Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marijn Groen
Aanvoerder Marijn Groen
Coach Menno Streefland
Trainer Menno Streefland

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 6952 't Spandersbosch D1
30
11:45 12:45 uit route
12 jun 6974 MHC Castricum D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein D1 20 51 16 3 1 76 19 0
2 Castricum D1 20 44 13 5 2 42 18 0
3 Reigers D1 20 42 13 3 4 59 27 0
4 Bennebroek D1 20 41 13 2 5 46 35 0
5 Zwaluwen D1 20 35 11 2 7 49 32 0
6 Leusden D1 20 32 10 2 8 45 27 0
7 Soest D1 20 28 9 1 10 29 42 0
8 Weesp D1 20 24 7 3 10 38 36 0
9 Hilversum D1 20 19 5 4 11 23 37 0
10 Spandersbosch D1 20 15 5 0 15 26 63 0
11 Gouda D1 20 15 4 3 13 23 47 0
12 Strawberries D1 20 0 0 0 20 12 85 0

Uitslagenmatrix
  Gouda D1Soest D1Bennebroek D1Leusden D1Nieuwegein D1Hilversum D1Reigers D1Strawberries D1Castricum D1Weesp D1Spandersbosch D1Zwaluwen D1
Gouda D1   1-3 0-1 2-2 0-1 0-2 5-1 1-2 1-4 2-1 1-6
Soest D1 1-0   1-2 2-1 3-1 0-2 1-0 0-2 2-1 3-1 1-4
Bennebroek D1 4-0 3-0   2-1 2-2 0-4 4-4 0-2 4-0 5-0 1-0
Leusden D1 6-1 5-2 1-2   0-4 2-0 3-1 6-0 2-2 4-0 1-2
Nieuwegein D1 5-0 3-0 5-0   4-1 4-2 5-0 2-2 2-1 8-0 5-2
Hilversum D1 0-2 0-3 0-0 1-3   0-0 5-2 0-0 0-2 4-1 1-1
Reigers D1 3-1 5-0 4-1 4-0 4-2 6-1   9-1 1-1 3-0 2-0
Strawberries D1 0-4 0-2 2-3 0-3 0-7 1-3   1-2 0-2 0-2 0-7
Castricum D1 4-0 3-1 1-3 1-2 3-0 3-0 4-1   1-1 3-1 1-0
Weesp D1 0-0 4-4 2-4 1-0 0-3 2-3 4-0 1-2   6-0 2-3
Spandersbosch D1 4-1 0-2 2-3 0-4 0-4 2-0 3-2 6-3 1-3 1-3  
Zwaluwen D1 1-1 4-2 1-2 3-2 1-4 2-1 1-2 5-0 3-2 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Gouda D1 Leusden D1 0-1 Definitief
.. Zwaluwen D1 Soest D1 4-2 Definitief
.. Nieuwegein D1 Hilversum D1 4-1 Definitief
.. Weesp D1 Bennebroek D1 2-4 Definitief
.. Reigers D1 Castricum D1 1-1 Definitief
.. Spandersbosch D1 Strawberries D1 6-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Bennebroek D1 Nieuwegein D1 2-2 Definitief
.. Soest D1 Reigers D1 0-2 Definitief
.. Castricum D1 Spandersbosch D1 3-1 Definitief
.. Strawberries D1 Weesp D1 0-2 Definitief
.. Hilversum D1 Gouda D1 0-2 Definitief
.. Leusden D1 Zwaluwen D1 1-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Reigers D1 Leusden D1 4-0 Definitief
.. Castricum D1 Strawberries D1 4-1 Definitief
.. Zwaluwen D1 Hilversum D1 2-1 Definitief
.. Nieuwegein D1 Weesp D1 2-1 Definitief
.. Gouda D1 Bennebroek D1 1-3 Definitief
.. Spandersbosch D1 Soest D1 0-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Hilversum D1 Reigers D1 0-0 Definitief
.. Leusden D1 Spandersbosch D1 4-0 Definitief
.. Strawberries D1 Nieuwegein D1 0-7 Definitief
.. Weesp D1 Gouda D1 0-0 Definitief
.. Soest D1 Castricum D1 0-2 Definitief
.. Bennebroek D1 Zwaluwen D1 1-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Zwaluwen D1 Weesp D1 3-2 Definitief
.. Gouda D1 Nieuwegein D1 2-2 Definitief
.. Castricum D1 Leusden D1 1-3 Definitief
.. Reigers D1 Bennebroek D1 4-1 Definitief
.. Spandersbosch D1 Hilversum D1 2-0 Definitief
.. Soest D1 Strawberries D1 1-0 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Bennebroek D1 Spandersbosch D1 5-0 Definitief
.. Leusden D1 Soest D1 5-2 Definitief
.. Nieuwegein D1 Zwaluwen D1 5-2 Definitief
.. Hilversum D1 Castricum D1 0-0 Definitief
.. Strawberries D1 Gouda D1 0-4 Definitief
.. Weesp D1 Reigers D1 2-3 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Reigers D1 Nieuwegein D1 4-2 Definitief
.. Spandersbosch D1 Weesp D1 1-3 Definitief
.. Zwaluwen D1 Gouda D1 1-1 Definitief
.. Leusden D1 Strawberries D1 6-0 Definitief
.. Soest D1 Hilversum D1 3-1 Definitief
.. Castricum D1 Bennebroek D1 3-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Gouda D1 Reigers D1 0-2 Definitief
.. Bennebroek D1 Soest D1 3-0 Definitief
.. Nieuwegein D1 Spandersbosch D1 8-0 Definitief
.. Weesp D1 Castricum D1 1-2 Definitief
.. Strawberries D1 Zwaluwen D1 0-7 Definitief
.. Hilversum D1 Leusden D1 0-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Soest D1 Weesp D1 2-1 Definitief
.. Spandersbosch D1 Gouda D1 4-1 Definitief
.. Reigers D1 Zwaluwen D1 2-0 Definitief
.. Leusden D1 Bennebroek D1 1-2 Definitief
.. Castricum D1 Nieuwegein D1 1-2 Definitief
.. Hilversum D1 Strawberries D1 5-2 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Bennebroek D1 Hilversum D1 0-4 Definitief
.. Weesp D1 Leusden D1 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D1 Spandersbosch D1 3-1 Definitief
.. Reigers D1 Strawberries D1 9-1 Definitief
.. Gouda D1 Castricum D1 1-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Castricum D1 Zwaluwen D1 1-0 Definitief
.. Spandersbosch D1 Reigers D1 3-2 Definitief
.. Soest D1 Gouda D1 1-0 Definitief
.. Strawberries D1 Bennebroek D1 2-3 Definitief
.. Hilversum D1 Weesp D1 0-2 Definitief
.. Leusden D1 Nieuwegein D1 0-4 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Nieuwegein D1 Soest D1 3-0 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Strawberries D1 Spandersbosch D1 0-2 Definitief
.. Leusden D1 Gouda D1 6-1 Definitief
.. Soest D1 Zwaluwen D1 1-4 Definitief
.. Hilversum D1 Nieuwegein D1 1-3 Definitief
.. Castricum D1 Reigers D1 3-0 Definitief
.. Bennebroek D1 Weesp D1 4-0 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Spandersbosch D1 Castricum D1 1-3 Definitief
.. Weesp D1 Strawberries D1 4-0 Definitief
.. Nieuwegein D1 Bennebroek D1 5-0 Definitief
.. Reigers D1 Soest D1 5-0 Definitief
.. Zwaluwen D1 Leusden D1 3-2 Definitief
.. Gouda D1 Hilversum D1 0-1 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Soest D1 Spandersbosch D1 3-1 Definitief
.. Bennebroek D1 Gouda D1 4-0 Definitief
.. Weesp D1 Nieuwegein D1 0-3 Definitief
.. Leusden D1 Reigers D1 3-1 Definitief
.. Hilversum D1 Zwaluwen D1 1-1 Definitief
.. Strawberries D1 Castricum D1 1-2 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Reigers D1 Hilversum D1 6-1 Definitief
.. Castricum D1 Soest D1 4-0 Definitief
.. Zwaluwen D1 Bennebroek D1 1-2 Definitief
.. Gouda D1 Weesp D1 1-4 Definitief
.. Nieuwegein D1 Strawberries D1 5-0 Definitief
.. Spandersbosch D1 Leusden D1 0-4 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Strawberries D1 Soest D1 0-2 Definitief
.. Weesp D1 Zwaluwen D1 2-3 Definitief
.. Nieuwegein D1 Gouda D1 5-0 Definitief
.. Bennebroek D1 Reigers D1 4-4 Definitief
.. Hilversum D1 Spandersbosch D1 4-1 Definitief
.. Leusden D1 Castricum D1 2-2 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Soest D1 Leusden D1 2-1 Definitief
.. Gouda D1 Strawberries D1 5-1 Definitief
.. Castricum D1 Hilversum D1 3-0 Definitief
.. Reigers D1 Weesp D1 3-0 Definitief
.. Spandersbosch D1 Bennebroek D1 2-3 Definitief
.. Zwaluwen D1 Nieuwegein D1 1-4 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Bennebroek D1 Castricum D1 0-2 Definitief
.. Weesp D1 Spandersbosch D1 6-0 Definitief
.. Nieuwegein D1 Reigers D1 4-2 Definitief
.. Gouda D1 Zwaluwen D1 1-6 Definitief
.. Strawberries D1 Leusden D1 0-3 Definitief
.. Hilversum D1 Soest D1 0-3 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Reigers D1 Gouda D1 3-1 Definitief
.. Soest D1 Bennebroek D1 1-2 Definitief
.. Leusden D1 Hilversum D1 2-0 Definitief
.. Castricum D1 Weesp D1 1-1 Definitief
.. Spandersbosch D1 Nieuwegein D1 0-4 Definitief
.. Zwaluwen D1 Strawberries D1 5-0 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Gouda D1 Spandersbosch D1 2-1 Definitief
.. Bennebroek D1 Leusden D1 2-1 Definitief
.. Weesp D1 Soest D1 4-4 Definitief
.. Zwaluwen D1 Reigers D1 1-2 Definitief
.. Strawberries D1 Hilversum D1 1-3 Definitief
.. Nieuwegein D1 Castricum D1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 MEI 2022
  Castricum D1 Gouda D1 12:45 Sportp. Wouterland
  Hilversum D1 Bennebroek D1 12:45 Sportpark Loosdrecht
  Leusden D1 Weesp D1 12:45 Sportpark 'De Vallei'
  Soest D1 Nieuwegein D1 12:45 Sportpark Bosstraat
  Spandersbosch D1 Zwaluwen D1 12:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Strawberries D1 Reigers D1 12:45 sportp. Schoonenberg
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Bennebroek D1 Strawberries D1 12:45 Rottegat Heemskerklaan
  Gouda D1 Soest D1 12:45 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Nieuwegein D1 Leusden D1 12:45 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Reigers D1 Spandersbosch D1 12:45 Sportp. Arnolduspark
  Weesp D1 Hilversum D1 12:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D1 Castricum D1 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen