Kies een ander team :
Dames 6

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Veerle Koolhaas

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 7759 HC Rijnvliet D3
14:00 14:30 uit route
12 jun 7792 U.S.H.C. D9
08:30 09:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: Dames 30+ A
 
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet D3 20 54 17 3 0 109 6 0
2 USHC D9 20 51 16 3 1 66 13 0
3 UNO D5 20 47 15 2 3 70 19 0
4 Voordaan D12 20 35 11 2 7 50 30 0
5 Voordaan D9 20 35 11 2 7 39 33 0
6 Schaerweijde D9 20 32 10 2 8 38 23 0
7 Fletiomare D3 20 28 9 1 10 39 34 0
8 Mezen D2 20 16 5 1 14 22 59 0
9 Maarssen D4 20 15 5 0 15 24 45 0
10 Zwaluwen D6 20 14 4 2 14 31 58 0
11 Kromhouters D3 20 13 4 1 15 32 81 0
12 Schaerweijde D4 20 7 3 1 16 17 136 3

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D4Maarssen D4Voordaan D9Schaerweijde D9USHC D9Mezen D2-OFletiomare D3Kromhouters D3Voordaan D12Zwaluwen D6Rijnvliet D3UNO D5
Schaerweijde D4   3-2 1-7 0-8 2-7 2-10 0-5 0-3 3-2 0-14 0-12
Maarssen D4   1-2 1-2 1-4 4-0 0-1 5-0 2-1 1-0 1-6 0-1
Voordaan D9 6-1 3-4   2-1 1-4 3-0 2-0 4-2 2-1 1-0 0-4
Schaerweijde D9 1-1 0-0   2-0 2-1 3-1 5-1 0-1 2-0 0-4 0-1
USHC D9 12-1 3-0 1-0 2-1   1-0 2-2 4-0 0-0 6-2
Mezen D2-O 1-0 3-0 1-0 0-1   0-4 2-0 2-3 1-3 0-8 0-5
Fletiomare D3 10-0 1-0 0-3 0-6 0-1 3-0   3-1 2-1 0-4 0-1
Kromhouters D3 1-2 2-1 0-6 1-4 0-9 10-1 0-3   1-2 3-1 2-7
Voordaan D12 9-0 2-0 4-1 3-0 0-2 4-0 1-1   5-2 0-4 1-2
Zwaluwen D6 10-1 1-0 1-2 0-1 3-3 2-0 1-1 2-6   0-9 1-9
Rijnvliet D3 11-0 8-0 7-0 2-1 0-0 3-0 3-0 13-0 3-1   1-1
UNO D5 5-0 2-1 1-1 1-0 2-3 4-0 9-1 4-1 4-1 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Maarssen D4 Rijnvliet D3 1-6 Definitief
.. Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-7 Definitief
.. Voordaan D9 USHC D9 1-4 Definitief
.. Zwaluwen D6 Voordaan D12 2-6 Definitief
.. Kromhouters D3 Mezen D2-O 10-1 Definitief
.. Fletiomare D3 UNO D5 0-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Schaerweijde D9 Kromhouters D3 5-1 Definitief
.. Rijnvliet D3 Schaerweijde D4 11-0 Definitief
.. USHC D9 Maarssen D4 3-0 Definitief
.. Voordaan D12 Voordaan D9 4-1 Definitief
.. UNO D5 Zwaluwen D6 4-1 Definitief
.. Mezen D2-O Fletiomare D3 0-4 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Rijnvliet D3 Schaerweijde D9 2-1 Definitief
.. Fletiomare D3 Kromhouters D3 3-1 Definitief
.. Voordaan D9 UNO D5 0-4 Definitief
.. Maarssen D4 Voordaan D12 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D4 USHC D9 0-8 Definitief
.. Zwaluwen D6 Mezen D2-O 3-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Schaerweijde D9 Fletiomare D3 3-1 Definitief
.. USHC D9 Rijnvliet D3 0-0 Definitief
.. Voordaan D12 Schaerweijde D4 9-0 Definitief
.. UNO D5 Maarssen D4 2-1 Definitief
.. Mezen D2-O Voordaan D9 1-0 Definitief
.. Kromhouters D3 Zwaluwen D6 3-1 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Rijnvliet D3 Voordaan D12 3-1 Definitief
.. USHC D9 Schaerweijde D9 2-1 Definitief
.. Zwaluwen D6 Fletiomare D3 2-0 Definitief
.. Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2 Definitief
.. Maarssen D4 Mezen D2-O 4-0 Definitief
.. Schaerweijde D4 UNO D5 0-12 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Fletiomare D3 Voordaan D9 0-3 Definitief
.. UNO D5 Rijnvliet D3 0-2 Definitief
.. Voordaan D12 USHC D9 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 2-0 Definitief
.. Mezen D2-O Schaerweijde D4 1-0 Definitief
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
.. Kromhouters D3 Maarssen D4 2-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Voordaan D9 Zwaluwen D6 1-0 Definitief
.. Maarssen D4 Fletiomare D3 0-1 Definitief
.. USHC D9 UNO D5 6-2 Definitief
.. Schaerweijde D4 Kromhouters D3 0-5 Definitief
.. Voordaan D12 Schaerweijde D9 3-0 Definitief
.. Rijnvliet D3 Mezen D2-O 3-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Fletiomare D3 Schaerweijde D4 10-0 Definitief
.. Kromhouters D3 Rijnvliet D3 2-7 Definitief
.. UNO D5 Voordaan D12 4-1 Definitief
.. Schaerweijde D9 Voordaan D9 0-0 Definitief
.. Zwaluwen D6 Maarssen D4 1-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Rijnvliet D3 Fletiomare D3 3-0 Definitief
.. UNO D5 Schaerweijde D9 1-0 Definitief
.. Maarssen D4 Voordaan D9 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D4 Zwaluwen D6 3-2 Definitief
.. Voordaan D12 Mezen D2-O 4-0 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Mezen D2-O UNO D5 0-5 Definitief
.. Kromhouters D3 Voordaan D12 1-2 Definitief
.. Fletiomare D3 USHC D9 0-1 Definitief
.. Zwaluwen D6 Rijnvliet D3 0-9 Definitief
.. Voordaan D9 Schaerweijde D4 6-1 Definitief
.. Maarssen D4 Schaerweijde D9 1-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Schaerweijde D9 Mezen D2-O 2-1 Definitief
.. Rijnvliet D3 Voordaan D9 7-0 Definitief
.. USHC D9 Zwaluwen D6 4-0 Definitief
.. Voordaan D12 Fletiomare D3 1-1 Definitief
.. UNO D5 Kromhouters D3 9-1 Definitief
.. Schaerweijde D4 Maarssen D4 3-2 Definitief
ZONDAG 27 FEBRUARI 2022
.. Mezen D2-O USHC D9 0-1 Definitief
ZONDAG 6 MAART 2022
.. USHC D9 Kromhouters D3 (3-1)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 MAART 2022
.. UNO D5 Fletiomare D3 4-0 Definitief
.. Mezen D2-O Kromhouters D3 2-0 Definitief
.. Schaerweijde D9 Schaerweijde D4 1-1 Definitief
.. Rijnvliet D3 Maarssen D4 8-0 Definitief
.. USHC D9 Voordaan D9 1-0 Definitief
.. Voordaan D12 Zwaluwen D6 5-2 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Schaerweijde D4 Rijnvliet D3 0-14 Definitief
.. Voordaan D9 Voordaan D12 2-1 Definitief
.. Maarssen D4 USHC D9 1-4 Definitief
.. Zwaluwen D6 UNO D5 1-9 Definitief
.. Fletiomare D3 Mezen D2-O 3-0 Definitief
.. Kromhouters D3 Schaerweijde D9 1-4 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. USHC D9 Schaerweijde D4 12-1 Definitief
.. Voordaan D12 Maarssen D4 2-0 Definitief
.. UNO D5 Voordaan D9 1-1 Definitief
.. Kromhouters D3 Fletiomare D3 0-3 Definitief
.. Schaerweijde D9 Rijnvliet D3 0-4 Definitief
.. Mezen D2-O Zwaluwen D6 1-3 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Voordaan D9 Mezen D2-O 3-0 Definitief
.. Maarssen D4 UNO D5 0-1 Definitief
.. Rijnvliet D3 USHC D9 0-0 Definitief
.. Fletiomare D3 Schaerweijde D9 0-6 Definitief
.. Zwaluwen D6 Kromhouters D3 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D4 Voordaan D12 0-3 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Kromhouters D3 Voordaan D9 0-6 Definitief
.. Voordaan D12 Rijnvliet D3 0-4 Definitief
.. Schaerweijde D9 USHC D9 2-0 Definitief
.. Fletiomare D3 Zwaluwen D6 2-1 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Maarssen D4 Kromhouters D3 5-0 Definitief
.. Voordaan D9 Fletiomare D3 2-0 Definitief
.. Rijnvliet D3 UNO D5 1-1 Definitief
.. USHC D9 Voordaan D12 2-2 Definitief
.. Zwaluwen D6 Schaerweijde D9 0-1 Definitief
.. Schaerweijde D4 Mezen D2-O 2-7 Definitief
ZONDAG 1 MEI 2022
.. Mezen D2-O Maarssen D4 3-0 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Schaerweijde D9 Voordaan D12 0-1 Definitief
.. UNO D5 USHC D9 2-3 Definitief
.. Mezen D2-O Rijnvliet D3 0-8 Definitief
.. Kromhouters D3 Schaerweijde D4 1-2 Definitief
.. Fletiomare D3 Maarssen D4 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D6 Voordaan D9 1-2 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Rijnvliet D3 Kromhouters D3 13-0 Definitief
.. USHC D9 Mezen D2-O 1-0 Definitief
.. Voordaan D12 UNO D5 1-2 Definitief
.. Voordaan D9 Schaerweijde D9 2-1 Definitief
.. Maarssen D4 Zwaluwen D6 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D4 Fletiomare D3 2-10 Definitief
DINSDAG 17 MEI 2022
.. UNO D5 Schaerweijde D4 5-0 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Mezen D2-O Voordaan D12 2-3 Definitief
.. Voordaan D9 Maarssen D4 3-4 Definitief
.. Fletiomare D3 Rijnvliet D3 0-4 Definitief
.. Zwaluwen D6 Schaerweijde D4 10-1 Definitief
.. Schaerweijde D9 UNO D5 0-1 Definitief
.. Kromhouters D3 USHC D9 0-9 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 MEI 2022
  Rijnvliet D3 Zwaluwen D6 14:30 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D4 Voordaan D9 16:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D9 Maarssen D4 14:00 Krakelingweg (Schaerweijde)
  UNO D5 Mezen D2-O 10:45 Sportpark Vechtzoom
  USHC D9 Fletiomare D3 17:40 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D12 Kromhouters D3 13:00 Sportpark Bos
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Fletiomare D3 Voordaan D12 15:00 Fletiomare Novum
  Kromhouters D3 UNO D5 12:30 Sportp. Rauwenhof
  Maarssen D4 Schaerweijde D4 17:40 Sportpark Oostwaard
  Mezen D2-O Schaerweijde D9 10:30 Sportpark Parkweg
  Voordaan D9 Rijnvliet D3 10:45 Sportpark Bos
  Zwaluwen D6 USHC D9 9:00 Sportpark Nieuw Welgelegen