20 april | Jongste Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Reistijd
|
Verz
|
Spel
|
Loc
|
|
Digitaal |
Meisjes O10-1
|
|
MMHC Voordaan MO10-3 |
|
08:50 |
09:20 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O10-2
|
|
MHC Vianen MO10-1 |
|
08:50 |
09:20 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O10-3
|
|
HMHC MO10-Berlijn |
25
|
07:20 |
08:30 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
|
* AFGELAST * |
|
Meisjes O8-1
|
|
MHV Maarssen MO8-2 |
|
08:00 |
08:30 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O8-2
|
|
MHC Woerden MO8-3 |
|
08:00 |
08:30 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O8-3
|
|
HC Geldermalsen MO8-2 |
|
08:00 |
08:30 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O8-4
|
|
MHC Fletiomare MO8-3 |
15
|
07:45 |
08:30 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O9-1
|
|
SV Kampong Hockey MO9-10 |
|
08:00 |
08:30 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Let op: Veld 2AB achterzijde |
|
Meisjes O9-2
|
|
HC Leerdam MO9-1 |
|
08:00 |
08:30 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Let op: Veld 2CD publiekszijde |
|
Meisjes O9-3
|
|
MMHC Voordaan MO9-4 |
|
07:45 |
08:30 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Let op: Veld 2CD achterzijde |
|
Meisjes O9-4
|
|
MHC Fletiomare MO9-3 |
15
|
07:45 |
08:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Jongens O10-1
|
|
MMHC Voordaan JO10-3 |
15
|
08:00 |
08:45 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
Jongens O8-1
|
|
SV Phoenix JO8-Groen |
15
|
07:45 |
08:30 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
Nee |
Jongens O9-1
|
|
MHC Woerden JO9-1 |
20
|
08:55 |
09:45 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
Jongens O9-2
|
|
DMHC Shinty JO9-1 |
15
|
07:45 |
08:30 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
Nee |
Jongens O9-3
|
|
MHCN JO9-Blauw |
|
08:00 |
08:30 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Let op: Veld 2AB publiekszijde |
|
20 april | Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Reistijd
|
Verz
|
Spel
|
Loc
|
|
Digitaal |
Meisjes O12-1A
|
|
SV Kampong Hockey MO12-4C |
10
|
07:45 |
08:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O12-1B
|
|
HMHC MO12-2 |
|
09:55 |
10:40 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Thijn de Vries (Jongens O16-2) en Matz Middelkoop (Jongens O16-2) |
|
|
Arbitrage: Jongens O16-2
|
|
Meisjes O12-2A
|
|
Schaerweijde MO12-6 |
|
10:40 |
11:10 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Luuk Basten (Jongens O16-2) en Jip Dolman (Jongens O16-2) |
|
|
Arbitrage: Jongens O16-2
|
|
Meisjes O12-2B
|
|
SV Kampong Hockey MO12-6A |
10
|
09:25 |
10:20 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O14-1
|
|
MHC Woerden MO14-3 |
|
12:00 |
12:45 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Spike Klein Willink (Jongens O16-1) en Thijs Garben |
|
Meisjes O14-2
|
|
Hockeyclub UNO MO14-2 |
|
12:00 |
12:30 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Santika van Setten (Meisjes O18-2) en Emma Verbiest (Meisjes O18-2) |
|
|
Arbitrage: Meisjes O18-2
|
|
Meisjes O14-3
|
|
Hockeyclub Montfoort MO14-1 |
|
13:50 |
14:20 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Emma Palthe (Meisjes O18-2) en Guusje Woutman (Meisjes O18-2) |
|
|
Arbitrage: Meisjes O18-2
|
|
Meisjes O16-1
|
|
Hockeyclub SCHC MO16-5 |
|
15:25 |
16:10 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Monique Heijtel en Olaf Jeroen Kok (Heren 3) |
|
Meisjes O16-2
|
|
VMHC Spitsbergen MO16-4 |
30
|
11:10 |
12:10 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O16-3
|
|
MHC Vianen MO16-2 |
15
|
13:30 |
14:15 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O18-1
|
|
Pinoké MO18-2 |
30
|
14:35 |
15:50 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Meisjes O18-2
|
|
Hockeyclub SCHC MO18-5 |
|
15:25 |
15:55 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Omar Jillou |
|
Meisjes O18-3
|
|
SV Phoenix MO18-3 |
15
|
16:55 |
17:40 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Jongens O12-1
|
|
Larensche Mixed Hockey Club JO12-2 |
25
|
08:15 |
09:25 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
|
Let op: Uittenue mee! |
|
Jongens O12-2A
|
|
MHC Fletiomare JO12-5 |
15
|
09:55 |
10:40 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
Jongens O12-2B
|
|
MHC Maarn JO12-1 |
|
09:05 |
09:35 |
Veld 2
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Renze Visser (Jongens O16-2) en Milo Masius (Jongens O16-2) |
|
|
Arbitrage: Jongens O16-2
|
|
Jongens O14-1
|
|
Huizer HC JO14-1 |
30
|
08:50 |
10:20 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Jongens O14-2
|
|
MHCN JO14-1 |
15
|
10:55 |
11:50 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Jongens O14-3
|
|
MMHC Voordaan JO14-3 |
15
|
15:25 |
16:10 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Nee |
Jongens O16-1
|
|
Hockeyclub SCHC JO16-2 |
20
|
14:25 |
15:45 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |
Jongens O16-2
|
|
DMHC Shinty JO16-4 |
|
13:50 |
14:20 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Florijn Verlaak (Jongens O18-1) en Pieter Korstanje (Jongens O18-1) |
|
|
Arbitrage: Jongens O18-1
|
|
Jongens O18-1
|
|
M.H.C. LELYSTAD JO18-1 |
|
17:15 |
18:00 |
Veld 1
|
info
|
|
Nee |
|
Fluiten: Oualid El Harraoui (H1 silvercup) en Omar Jillou |
|
Jongens O18-2
|
|
HMHC JO18-3 |
25
|
14:55 |
15:50 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Nee |