitief
.. Schaerweijde D8 USHC D10 4-3 Definitief
.. Zwaluwen D4 Dorsteti D2 1-3 Definitief
.. Amersfoort D3 Voordaan D11 2-2 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 1-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Phoenix D5 2-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 3-1 Definitief
.. Phoenix D5 Weesp D4 2-0 Definitief
.. Voordaan D11 Rijnvliet D2-O 0-6 Definitief
.. Dorsteti D2 Amersfoort D3 8-0 Definitief
.. USHC D10 Zwaluwen D4 4-0 Definitief
.. Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-9 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Weesp D4 Zwaluwen D7 0-3 Definitief
.. Phoenix D5 Schaerweijde D6 4-1 Definitief
.. Zwaluwen D4 Schaerweijde D8 2-4 Definitief
.. Amersfoort D3 USHC D10 2-5 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 2-3 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Voordaan D11 5-0 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. USHC D10 Rijnvliet D2-O 1-4 Definitief
.. Dorsteti D2 Spitsbergen D2-O 6-0 Definitief
.. Voordaan D11 Weesp D4 5-0 Definitief
.. Zwaluwen D7 Phoenix D5 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D6 Zwaluwen D4 4-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Amersfoort D3 0-0 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Rijnvliet D2-O Schaerweijde D8 4-1 Definitief
.. Amersfoort D3 Zwaluwen D4 1-5 Definitief
.. Zwaluwen D7 Schaerweijde D6 2-2 Definitief
.. Phoenix D5 Voordaan D11 3-1 Definitief
.. Weesp D4 Dorsteti D2 1-6 Definitief
.. Spitsbergen D2-O USHC D10 6-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Schaerweijde D8 Spitsbergen D2-O 0-4 Definitief
.. USHC D10 Weesp D4 11-0 Definitief
.. Dorsteti D2 Phoenix D5 4-0 Definitief
.. Voordaan D11 Zwaluwen D7 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D6 Amersfoort D3 3-1 Definitief
.. Zwaluwen D4 Rijnvliet D2-O 1-4 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Weesp D4 Schaerweijde D8 0-0 Definitief
.. Phoenix D5 USHC D10 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D7 Dorsteti D2 0-3 Definitief
.. Voordaan D11 Schaerweijde D6 7-0 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Amersfoort D3 5-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Zwaluwen D4 3-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Dorsteti D2 Voordaan D11 8-1 Definitief
.. USHC D10 Zwaluwen D7 7-3 Definitief
.. Schaerweijde D8 Phoenix D5 3-4 Definitief
.. Zwaluwen D4 Weesp D4 3-0 Definitief
.. Amersfoort D3 Spitsbergen D2-O 0-6 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Schaerweijde D6 1-0 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Voordaan D11 USHC D10 6-1 Definitief
.. Zwaluwen D7 Schaerweijde D8 2-3 Definitief
.. Phoenix D5 Zwaluwen D4 0-3 Definitief
.. Weesp D4 Amersfoort D3 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D6 Dorsteti D2 1-9 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Rijnvliet D2-O 1-2 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Dorsteti D2 USHC D10 8-2 Definitief
.. Voordaan D11 Schaerweijde D8 3-3 Definitief
.. Schaerweijde D6 Spitsbergen D2-O 0-4 Definitief
.. Weesp D4 Rijnvliet D2-O 0-8 Definitief
.. Phoenix D5 Amersfoort D3 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D7 Zwaluwen D4 2-2 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Zwaluwen D4 Voordaan D11 1-1 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Phoenix D5 1-1 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Weesp D4 6-0 Definitief
.. Schaerweijde D8 Dorsteti D2 1-5 Definitief
.. USHC D10 Schaerweijde D6 1-2 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Voordaan D11 Amersfoort D3 5-2 Definitief
.. Dorsteti D2 Zwaluwen D4 3-1 Definitief
.. USHC D10 Schaerweijde D8 1-5 Definitief
.. Zwaluwen D7 Rijnvliet D2-O 2-3 Definitief
.. Phoenix D5 Spitsbergen D2-O 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D6 Weesp D4 2-1 Definitief
WOENSDAG 30 MAART 2022
.. Amersfoort D3 Zwaluwen D7 1-4 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Weesp D4 Phoenix D5 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D8 Schaerweijde D6 7-5 Definitief
.. Zwaluwen D4 USHC D10 3-1 Definitief
.. Amersfoort D3 Dorsteti D2 1-5 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Voordaan D11 2-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Zwaluwen D7 9-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Schaerweijde D6 Phoenix D5 0-3 Definitief
.. Zwaluwen D7 Weesp D4 2-3 Definitief
.. Voordaan D11 Spitsbergen D2-O 1-4 Definitief
.. Dorsteti D2 Rijnvliet D2-O 2-0 Definitief
.. USHC D10 Amersfoort D3 0-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Zwaluwen D4 1-0 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Weesp D4 Voordaan D11 0-4 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Dorsteti D2 3-5 Definitief
.. Rijnvliet D2-O USHC D10 5-1 Definitief
.. Amersfoort D3 Schaerweijde D8 3-4 Definitief
.. Zwaluwen D4 Schaerweijde D6 2-6 Definitief
.. Phoenix D5 Zwaluwen D7 6-1 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Zwaluwen D4 Amersfoort D3 3-3 Definitief
.. Voordaan D11 Phoenix D5 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D8 Rijnvliet D2-O 2-6 Definitief
.. USHC D10 Spitsbergen D2-O 1-3 Definitief
.. Schaerweijde D6 Zwaluwen D7 6-3 Definitief
.. Dorsteti D2 Weesp D4 7-0 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Weesp D4 USHC D10 6-2 Definitief
.. Zwaluwen D7 Voordaan D11 1-2 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Zwaluwen D4 7-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Schaerweijde D8 12-4 Definitief
.. Phoenix D5 Dorsteti D2 2-6 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Schaerweijde D6 Voordaan D11 0-2 Definitief
.. Dorsteti D2 Zwaluwen D7 8-1 Definitief
.. USHC D10 Phoenix D5 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Weesp D4 5-1 Definitief
.. Zwaluwen D4 Spitsbergen D2-O 2-6 Definitief
.. Amersfoort D3 Rijnvliet D2-O 0-9 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 MEI 2022
  Phoenix D5 Schaerweijde D8 8:55 Sportpark Koeburgweg
  Spitsbergen D2-O Amersfoort D3 10:45 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan D11 Dorsteti D2 16:00 Sportpark Bos
  Weesp D4 Zwaluwen D4 12:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 USHC D10 10:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
WOENSDAG 1 JUNI 2022
  Amersfoort D3 Schaerweijde D6 20:00 Sportpark 'Birkhoven'
WOENSDAG 8 JUNI 2022
  Schaerweijde D6 Rijnvliet D2-O 20:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amersfoort D3 Weesp D4 Sportpark 'Birkhoven'
  Dorsteti D2 Schaerweijde D6 13:25 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D2-O Spitsbergen D2-O 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D8 Zwaluwen D7 12:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Voordaan D11 14:50 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D4 Phoenix D5 16:30 Sportpark Nieuw Welgelegen